تماشا کنید: تریلر زمان عرضه ریمیک System Shock

کمتر از دو هفته تا انتشار

استودیوی نایت دایو ساعاتی پیش تریلر زمان عرضه ریمیک بازی System Shock را به اشتراک گذاشت که صبر هواداران را حسابی لبریز می‌کند.

ریمیک بازی سیستم شاک برای نخستین بار در سال ۲۰۱۵ میلادی به نمایش گذاشته شد که در واقع نسخه بازسازی شده بازی اصلی مجموعه به شمار می‌رود. سال‌ها است که هوادارها برای تجربه بازی لحظه‌شماری می‌کنند و خوشبختانه روند توسعه این عنوان مدتی قبل به پایان رسید و بازی طی روزهای آینده در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌گیرد.

در همین راستا، استودیوی نایت دایو به تازگی تریلر جدیدی از ریمیک سیستم شاک منتشر کرده که بخش‌هایی از محیط و گیم پلی بازی را به نمایش می‌گذارد. این ویدیو دو دقیقه‌ای برخی از ویژگی‌های بصری و طراحی کیتادل (Citadel) را نشان می‌دهد که در کنار آن، بخش‌هایی از محیط، مبارزه‌ها و انواع مختلف دشمنان بازی نیز به تصویر کشیده می‌شوند.

ریمیک بازی System Shock در ابتدا برای عرضه در سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی شده بود که بعد از چند بار تاخیر، در نهایت در روز ۳۰ ماه می سال جاری (۹ خرداد ماه) برای رایانه شخصی منتشر می‌شود. از طرفی، این بازی قرار است در آینده نزدیک برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 روانه بازار شود که متاسفانه هنوز تاریخ دقیق عرضه آن مشخص نشده است.

داستان بازی در پایگاه سیاتل جریان دارد؛ جایی که یک هوش مصنوعی قدرتمند به نام شودان کنترل همه چیز را به دست گرفته و همه افراد پایگاه را به یک باره به قتل می‌رساند. در همین حین، افراد کشته شده به موجودات عجیب و غریب و صدالبته خطرناکی تبدیل می‌شوند. حال، شما در نقش یک هکر به دام افتاده در این پایگاه باید از قدرت هک، سلاح و سایر مهمات استفاده کنید تا جان خود را نجات دهید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا