خالق شخصیت ددپول ساخت قسمت فیلم‌های 3 Deadpool و X-Force را قطعی می‌داند

«ددپول، یک فرنچایز میلیارد دلاری است»

خالق شخصیت ددپول

راب لایفلد (Rob Liefeld)، خالق شخصیت ددپول در مصاحبه‌ی اخیر خود با مجله‌ی ورایتی اعلام کرد فیلم‌های Deadpool 3 و X-Force قطعا ساخته خواهند شد.

اولین و دومین اقتباس سینمایی بر اساس شخصیت ددپول به‌ترتیب در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ اکران شدند و به‌واسطه‌ی بازخوردهای مثبت از سوی طرفداران و منتقدان توانستند به ترتیب ۸۰۱ میلیون دلار و ۷۸۶ میلیون دلار در سرتاسر جهان فروش داشته باشند. با وجود این موفقیت‌ها، ساخت فیلم Deadpool 3 هنوز از طرف شرکت دیزنی تایید نشده و در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. همین مسئله هم باعث به‌وجود آمدن نگرانی‌هایی پیرامون آینده‌ی این فرنچایز شده است.

راب لایفلد (Rob Liefeld)، خالق شخصیت ددپول یکی مهمانان مراسمی بود که به‌ مناسب آغاز اکران جهانی Star Wars: The Rise of Skywalker برگزار شد. لایفلد در جریان این مراسم، مصاحبه‌ی کوتاهی را با خبرنگار مجله‌ی ورایتی انجام داد و گفت فیلم‌های Deadpool 3 و X-Force به‌طور حتم ساخته می‌شوند:

فقط امیدوار هستم که راه حلی برای شرایط موجود پیدا کنند. طرفداران منتظر این فیلم هستند. واقعا منتظرش هستند. فرهنگ به‌سرعت در حال تغییر است و وقتی به دو سال قبل نگاه می‌کنی انگار ۲۰ سال گذشته است. دو فیلم با درجه‌ی سنی بزرگسال بر اساس این شخصیت ساخته شدند که مجموعا بیش از یک میلیارد دلار فروش داشته‌اند.

پس از اولین هفته‌ی اکران به رایان رینولدز (Ryan Reynolds) زنگ زدم و گفتم ددپول به یک فرنچایز میلیارد دلاری تبدیل شده است. خیلی هیجا‌ن‌زده بودیم. بنابراین فکر می‌کنم ساخت فیلم‌های Deadpool 3 و X-Force قطعی است. جاش برولین (Josh Brolin)، رایان رینولدز [را داشتیم] و حالا هم دیزنی [اضافه شده است]. چه چیزی بهتر از این می‌تواند باشد؟

چندی پیش، دیزنی یک شرکت کاغذی (شرکتی که فقط روی کاغذ وجود داشته و هیچ دفتر یا کارمندی ندارد) به ثبت رساند که Finger Gun Productions LLC نام دارد. نام این شرکت و استفاده از کلماتی مانند «سلاح و گلوله» در بخش توضیحات، باعث شد تا بسیاری از طرفداران آن را با شخصیت ددپول مرتبط بدانند. مدتی قبل هم رایان رینولدز گفته بود Deadpool 3 بدون شک ساخته می‌شود اما این روند زمان‌بر است. همه‌ی این‌ها باعث شده تا میزان امیدواری طرفداران نسبت به ساخت قسمت سوم فرنچایز ددپول افزایش یابد.

فیلم در X-Force از سال ۲۰۱۸ مراحل تولید را پشت سر می‌گذاشت اما این پروژه پس از ادغام دیزنی و فاکس قرن بیستم متوقف شد. از آن زمان تاکنون نه تنها هیچ گونه خبر امیدوارکننده‌ای مبنی بر ادامه داشتن روند تولید منتشر نشده، بلکه برخی گزارش‌ها از لغو آن خبر داده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا