لتس پلی: بازی Far Cry 6

بازگشت حس بقا، در دل یک انقلاب

عرفان خورسند بهزاد شعبانی ۰ ۱۷ مهر ۱۴۰۰ لتس پلی

تنها چند ساعت تا انتشار رسمی بازی فارکرای 6 فاصله داریم و از همین رو، در این قسمت از برنامه‌ی لتس پلی، حدود ۴۰ دقیقه‌ی ابتدایی این بازی اکشن ماجراجویی و مورد انتظار را برای شما به نمایش درآورده‌ایم.

سری بازی Far Cry همواره یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای یوبی‌سافت به شمار می‌رود. شاید بتوان اعتراف کرد که تمام نسخه‌های این مجموعه از موفقیت فنی و تجاری چشم‌گیری بهره‌مند شده و از همین رو انتظار می‌رود تا نسخه‌ی ششم نیز بتواند یک بار دیگر یوبی‌سافت و فارکرای را بر سر زبان‌ها بیاندازد.

بازی Far Cry 6 اما تفاوت‌های چشم‌گیری با نسخه‌های قبلی دارد؛ این بار، تنها در یک جزیره فاقد تکنولوژی محبوس نیستید؛ وقایع این بازی اکشن در کشوری تخیلی به نام یارا رخ می‌دهد که یک انقلاب مردمی در آن، در حال وقوع است. از همین رو، قرار گرفتن در اتمسفر انقلاب و حکومت نظامی، و همچنین بافت‌های شهری، به لحاظ بصری تفاوت چشمگیری را نسبت به نسخه‌های قبلی فارکرای رقم زده است.

از طرفی دیگر، برای اولین بار در تاریخ این سری، شاهد کات‌سین‌هایی هستیم که از زاویه دید سوم شخص کارگردانی شده‌اند و می‌توانیم شخصیت اصلی بازی را در این بخش از بازی، مشاهده کنیم.

با عرفان و بهزاد در لتس پلی Far Cry 6 همراه باشید تا با دقایق ابتدایی این بازی و حال و هوای آن آشنا شوید.

این عنوان برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین اگر قصد تجربه‌ی این بازی را روی پلتفرم PC دارید، می‌توانید سیستم مورد نیاز فارکرای 6 را از اینجا مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا