#مهسا_امینی

تصاویر پشت صحنه Peter Pan and Wendy کاپیتان هوک را نشان می‌دهند

این نقش را جود لاو بر عهده دارد

تصاویر پشت صحنه Peter Pan and Wendy کاپیتان هوک را نشان می‌دهند سورنا رضایی ۰ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان
تصاویر پشت صحنه Peter Pan and Wendy

اکانت توییتری Film Updates ساعاتی قبل تصاویر پشت صحنه Peter Pan and Wendy را منتشر کرد که کاپیتان هوک را نشان می‌دهند.

والت دیزنی موشن پیکچرز با تولید بازسازی انیمیشن‌های کلاسیک و پرطرفدار خود به موفقیت‌های تجاری بزرگی دست یافته است. The Lion King که بازسازی انیمیشنی به همین نام بوده و سال ۲۰۱۹ روی پرده نقره‌ای آمد، بیش از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. مثال دیگر، Aladdin است که آن هم سال ۲۰۱۹ اکران شد. تازه‌ترین اثر گای ریچی (Guy Ritchie) برخلاف انتظار ظاهر شد و فروشی یک میلیارد دلاری را به ثبت رساند. با در نظر گرفتن این موارد، منطقی است که مدیران استودیو تمایل زیادی برای سرمایه‌گذاری روی بازسازی انیمیشن‌های قدیمی داشته باشند.

Peter Pan and Wendy، بر اساس نمایشنامه Peter Pan; or, the Boy Who Wouldn’t Grow Up اثر جیمز متیو بری (James Matthew Barrie) ساخته می‌شود و بازسازی انیمیشن Peter Pan است که سال ۱۹۵۳ میلادی به سینماها آمده بود. وظیفه کارگردانی به دیوید لاوری (David Lowery) سپرده شده که از سال ۲۰۰۰ در حوزه فیلم و سریال فعالیت دارد. در پرونده هنری او آثار متعددی دیده می‌شود که شاخص‌ترینشان Pete’s Dragon است. این اثر علی‌رغم بازخوردهای مثبت منتقدان عملکرد چندان قابل‌توجهی در باکس آفیس جهانی نداشت.

اکانت Film Updates که در شبکه اجتماعی توییتر فعالیت دارد، ساعاتی قبل تصاویر پشت صحنه Peter Pan and Wendy را منتشر کرد. تصاویر تعدادشان به رقم ۳ رسیده و جود لاو (Jude Law) را در نقش کاپیتان هوک نشان می‌دهند. نکته جالب اینجا است که لاو در هنگام ثبت تصاویر دست راست خود را در پشتش پنهان کرد. شخصیت مزبور مچ راستش را در مواجهه با یک تمساح از دست داد و جایش یک قلاب (Hook) فلزی قرار داد. او آنتاگونیست قصه بوده و می‌خواهد سر پیتر پن را از بدنش جدا کرده و آن را به تمساح بدهد. هوک امیدوار است با اینکار تمساح از تعقیب برای شکارش دست بردارد. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

از دیگر نکات قابل‌توجهی که در تصاویر پشت صحنه Peter Pan and Wendy دیده می‌شود، می‌توان به ماسکی اشاره کرد که جود لاو به دست دارد. علی‌رغم اختراع واکسن و شروع روند واکسیناسیون، پایبندی به پروتکل‌های بهداشتی در صحنه‌های فیلمبرداری همچنان الزامی است. به هر حال، افراد زیادی در فیلمبرداری مشارکت داشته و همین موضوع احتمال سرایت ویروس کرونا را به شدت افزایش می‌دهد.

جود لاو، تنها نام مشهوری نیست که در Peter Pan and Wendy حضور دارد. یارا شهیدی (Yara Shahidi) بازیگری آمریکایی-ایرانی نقش تینکربل را ایفا می‌کند. او با ایفای نقش در سریال‌های سیتکام Black-ish و Grown-ish به شهرت رسیده است. از چهره‌های نسبتا شناخته شده تیم بازیگری هم می‌توان به آلن تودیک (Alan Tudyk) اشاره کرد که در Transformers: Dark of the Moon و Rogue One: A Star Wars Story حضور داشته است.

والت دیزنی موشن پیکچرز در ابتدا قصد داشت Peter Pan and Wendy را به سینماها بیاورد اما در پی همه‌گیری ویروس کرونا تصمیم گرفت آن را به صورت انحصاری به دیزنی پلاس بیاورد. تاریخ دقیق انتشار مشخص نبوده و تنها می‌دانیم در سال ۲۰۲۲ میلادی از راه می‌رسد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا