برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
بهترین شخصیت های فرعی راکستار
1%
  • 0/10

معرفی ۸ مورد از بهترین شخصیت های فرعی راکستار

شخصیت‌های فرعی که به اندازه شخصیت‌های اصلی مهم هستند!

معرفی ۸ مورد از بهترین شخصیت های فرعی راکستار ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ترین‌ها (بازی) کپی لینک

راکستار از اساتید شخصیت سازی در بازی‌ها بوده، در حدی که حتی خردترین شخصیت‌های بازی‌های آن‌ها نیز داستانی برای شرح دادن دارد! در این مطلب نگاهی به بهترین شخصیت های فرعی راکستار خواهیم داشت.

بازی‌های راکستار شخصیت‌های بی نظیر زیادی را با ما آشنا کرده‌اند که برخی از بهترین آن‌ها شخصیت‌های مکمل یا حتی فرعی این بازی‌ها هستند. این شخصیت‌ها همیشه جنبه‌های دیگر داستان بازی را به ما نشان داده و باعث شده‌اند که حقایق بیشتری را از شخصیت اصلی بازی متوجه شویم. این شخصیت‌ها با رفتارها و اخلاق متفاوت طراحی شده‌اند و هر کدام به نحوی متفاوت ما را خوشحال کرده، به ما یاری رسانده یا حتی آزار داده‌اند!

خیابان‌های لس سانتوس در GTA V یا جاده‌های بی انتها در سری Red Dead Redemption یا حتی لس آنجلس دهه ۱۹۴۰ در L.A. Noire، همه شخصیت‌های فرعی بی نظیری دارند که چاشنی این بازی‌ها هستند. حال در این مطلب به معرفی بهترین شخصیت های فرعی راکستار می‌پردازیم.

سزار ویالپاندو در Grand Theft Auto: San Andreas

در بازی‌های ویدیویی معمولا هر شخصیت فرعی که به طور مستقیم به شخصیت اصلی بازی یاری رسانی می‌کند، در میان طرفداران شهرتی خیره کننده به دست می‌آورد و سزار ویالپاندو (Cesar Vialpando) حامی مستقیم سی جی (CJ) است. او در تمام بخش‌های جهان ظالم سان آندرس، دوستی خوب و خیره خواه است. او در تمام طول بازی تنها یک نفر را به طور مستقیم، به منظور از بین بردن سندیکای لوکو (Loco Syndicate) به قتل می‌رساند!

میکی کوهن در L.A. Noire

میکی کوهن (Mickey Cohen) از شخصیت‌های فرعی بازی L.A. Noire بوده که الهام گرفته از گنگستری حقیقی در لس آنجلس دهه ۱۹۴۰ میلادی است. کوهن و فلپس (Cole Phelps) بارها در این بازی سرشاخ می‌شوند. کوهن قاچاقچی مرفین بوده و عموما زمانی که فلپس در دایره مواد مخدر فعالیت داشته ظاهر می‌شود. طبق اطلاعات درون بازی و رابطه بسیار نزدیک همکار فاسد فلپس یعنی روی ارل (Roy Earle) با کوهن، بسیاری گمان دارند که ارل از جمله مزدوران کوهن است!

آرچر فوردهام در Red Dead Redemption

در سری بازی Red Dead Redemption تمرکز زیادی بر مجرمان است، اما در این میان تمرکز قابل توجهی بر نیروهای امنیتی دولتی نیز قرار گرفته است. یکی از معروف‌ترین آن‌ها آرچر فوردهام (Archer Fordham) بوده که چندین مرتبه نبردهای مهمی در برابر یاران داچ (Dutch van der Linde) داشته است. آرچر ماموری بسیار پیگیر، خبره و درست کار بوده و پس از کشته شدن داچ نیز رابطه‌ای نسبتا دوستانه با جان مارستون (John Marston) شکل داده و حتی از جان نیز برای به قتل رساندن داچ تشکر می‌کند.

فرناندو مارتینز در سری بازی Grand Theft Auto

فرناندو مارتینز (Fernando Martinez) را شاید بسیاری از شما با نام نشناسید، اما بدون شک صدها ساعت صدای او را شنیده‌اید. فرناندو از بازی GTA 3 به بعد، در رادیوی تمام نسخه‌های سری بازی GTA حضور داشته است. فرناندو با صدای دوست داشتنی خود، همیشه نظراتی بحث برانگیز و بعضا خنده دار برای ما داشته است. او در کنار لزلو (Lazlow) بیش از هر کس دیگر در رادیوهای این سری بازی حضور داشته است.

راستی گلووی در L.A. Noire

زمانی که کل فلپس وارد دایره قتل می‌شود، اولین رویارویی او با راستی گلووی (Rusty Galloway) بوده که در ادامه تبدیل به همکار فلپس نیز می‌شود. راستی همیشه به فلپس و قدرت کاری او حسودی کرده و در نتیجه همیشه شاهد تنش میان این دو هستیم. راستی شخصیتی بسیار بدبین داشته، با این حال به دلیل نفرت زیاد نسبت به جرم و جنایت، به سرعت تبدیل به شخصیتی محبوب در میان طرفداران شد. او به طور کلی رفتارهای انسان پسندانه زیادی در خود داشته و یکی از بهترین شخصیت‌های فرعی این بازی است.

لزلو جونز در سری بازی Grand Theft Auto

لزلو جونز از سال ۲۰۰۱ و با انتشار بازی GTA 3 در این سری بازی حضور داشته است. لزلو مجری بسیار مشهوری بوده و در حالی که هرگز شاهد حضور فیزیکی او تا بازی Grand Theft Auto V نبودیم، او را شناخته و داستان‌های زیادی از زبان او شنیده‌ایم. صدای لزلو یکی از شناخته شده‌ترین صداها در بازی‌های ویدیویی بوده و تقریبا هر گیمری صدای او را تشخصی می‌دهد.

کولم اودریسکول در Red Dead Redemption 2

کولم اودریسکول (Colm O’Driscoll) در حقیقت دومین شخصیت منفی اصلی بازی Red Dead Redemption 2 و یکی از خاطره انگیزترین شخصیت‌ها در تاریخ بازی‌ها ویدیویی است. کولم شخصیتی بسیار خود خواه و بد دهن بوده که به هیچکس جز خود اهمیت نمی‌دهد. او مجرمی بسیار زبرجد، قوی و باهوش بوده که برای به دست آوردن پول دست به هر کار اشتباه و غیر انسانی می‌زند! کولم شخصیتی بسیار نزدیک به واقعیت و قابل باور است.

لامار دیویس در Grand Theft Auto V

بازی GTA V بخش‌های تاریک زیادی داشته، اما زمانی که لامار دیویس (Lamar Davis) وارد صحنه می‌شود، حال و هوای ما با پر حرفی و البته شوخی‌های بی نمک او عوض می‌شود. او در حقیقت بهترین دوست فرانکلین (Franklin) یکی از شخصیت‌های اصلی بازی بوده، با این حال حضور بسیار محدودی در بازی دارد. لامار در کنار شوخ طبعی عجیب خود دوستی وفادار و کار بلد بوده که گرچه همیشه در دام افتاده، اما همیشه با پیروزی از دام خارج می‌شود!

بهترین شخصیت های فرعی راکستار دقیقا مانند شخصیت‌های اصلی و مکمل این بازی‌ها به خوبی طراحی شده و عمق قابل توجهی به داستان بازی‌ها می‌بخشند. نظر شما شما چیست؟ شما کدام یک از شخصیت های فرعی راکستار را بهترین می‌دانید؟ در انتظار نظرات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments