لتس پلی: بازی Mafia: Definitive Edition

سفر به دهه‌ی ۳۰ میلادی، به قلب مافیا!

بهزاد شعبانی عرفان خورسند ۳ ۰۷ مهر ۱۳۹۹ لتس پلی

همان طور که می‌دانید چند روز پیش بالاخره بازی Mafia: Definitive Edition منتشر شد و این بار بهزاد و عرفان به پای تجربه‌ی این بازی نشسته‌اند تا بتوانیم لتس پلی مافیای جدید را تقدیم شما کنیم.

نسخه‌ی اصلی بازی مافیا در سال ۲۰۰۲ میلادی برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود و موفق شد تا ضمن موفقیت‌های تجاری و کسب محبوبیت در میان بازیکنان، به اثری تحسین‌برانگیز نزد بیشتر منتقدین تبدیل شود. خیلی‌ها  اعتقاد دارند که اولین قسمت Mafia توانسته انقلابی اساسی در صنعت بازی‌های ویدیویی به پا کند و به واسطه‌ی همین موضوع به یکی از به یاد ماندنی‌ترین بازی‌های تاریخ تبدیل شده است.

خیلی‌ها هم مثل عرفان، نسخه‌ی اصلی مافیا را یکی از بهترین بازی‌های تاریخ می‌دانند اما به هر حال، تجربه‌ی اثری با استانداردهای حدودا ۲۰ سال پیش، کار بسیار مشکلی است! از همین رو شرکت 2K Games و استودیوی Hangar13 تصمیم به بازسازی قسمت اول مافیا تحت عنوان بازی Mafia: Definitive Edition گرفته‌اند.

این بازی هم‌اکنون برای سه پلتفرم‌ پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

در لتس پلی Mafia Definitive Edition سعی کردیم تا به پرسش پاسخ دهیم که آیا نسخه‌ی ریمیک مافیا ارزش تجربه را دارد؟ همان‌طور که در این لتس پلی مشاهده خواهید کرد، مراحل ابتدایی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی مافیا مملو از هیجان هستند اما فکر می‌کنید که این هیجان تا پایان بازی ادامه خواهد یافت؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا