برنامه ویژه: تجربه‌ی ۳۰ دقیقه از گیم‌پلی زولا بتل رویال

از حالت بتل رویال بازی Zula بیشتر بدانید

عرفان خورسند ۴ ۰۲ تیر ۱۴۰۰ لتس پلی

در این برنامه‌ی ویژه، عرفان خورسند به پای تجربه‌ی دقایقی از گیم‌پلی زولا بتل رویال نشسته است؛ برنامه‌ای به شما کمک می‌کند تا اطلاعات قابل توجهی از این اثر به دست آورید.

بالاخره بعد از ماه‌ها انتظار، نسخه‌ی کلوزبتای زولا بتل رویال در دسترس قرار گرفت و در این برنامه علاوه بر معرفی بخش‌ها و جزئیات قابل توجه حالت بتل رویال بازی Zula، می‌توانید با محیط این مود نیز آشنا شوید. پس اگر به دنبال یک بازی رایگان ایرانی در سبک بتل رویال برای رایانه‌ی شخصی خود هستید، به هیچ وجه تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

مدت‌هاست که علاقه‌مندان به بازی Zula در انتظار مود بتل رویال این اثر هستند؛ بخشی که به خاطر مشکلات ناشی از همه‌گیری ویروس کووید-۱۹ یا همان کرونا، مراحل توسعه‌اش با موانع بسیاری مواجه شد و از همین رو، بعد از چند ماه تاخیر، بالاخره به انتشار رسید.

این در شرایطی است که فعلا تیم ایران زولا، کلوزبتای بتل رویال در دسترس کاربران قرار داده‌اند تا با رفع ایرادات احتمالی، نسخه‌ی نهایی را با حداکثر کیفیت ممکن عرضه کنند.

به مانند بازی Zula، زولا بتل رویال نیز به صورت کاملا رایگان در دسترس کاربران قرار می‌گیرد؛ لازم به ذکر است که این مود نیز کاملا رایگان خواهد بود و برای دسترسی به نسخه‌ی نهایی آن، نه به پرداخت هزینه نیازی دارید، و نه به دریافت بلیط.

4 پاسخ به “برنامه ویژه: تجربه‌ی ۳۰ دقیقه از گیم‌پلی زولا بتل رویال”

  1. Jddhs گفت:

    -_-

  2. Jddhs گفت:

    ….

  3. من گفت:

    چقدر نوبید XD XD XD

  4. میرفتین یه ۲دس بازی میکردین اینجوری نوب بازی در نیارین 😂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا