پلان اپیزود ۷: نقد و تحلیل سریال Vikings

به بهانه‌ی پایان یک سریال محبوب

رسول خردمندی بنیامین بهادران پانته‌آ کماسی ۱ ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ پلان کپی لینک

سریال Vikings مدتی است که با انتشار اپیزودهای باقی‌مانده‌ی فصل ششم برای همیشه به اتمام رسیده است. این سریال که زندگی راگنار لودبروک افسانه‌ای و فرزندانش را به تصویر کشیده بود، در قالب یک اسپین آف به اسم Valhalla قرار است راهش را در مسیری تازه در شبکه‌ی هیستوری ادامه دهد. در وب سایت سرگرمی در قالب مقاله‌ای تحت عنوان «نگاهی به تمامی اطلاعاتی که از سریال Vikings: Valhalla در دست داریم» در رابطه با اطلاعات فعلی‌مان از اسپین-آف والهالا مفصل صحبت کردیم.

سریال وایکینگ‌ها در طول شش  فصل فراز و نشیب‌های زیادی را تجربه کرده و با این حال برخی باور دارند که سریال بسیار بد به اتمام رسیده و برخی دیگر دقیقا خلاف این نظر را دارند. در نقد فصل ششم سریال Vikings نیز این سریال صرفا توانسته در حد صفتِ «خوب» نمره بگیرد. در وصف فصل ششم سریال وایکینگ‌ها این‌طور در نقد سرگرمی آمده:

هر اندازه که در فصل پنجم از شدت خشم و هیجان، اپیزودها را با اشتیاق دنبال می‌کردیم، سریال وایکینگ‌ها در فصل ششم به شدت خسته‌کننده روایت می‌شود

بر همین اساس، در اپیزود هفتم پلان به این موضوع می‌پردازیم که سریال Vikings چگونه اثری است و آیا فصل ششم که حکم اختتامیه را دارد توانسته نظر مساعدمان را جلب کند یا خیر. ما در پلان در قالب یک گفت‌وگو به سراغ این محصول رفتیم تا درباره‌‌اش به طور مفصل صحبت کنیم. پلان، برنامه‌ی ویدیویی با محوریت نقد و بررسی فیلم و سریال‌های تلویزیونی جدید و قدیم است که به صورت انحصاری توسط رسانه سرگرمی در هر هفته منتشر می‌شود.

دیدگاه و نظراتتان درباره‌ی این اثر و صد البته انتقاداتتان نسبت به برنامه‌ی ویدیویی پلان را می‌توانید توسط بخش نظرات ارسال کنید. شما به عنوان مخاطب برنامه پلان تمایل دارید میزبان‌های برنامه پلان در اپیزودهای آینده به سراغ چه محصولاتی در مدیوم فیلم و سریال بروند و آن را زیر تیغ نقد و تحلیل ببرند؟ خوشحال می‌شویم تا دیدگاه ارزنده‌تان را در این رابطه نیز برای سرگرمی ارسال کنید.

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments