دنباله Pokémon Detective Pikachu ساخته خواهد شد

حضور دوباره کاراگاه پیکاچو در سینما

دنباله Pokémon Detective Pikachu ساخته خواهد شد بهزاد شعبانی ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ سینمای جهان
دنباله Pokémon Detective Pikachu

بر اساس گزارش‌هایی که برخی منابع به وب‌سایت کامیک بود ارائه داده اند، ساخت دنباله Pokémon Detective Pikachu به زودی آغاز خواهد شد.

قسمت اول فیلم Decetive Pikachu چند هفته‌ی روی پرده سینما رفت. این لایو اکشن موفق شده است تا در کمتر از دو هفته فروشی بالغ 287.4 میلیون دلار داشته باشد در حالی که ساخت آن، با بودجه 150 میلیون دلاری به اتمام رسیده است. این در حالی است که تاریخ اکران این فیلم، نزدیک به زمان نمایش فیلم Avengers: Endgame بود؛ اونجرزی که احتمالا تا چند روز دیگر به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای جهان تبدیل خواهد شد. با این تفاسیر، باید Detective Pikachu را نسخه‌ی موفقی از فرانچایز Pokemon بنامیم. لازم به ذکر است که بازیگر نقش ددپول، یعنی ریان رینولدز (Ryan Reynolds)، وظیفه موشن کپچرینگ و صداپیشگی کاراگاه پیکاچو، شخصیت زرد رنگ محبوب دنیای بازی‌های ویدیویی را انجام داده است. علاوه بر رینولدز، کاترین نیوتون و جاستیس اسمیت، به ترتیب صداپیشه‌ی شخصیت‌های لوسی استیونز و تیم گودمن بوده اند.

با توجه به موفقیت‌های این فیلم، به نظر می‌رسد که به زودی ساخت دنباله Pokémon Detective Pikachu تحت عنوان Decetive Pikachu 2 آغاز شود. این تقریبا همان سیاستی است که مارول در قبال فیلم Iron Man 2 آن را پیش گرفته بود و حالا لجندری پیکچرز (Legendary Pictures) امیدوار است تا بدون این که وقتی تلف کند، به سمت توسعه فیلم Decetive Pikachu 2 برود تا بتواند موفقیت‌های این کاراگاه باهوش را در دنیا سینما، تکمیل کند.

پیش از این هم هالیوود ریپورتر گزارش داده بود که اورن اوزیل (Oren Uziel) که فیلم‌نامه فیلم Sonic The Hedgehog توسط او به نگارش درآمده است، در حال کار روی دنباله Pokémon Detective Pikachu است. با این حال بهتر است تا تایید رسمی لجندری و شرکت پوکمون منتظر بمانیم.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ فکر می‌کنید لجندری به همین زودی‌ها ساخت دنباله فیلم Pokémon Detective Pikachu را آغاز خواهد کرد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا