#مهسا_امینی

۵ شخصیت قدرتمند دنیای سینمایی مارول در تریلر جدید Thor 4

موجودات کیهانی‌ای که می‌توانند حتی از گور، قصاب خدایان خطرناکتر باشند

۵ شخصیت قدرتمند دنیای سینمایی مارول در تریلر جدید Thor 4 عرفان بدری ۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ سینمای جهان
۵ شخصیت قدرتمند دنیای سینمایی مارول در تریلر جدید Thor 4

مدتی پیش شاهد نمایش ۵ شخصیت قدرتمند دنیای سینمایی مارول در تریلر جدید Thor 4 بودیم، اما این موجود خطرناک کیهانی دقیقا چه کسانی هستند؟

دنیای سینمایی مارول پر است از شخصیت‌های قدرتمند و سرسخت که در فیلم‌ها و سریال‌های مختلف حضور پیدا کرده‌اند. تانوس، هلا، اودین و اسکارت ویچ تعدادی از قدرتمندترین شخصیت‌هایی هستند که تا به حال در آثار متفاوت دنیای سینمایی مارول با آن‌ها روبه‌رو شده‌ایم، اما این طور که به نظر می‌رسد در فیلم مورد انتظار Thor: Love and Thunder قرار است شاهد معرفی چند شخصیت دیگر باشیم که قدرت بسیار بالایی دارند.

با توجه به طرح داستانی‌ای که فیلم Thor 4 داد، اضافه کردن چندتا از قدرتمندترین شخصیت‌های کتاب‌های کمیک مارول به این اثر کار منطقی‌ای است. به هر حال هدف اصلی شرور فیلم شکار خدایان است و انتظار می‌رود گور، قصاب خدایان با بازی کریستین بیل در این فیلم به سراغ زئوس با بازی راسل کرو برود. هنوز چیزی مشخص نیست، اما انتظار می‌رود که چندین خدای دیگر که آن‌ها در کمیک‌های مارول دیده‌ایم نیز در این فیلم حضور پیدا کنند.

بنابراین ۵ شخصیت قدرتمند دنیای سینمایی مارول در تریلر جدید Thor 4 نمایش داده شده‌اند. در دقیقه‌ی ۱:۴۸ تریلر دوم این اثر مورد انتظار، بینندگان می‌توانند مجسمه‌هایی را ببینند که به ضوح شبیه به شخصیت‌های آتو ملقب به ناظر (Uatu the Watcher)، مرگ (Death)، لیوینگ ترایبیونال (Living Tribunal) و ایون (Eon) هستند. در مورد مجسمه‌ی پنجم به طور دقیق نمی‌توان نظر داد، اما بسیاری از طرفداران حدس می‌زنند که این مورد مربوط به شخصیت بی‌نهایت (Infinity) باشد. شما در زیر می‌توانید تصویر مربوط به لحظه‌ی حضور این شخصیت‌ها در تریلر جدید Thor 4 را مشاهده کنید:

هر یک از این ۵ شخصیت، قدرت‌های کیهانی فوق‌العاده‌ای دارند و اگر که میلیون‌ها سال عمر نداشته باشند، حداقل می‌توان گفت که هزاران سال است در دنیای مارول وجود دارند. هر کدام از این شخصیت‌ها هدف و وظیفه‌ی خاص خود را دارند، برای مثال بی‌نهایت خودش زمان را کنترل می‌کند و مرگ می‌تواند واقعیت را هر طور که می‌خواهد دستکاری کند و در عین حال تعادل را در مولتی‌ورس حفظ کند.

مارول قبلا فاش کرده بود که یکی از این شخصیت‌ها در دنیای سینمایی مارول چقدر قدرتمند است. شخصیت ناظر پیش از این در سریال انیمیشنی ?…Marvel’s What If معرفی شده بود و در آن شاهد نمایش توانایی‌های فیزیکی او در حال مقابله با نسخه‌ای از اولتران که به دستکش بی‌نهایت مجهز بود، بودیم. این واقعیت که شخصیت‌های دیگر در کنار او در تریلر جدید Thor 4 حضور دارند، گویای میزان قدرت آن‌هاست.

مرگ، بی‌نهایت و ایون همگی می‌توانند از لحاظ قدرت با او برابری کنند، اما با توجه به چیزی که از ناظر در سریال ?…Marvel’s What If می‌توان تصور کرد که او از این ۳ شخصیت قوی‌تر باشد. با اینحال طبق چیزی که در کمیک‌ها دیده‌ایم می‌توان گفت که این شخصیت نسبت به لیوینگ ترایبیونال ضعیف‌تر است.

در واقع لیوینگ ترایبیونال را می‌توان قدرتمندترین شخصیت در کل مولتی‌ورس دانست. در کتاب‌های کمیک او از اکثر موجودات کیهانی قدرتمندتر بود و به اندازه‌ای قوی بود که به راحتی بتواند ناظر را از بین ببرد. در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness شاهد اشاراتی به این شخصیت بودیم و اکنون شانس این که او را در فیلم Thor 4 ببینیم بالاست. حتی اگر هم لیوینگ ترایبیونال در این اثر ظاهر نشود، می‌توان انتظار داشت که او را در فیلم‌های آینده‌ی دنیای سینمایی مارول ببینیم.

فیلم Thor 4 در تاریخ ۸ جولای ۲۰۲۲ (۱۷ تیر ۱۴۰۱) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد. کریس همسورث، ناتالی پورتمن، کریستین بیل و راسل کرو از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم مورد انتظار به ایفای نقش پرداخته‌اند. تایکا واتیتی که پیش از کارگردانی فیلم Thor: Ragnarok را بر عهده داشته است، برای کارگردانی این اثر بازگشته است و به همراه جنیفر کیتین رابینسون فیلمنامه‌ی آن را به نگارش درآورده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا