ماشین های بازی Need For Speed: Heat

رتبه بندی سریع‌ترین ماشین های بازی Need For Speed: Heat

قهرمانی ازآن شماست

اگر برنده شدن در مسابقات برای شما مهم باشد انتخاب سریع‌ترین و کارآمدترین خودرو از لیست ماشین های بازی Need For Speed: Heat امری مهم تلقی می‌شود.

فرنچایز Need For Speed یا جنون سرعت از نظر گیم پلی بی‌نظیر و ماشین‌های متنوعی که به بازیکنان ارائه می‌کند، در طی سال‌ها از محبوبیت بالایی برخوردار بوده است. برخی از بازی‌های این سری برای علاقه‌مندان به خودرو طراحی شده‌اند و برخی دیگر برای بازیکنانی هستند که چالش بازی‌های سری مسابقه‌ای را دوست دارند. اما هدف بازیکنان هر چه که باشد، جنون سرعت اثری چشمگیر را در بازی‌ها بر جای گذاشته است. اگرچه این فرنچایز کامل نیست، اما هنوز هم از نظر جنبه‌های مختلفی که دارد می‌تواند تجربه خوبی را به بازیکنان ارائه دهد. بنابراین هر کدام از قسمت‌های این مجموعه حرفی برای زدن دارد.

این موضوع باعث می‌شود که قسمت هیت (Heat) برای طیف وسیعی از بازیکنان قابل دسترسی باشد. علاوه بر این، سبک مسابقه‌ای و جهان باز این قسمت آن را به یکی از بهترین بازی‌های این سری تبدیل کرده است. با این حال، نحوه اجرای هر بازی تنها نیمی از هر بازی جنون سرعت را نشان می‌دهد. ماشین‌ها بخش بزرگی از هر بازی مسابقه‌ای را تشکیل می‌دهند. اگر بازیکنان می‌خواهند بیشترین بهره را از این عنوان ببرند، باید به دنبال برخی از سریع‌ترین ماشین های بازی Need For Speed: Heat باشند.

۵. ماشین McLaren P1 ’14

هنگامی که بازیکنان به خودروهای با عملکرد بالاتر برسند، متوجه می‌شوند که جنبه‌های زیادی برای انتخاب ماشین های بازی Need For Speed: Heat وجود دارند. به عنوان مثال، حداکثر سرعت ممکن است برجسته باشد، اما به قیمت از دست دادن شتاب یا کنترل ماشین. با این حال، بازیکنانی که این مک لارن را دارند از این نظر با مشکلات زیادی روبرو نخواهند شد. چیزی که مک لارن P1 را از همتایان خود متمایز می‌کند این است که یک خودروی همه و جانبه متعادل است که هر بخش در آن هماهنگ عمل می‌کند. بهترین بخش این است که بازیکن نیازی به ارتقاء چندان این خودرو ندارد، اما از آنجایی که بازی‌های مجموعه جنون سرعت به نحوی بازیکنان را به انجام این به‌روزرسانی‌ها تشویق می‌کند، هنوز هم ایده بدی نیست.

با این ماشین، بازیکنان می‌توانند در هر مسابقه‌ای برنده شوند و از تعقیب و گریز پلیس فرار کنند، حتی اگر به تعقیب و گریز سطح پنج برسند. اگر بازیکنان مسابقه با این مک لارن را انتخاب کنند، بردهای بسیار بیشتری را خواهند دید. با این حال، باید توجه داشته باشند که حتی اگر این ماشین یکی از سریع ترین‌ها محسوب شود، لزوما سریع‌ترین نیست. با این حال از آنجایی که مک لارن P1 یک ابرخودروی متعادل است، بازیکنان برای شرکت در مسابقات دشوار نیازی به سخت تلاش کردن ندارند.

۴. ماشین Ferrari LaFerrari ‘13

با یک قدم کوچکتر بالاتر بودن این خودرو از مک لارن P1، بازیکنان در انتخاب بین این دو تصمیم سختی خواهند داشت. هر دو خودروهای فوق العاده‌ای هستند و در همه زمینه‌ها خوب عمل می کنند. با این حال، بازیکنانی که لافراری (LaFarrari) را انتخاب می‌کنند، مزیت‌هایی خواهند داشت که تنها با ارتقاء بهتر می‌شوند. لافراری شتاب بهتر و در کل اسب بخار بیشتری نسبت به مک لارن P1 دارد، اما دارندگان P1 می‌توانند برای عقب نماندن آن را ارتقا دهند.

خبر خوب این است که لافراری حتی بیشتر از مک لارن P1 قابل شخصی سازی است. در حالی که P1 محدودیت خاصی دارد، لافراری تا آنجایی که انکان سفارشی‌سازی وجود داشته باشد، محدودیتی ندارد. با این حال، این خودرو به اندازه P1 متعادل نیست و بازیکنان به زمان بیشتری برای عادت کردن و کنترل کردن آن نیاز دارند. اما از نظر سایر ویژگی‌ها، مانند اسب بخار و حداکثر سرعت ماشین، متعادل نبودن تا حد زیادی جبران می‌شود. این ماشین به سطح زمین نزدیک‌تر است، بنابراین آن را فقط می توان روی یک نوع سطح راند که موضوعی بسیار مهم در تعقیب و گریز پلیس خواهد بود.

۳. ماشین McLaren P1 GTR ‘15

ماشین های بازی Need For Speed: Heat یک بخش با ویژگی‌های منحصر بفرد در سراسر فرنچایز جنون سرعت محسوب می‌شوند. چرا که این ماشین‌ها جامعه مسابقه دهنگان را از هم جدا کرده‌اند. با این حال، یکی از بهترین ویژگی‌های بازی این است که گزینه‌های زیادی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد، وجود چندین خودرو از یک برند به بازیکنان فرصت زیادی برای انتخاب می‌دهد. مک لارن P1 GTR نیز شاهدی بر این موضوع است. اگر بازیکنان بخواهند که یک مسابقه ایمن‌تر و کم استرس‌تر داشته باشند، می‌توانند برادر کوچک آن P1 ’14 که در بالا ذکر شده است را انتخاب کنند. اما، برای بازیکنانی که حرفه‌ای‌تر هستن و جرات بیشتری دارند P1 GTR مناسب‌تر است.

این خودرو هر آنچه درباره مک لارن P1  می‌دانید را دگرگون می‌کند و به علاوه همه چیز را به سطح دیگری می‌برد. اگرچه سرعت آن کمی پایین‌تر از P1 ’14 اما بازیکنان می‌توانند با ارتقا دادن این خودرو مالکیت جاده‌ها را به دست بگیرند. سیستم ارتقا خودرو‌های قسمت هیت مانند یک RPG عمل می‌کند، به این معنی که قطعات مختلفی وجود دارند که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را دریافت کنند. این مک لارن نیز می‌تواند به راحتی این قطعات عالی و کاربردی را دریافت کند و زمانی که به‌طور کامل ارتقا یافت، تبدیل به یکی از بهترین خودروها برای انواع جاده‌های بازی می‌شود.

۲. ماشین Ferrari FXX-K Evo ‘18

این فراری نه تنها یک ماشین واقعاً سریع محسوب می‌شود بلکه یکی از بهترین موتورها را در کل بازی دارد. فراری FXX-K از نظر سرعت و قدرت امکانات زیادی به بازیکنان می‌دهد و هنگام فرار از پلیس در طول تعقیب و گریز، FXX می‌تواند بهترین دوست بازیکنان باشد. FXX بازیکنان را به جایگاه اول سوق می‌دهد و یکی از خودروهای دارای امتیاز بالا با شتاب قابل توجه در قسمت هیت است که با هر ارتقا بهتر می‌شود.

با این حال، درست مانند بقیه خودروهای موجود در این لیست، ضروری است که بازیکنان در جاده‌های مناسب این خودرو بمانند. چرا که این فراری می‌توانند بلافاصله کنترل خود را روی هر سطح ناهمواری از دست بدهد و مسابقه با آن برای بازیکنان سطح پایین‌تر کمی دشوار است. البته این جنبه چندان مشکل ساز نخواهد بود، زیرا FXX-K برخی از بهترین متعادل سازی‌ها را دارد که باعث می شود راننده P1 ترجیح بدهد پول خود را روی این فراری خرج کند. مسابقه در این خودرو تا زمانی که بازیکنان در یک جاده معمولی بمانند، مشکل چندانی نخواهد داشت. با قدرت و شتاب بی‌نظیر در کنار هم، مالک این خودرو حتی برای بازیکنان سریعتر نیز تهدیدی خواهد بود.

۱. ماشین Koenigsegg Regera ‘16

خودرو کونیگزگ رگرا یکی از آسان‌ترین و بی‌دغدغه‌ترین انتخاب‌ها از بین ماشین های بازی Need For Speed: Heat به شمار می‌رود، چرا که نه تنها یک ماشین سخت برای شکست دادن است، بلکه سریعترین ماشین با قابلیت ارتقاء است. و از آنجایی که قسمت هیت از موتور بازی فراست بایت (Frostbite) استفاده می‌کند، بازیکنان می‌توانند ببینند که بازی در حداکثر سرعت چقدر زیبا به نظر می‌رسد.

رگرا به بازیکنان این امکان را می‌دهد که با نهایت سرعت از بازی لذت ببرند و در عین حال ایمن باشند. با قدرت تعادل تقریباً عالی و پرتاب جت مانند آن، بازیکنان بیشتر از دیگر رقیبان خود جلو خواهند بود. بخش جالب در مورد رگرا این است که به طرز عجیبی در نقاط آفرود فضای بازی مناسب است. اگرچه بازیکنان هنگام رفتن به آن نقاط با مشکلاتی مواجه خواهند شد اما برخلاف سایر خودروهای این لیست، رانندگانی که از آفرود کونیگزگ رگرا استفاده می‌کنند کمتر تحت تاثیر مشکلات احتمالی قرار خواهند گرفت. این ماشین به نوبه خود یک خودروی بسیار همه کاره محسوب می‌شود و برای هر نوع بازیکنی، ماهر یا تازه‌کار، کارآمد است.

ماشین های بازی Need For Speed: Heat هم اکنون بر روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

در پایان، نظر شما درباره ماشین‌های ذکر شده در این قسمت از جنون سرعت چیست؟ کدام یک از آن‌ها را تا به حال امتحان کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

2 1 رأی
امتیاز مطلب

نظرات

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا