آیا اوبی‌وان کنوبی در سریال Star Wars: Andor حضور دارد؟

یکی از شخصیت‌های محبوب Star Wars را در پیش‌درآمد فیلم Rogue One خواهیم دید

آیا اوبی‌وان کنوبی در سریال Star Wars: Andor حضور دارد؟ عرفان بدری ۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ دیزنی پلاس
اوبی‌وان کنوبی در سریال Star Wars: Andor

بر اساس گزارش جدیدی که منتشر شده، ایوان مک‌گرگور قرار است تا به عنوان اوبی‌وان کنوبی در سریال Star Wars: Andor ایفای نقش کند. این سریال سرویس Disney Plus یک پیش‌درآمد برای فیلم Rogue One: A Star Wars Story خواهد بود و قرار است در سال آینده‌ی میلادی پخش شود.

بالاخره از پس مدت‌ها انتظار و چندین حضور افتخاری در سه‌گانه جدید مجموعه فیلم‌های Star Wars، ایوان مک‌گرگور که در سه‌گانه ‌پیش‌درآمد Star Wars نقش اوبی‌وان کنوبی را ایفا کرده بود، قرار است تا باری دیگر در نقش این شخصیت قرار بگیرد و به عنوان او در سریال مورد انتظار مستقل آن یعنی Obi-Wan Kenobi که برای پخش در سرویس اشتراکی Disney Plus در حال آماده شدن است، بازی کند. اکنون به نظر می‌رسد که حضور این شخصیت محبوب و دوست‌داشتنی تنها به این سریال محدود نخواهد بود و او را در یک مجموعه‌ی جدید دیگر نیز خواهیم دید.

وب‌سایت The Illuminerdi به تازگی گزارش داده است که اوبی‌وان کنوبی در سریال Star Wars: Andor حضور دارد و ایوان مک‌گرگور نیز نقش او را در این مجموعه که پیش‌درآمدی برای فیلم Rogue One: A Star Wars Story است، ایفا خواهد کرد. فیلمبرداری سریال Star War: Andor هم‌اکنون در جریان است و تا تابستان سال میلادی جاری به پایان خواهد رسید و در سال آینده از طریق سرویس استریم اشتراکی Disney Plus منتشر خواهد شد. همچنین انتظار می‌رود این ماه فیلمبرداری سریال Obi-Wan Kenobi نیز آغاز شود و احتمالا در سال ۲۰۲۳ شاهد پخش آن خواهیم بود.

تونی گیلروی، نویسنده‌ی فیلم‌های Rogue One: A Star Wars Story ،The Bourne Legacy ،The Bourne Identity ،The Bourne Supremacy ،The Bourne Ultimatum و The Great Wall وظیفه‌ی ساخت سریال Star Wars: Andor را بر عهده دارد. همچنین دیه‌گو لونا، استلان اسکاشگورد، آدریا آرجونا، فیونا شو، دنیس گوگ، کایل سالر و جنویو اورایلی از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش خواهند پرداخت. در سریال Obi-Wan Kenobi هم که پیش از این علاوه بر ایوان مک گرگور، هدین کریستنسن را برای بازی در نقش آناکین اسکای‌واکر در جمع بازیگران خود داشت، ایندیرا وارما که پیش از این در سریال Game of Thrones به عنوان الاریا سند بازی کرده بود، برای ایفای یک نقش نامعلوم استخدام شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا