چک‌پوینت | اپیزود ۱۳: رویکرد سنتی سونی یا استراتژی یکپارچه‌سازی مایکروسافت؟ کدام یک پیروز خواهد بود؟

بررسی ایونت PlayStation 5 Showcase و حاشیه‌های آن

بهزاد شعبانی عرفان خورسند ۳ ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ چک‌‌پوینت

همان طور که می‌دانید پنج‌شنبه سونی با برگزاری رویداد فوق‌العاده مهم PlayStation 5 Showcase از قیمت رسمی کنسول پلی‌استیشن 5 رونمایی کرد و در عین حال، تریلرهایی جذاب از برخی بازی‌های این کنسول نسل نهمی به معرض نمایش گذاشت.

به رغم تمام جذابیت‌ها و زرق و برق بازی‌های جدید PS5، حاشیه‌های زیادی این مراسم به وجود آورد که در نتیجه باعث شد تا بسیاری انتقاداتی به این شرکت خوش‌نام وارد کنند.

از طرفی دیگر، قیمت‌گذاری صورت گرفته برای کنسول پلی‌استیشن 5 رضایت بسیاری از طرفداران جلب کرد و مشخص شد که مردم حاضر به پرداخت ۴۰۰ دلار برای نسخه‌ی دیجیتالی (بدون درایو) و ۵۰۰ دلار برای نسخه معمولی (با درایو بلوری) مسئله‌ای ندارند.

در قسمت سیزدهم چک‌پوینت من، بهزاد شعبانی در کنار عرفان خورسند و همچنین امیرحسین نوربخش در استودیو سرگرمی کنار هم جمع شدیم تا بررسی مفصلی از رویکرد سنتی سونی در قبال PS5 داشته باشیم و در ادامه هم آن را در مقابل خلاقیت‌های و سیاست‌های جنجالی مایکروسافت قرار داده‌ایم؟

به نظر شما سونی با پلی‌استیشن 5 خود پیروز میدان خواهد بود یا مایکروسافت و ایکس‌باکس‌هایش؟ شاید بعد از دیدن این قسمت جنجالی از برنامه‌ی چکپوینت، بتوانید راحت‌تر کنسول‌های جدید سونی و مایکروسافت را با هم مقایسه کنید.

guest
3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا