آیا بازیگر پانیشر در نقش ولورین به دنیای سینمایی مارول می‌آید؟

ولورین MCU کیست؟

بازیگر شخصیت پانیشر

در مصاحبه‌های اخیری که با جان برنتال (Jon Bernthal)، بازیگر شخصیت پانیشر (Punisher) انجام شده، او از ایفای نقش ولورین (Wolverine) و نظریه‌هایی که کاربران درباره آن دارند صحبت کرده تا همه چیز یکبار و برای همیشه روشن شود.

چند سال پیش درست زمانی که سهام استودیو 20th Century توسط دیزنی به کلی خریداری شد، اولین و مهم‌ترین چیزی که به ذهن هر کاربری می‌رسید، این بود که کوین فایگی (Kevin Fiege) ممکن است هر لحظه بیاید و اعلام کند که فیلم مردان ایکس جدید که داستان آن در دنیای سینمایی مارول روایت می‌شود، به زودی معرفی و اکران خواهد شد. با این وجود می‌بینیم که مدتی از این اتفاق گذشته و استودیو مارول هنوز هیچ حرکتی برای این کار انجام نداده، یا شاید بهتر است بگوییم فعلا مردان ایکس هنوز به MCU اضافه نشده‌اند! چراکه می‌دانیم فیلم Deadpool 3 توسط همین استودیو در دست کار قرار گرفته و مهم‌ترین ماموریت آن، آوردن شخصیت ددپول با بازی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) به جهان سینمایی مارول است. با این حال، پس حساب دیگر شخصیت‌های فرنچایز مردان ایکس چه خواهد بود؟

اگر قرار باشد که مردان ایکس به MCU وارد شوند یا اصلا طی یک ریبوت داستان آن‌ها جداگانه و در جهانی موازی روایت شود، ابتدا لازم است تا کاراکتر ولورین (Wolverine) معرفی و بازیگری مناسب برای آن انتخاب شود. ولورین در واقع حکم استخوان اصلی سری X-Men را دارد و اگر خلق دوباره او در یک دنیای سینمایی جدید به خوبی صورت نگیرد، پروژه اضافه کردن مردان ایکس نیز کاملا با شکست مواجه خواهد شد. این در حالی است که هیو جکمن (Hugh Jackman) به مدت ۱۷ سال نقش این شخصیت را بازی کرده بود و به نحوی توانسته تا نظر تمامی طرفداران مارول را به خود جلب کند. اما حال که هم او کمی پیر شده و اینکه شاید اصلا دیگر این نقش را نپذیرد، چه بازیگر دیگری پیدا می‌شود که بتواند ولورین را در MCU معرفی کند؟

بازیگر شخصیت پانیشر چندان با ایده ایفای نقش شخصیت ولورین موافق نیست!

در حالی که گزینه‌ها درباره ایفاگران نقش ولورین زیاد نیستند، جان برنتال به عنوان یک بازیگر حرفه‌ای می‌تواند از بهترین انتخاب‌های استودیو مارول باشد. برنتال در گذشته نقش شخصیت پانیشر را در سریال مختص به همین کاراکتر در شبکه نتفلیکس بازی کرده بود و حال نیز به عنوان یکی از کاندیدهای برتر برای نقش آینده شخصیت ولورین شناخته می‌شود. با این وجود از آنجا که پیش‌تر او نقش یک ابرقهرمان را بازی کرده، شاید برای طرفداران کمی عجیب باشد که ناگهان او را در قامت لوگان ببینیم. این در حالی است که در گذشته دیده بودیم کریس ایوانز (Chris Evans) ابتدا در گروه چهار شگفت‌انگیز و سپس به عنوان کاپیتان آمریکا نقش دو ابرقهرمان را در بازه زمانی متفاوت بازی کند. اکنون نیز سریال پانیشر به آخر راه رسیده و از طرفی اصلا معلوم نیست که آیا وقایع آن در دنیای سینمایی مارول رخ داده‌اند یا که نه.

با این وجود، حتی اگر تمامی شرایط لازم را برای حضور ولورین با بازیگری جان برنتل در دنیای سینمایی مارول کامل و رفع شده بدانیم، پیش از هرچیز نظر شخصی او برای ایفای این نقش مهم خواهد بود.

من کاملا متوجه‌ام که شما این سوال‌های مارولی را به خاطر طرفداران از من می‌پرسید و می‌دانم که آن‌ها هم به این موضوع اهمیت زیادی می‌دهند، اما بگذارید در جواب فقط این را بگویم که فرانک کسل (Frank Castle) با من یکی شده! گرفتن هویت این نقش مثل این است که همه چیز را از من بگیرند، با این وجود اگر بعد از آن مورد تازه‌ای سر راه من قرار بگیرد، حتما با فکر نسبت به اقدام بعدی تصمیم می‌گیرم.

گفته‌های برنتال در واقع به این منظور است که او دوست ندارد نقش ابرقهرمان دیگری به جز پانیشر را بازی کند. از طرفی هم اگر کار با این کاراکتر به آخر رسیده باشد، او منتظر پیشنهاد بعدی نشسته و درباره آن تصمیم نهایی خود را خواهد گرفت. حال ممکن است پیشنهاد بعدی برای او فیلمی اکشن و خارج از حوزه آثار ابرقهرمانی باشد، یا شاید هم نقش ولورین توسط استودیو مارول به او پیشنهاد شود! به هر حال هیو جکمن نیز به عنوان یکی دیگر از افرادی که احتمال دارد نقش ولورین در MCU را بازی کند شناخته می‌شود و قاعدتا بر برنتال الویت خواهد داشت. اما اگر جکمن برای همیشه تیغه‌های نقش خود را زمین گذاشته باشد، شاید برنتل بازیگری باشد که بعد از او، آن‌ها را برمی‌دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا