نیو کمبل در حال مذاکره برای بازگشت به فیلم Scream 5 است

آیا شاهد Sidney Prescott در فیلم جدید خواهیم بود؟

نیو کمبل در حال مذاکره برای بازگشت به فیلم Scream 5 است نیکان صبوری ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
نیو کمبل فیلم Scream 5

نیو کمبل در یک مصاحبه گفت که در حال مذاکره برای ایفای نقش در فیلم Scream 5 است.

Scream نام یک عنوان ترسناک و اسلشر است که اولین قسمت آن در سال ۱۹۹۶ میلادی به کارگردانی Wes Craven روی پرده‌های سینما رفت. از سری Scream تاکنون چهار قسمت اکران شده و قسمت پنچم هم ابتدا قرار بود یک ریبوت از این فرنچایز باشد اما بعد از بررسی‌ها به عنوان ادامه‌ای برای قسمت قبلی معرفی شد.

متاسفانه هیچ اطلاعاتی از روند تولید Scream 5 در دسترس نیست. ما تنها می‌دانیم که مت بتینلی اولپین و تایلر جیلت به عنوان کارگردانان این قسمت معرفی شده‌اند. همچنین نویسنده‌ی قسمت چهارم یعنی کوین ویلیامسون هم بازگشته و داستان تازه‌ای را روایت خواهد کرد.

اگر از طرفداران سری Scream باشید، بدون شک نام Sidney Prescott برای شما آشنا خواهد بود. Sidney Prescott یکی از شخصیت‌های اصلی سری Scream است که در چهار قسمت گذشته، حضور پر رنگی داشت. نیو کمبل نام هرپیشه‌ی این کاراکتر است که چندی پیش در مصاحبه‌ای از احتمال بازگشتش به فیلم Scream 5 خبر داد. او در این مصاحبه گفت:

من با عوامل سازنده، گفت‌وگویی داشتم اما روند مذاکرات به دلیل ویروس کرونا کمی تغییر کرد. ما این بحث را حدود یک ماه و نیم پیش آغاز کردیم. برای رسیدن به یک تصمیم نهایی نیاز به زمان داریم به همین دلیل مذاکرات را ادامه می‌دهیم تا ببینیم چه می‌شود.

دو کارگردان جدید برای من نامه‌ای گذاشتند و گفتند که چگونه توانسته‌اند از Wes Craven برای تولید این فیلم ترسناک الهام بگیرند و این موضوع برای من خیلی ارزش داشت. در هر صورت باید دید که در آینده چه پیش می‌آید. خوشبختانه ما می‌توانیم برای پروژه ارتباط داشته باشیم و راهی برای تولید آن پیدا کنیم.

من شدیدا از حضور در این سری خوشحالم و شدیدا شخصیت Sidney Prescott را دوست دارم. ایفای نقش و راه رفتن به عنوان این شخصیت برای من جالب بود. همچنین خیلی جالب می‌شود که اگر دوباره در نقش‌های قدیمی حضور داشته باشم و بهتر از قبل ظاهر شوم.

Wes Craven در سال ۲۰۱۵ میلادی بر اثر ابتلا به سرطان مغز فوت کرد. Dimension Films که حق ساخت این سری را برعهده دارد، ابتدا قصد ریبوت سری Scream را داشت اما همانطور که گفته شد، مت بتینلی اولپین و تایلر جیلت بعد از بررسی‌ها تصمیم گرفتند که ادامه‌ای برای قسمت چهارم این فرنچایز قدیمی تولید کنند. Scream 5 برای عرضه در سال ۲۰۲۱ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا