پلیس های بازی Need For Speed Unbound

راهنمای کامل فرار از دست پلیس های بازی Need For Speed Unbound

پلیس‌های سمج، اما ابله!

پلیس های بازی Need For Speed Unbound در شهر لیکشور (Lakeshore) هیچ‌جوره شما را رها نمی‌کنند! به همین دلیل در این مطلب سریع‌ترین راه برای فرار از دست آن‌ها را برای شما توضیح داده‌ایم.

جدیدترین بازی از سری نید فور اسپید، شما را به شهری دعوت می‌کند که در آن، مسابقات غیرقانونی خیابانی، در زیرزمین‌های مخفی شهر هماهنگ می‌شوند. داستان بازی درباره انتقام و دوستی است و شما باید حین چهار هفته با سایر شخصیت‌ها رقابت کنید تا پول کافی برای شرکت در فینال را جمع کنید. با این وجود، حین این مدت پلیس‌های شهر لیک شور هرگز ولکن شما نمی‌شوند و پس از رد کردن یک مسابقه، سریعا باید منتظر استقبال گرم آن‌ها باشید!

با این حال برای اینکه بتوانید از دست پلیس های بازی Need For Speed Uubound فرار کنید، چند روش خیلی خوب و سریع وجود دارد. اما نکته اینجاست که پس از فرار، پلیس‌ها داخل شهر پخش می‌شوند تا به هر قیمتی جلوی شما را بگیرند! این در حالی است که باید برای جلوگیری از این اتفاق، میزان سطح Heat خود را کم کنید.

چگونه میزان Heat را در بازی Need For Speed Unbound کاهش دهیم؟

در واقع اینکه بتوانید سریع‌تر خود را از دست پلیس‌ها خلاص کنید، راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام می‌شود، اما سماجت دونات‌خورهای لیکشور به حدی زیاد است که پس از فرار کردن، خیابان به خیابان را باید با دقت رانندگی کنید تا گیر نیوفتید. به هر حال اگر می‌خواهید به مسابقه دادن ادامه بدهید و پول به دست آورده خود را از دست ندهید، باید نکات زیر را رعایت کرده و میزان Heat خود را کاهش بدهید یا اینکه خود را از دست پلیس‌‌ها دور نگه دارید!

 • رفتن به خانه امن یا همان Safe House های داخل نقشه بازی، راحت‌ترین و بهترین راه برای ریست کردن میزان Heat به صفر است.
 • فرار کردن و قایم شدن از دست پلیس باعث می‌شود تا میزان Heat کمتر شود.
 • حتما از Auxiliary مدل Undercover Racer استفاده کنید تا پلیس‌ها نتوانند سریع شما را شناسایی کنند.
 • در مقابل پلیس‌ها با سرعت بالا حرکت کنید تا دیده نشوید!
 • از جاده‌های فرعی رانندگی کنید.
 • موتور ماشین خود را خاموش کنید.

راه‌های ساده برای دور زدن پلیس های بازی Need For Speed Unbound

برای اینکه بتوانید پول خود را ایمن به خانه امن برسانید، باید اولین کاری که می‌کنید فرار کردن از دست پلیس‌ها باشد. حال برای انجام این کار، برخی راهکارهای خیلی ساده وجود دارد که با انجام دادن آن‌ها می‌توانید راحت‌تر از دست آژیرهای آزاردهنده پلیس فرار کنید.

 • همیشه به بزرگ‌راه‌ها بروید؛ بزرگ‌راه به شما اجازه می‌دهد تا در نهایت سرعت خود حرکت کنید و پلیس را جا بگذارید.
 • پریدن کلید موفقیت است! اگر بتوانید در نقشه بازی چند نقطه خاص برای پریدن از روی سکوها را پیدا کرده و به خاطر بسپرید، هربار که از روی آن‌ها می‌پرید برخی از پلیس‌ها شما را گم خواهند کرد. همچنین پریدن از روی موانع در حالی که به شما آسیب نمی‌زند، پلیس‌ها را می‌شکند!
 • اگر لاستیک مخصوص رانندگی آف رود را دارید، حتما سراغ جاده خاکی بروید! پلیس‌ها هرگز در جاده خاکی نمی‌توانند به خوبی شما را دنبال کنند.
 • سعی نکنید با زدن و درگیر شدن با آن‌ها، ماشین خود را خراب کنید. به جای این کار، آن‌ها کنار ماشین‌های شهری دنبال خود بکشید و بین ترافیک رها کنید تا با برخورد به شهروندان گرامی نابود شوند!
 • برای فرار کردن از دست هلی‌کوپتر پلیس، تنها راه چاره رفتن زیر سقف خواهد بود. از تونل‌ها و محیط‌های بسته استفاده کنید.

توضیح سطح ۱ تا ۵ Heat در بازی NFS Unbound

در ادامه نیز می‌توانید ببینید که با رسیدن به هر سطح از Heat پلیس های بازی Need For Speed Unbound چه واکنشی را نشان خواهند داد.

 • سطح Heat یک – پلیس‌ها شما را می‌بینند و اگر کمی گاز بدهید، به سرعت بیخیال خواهند شد.
 • سطح Heat دو – پلیس دنبال شما حرکت می‌کند، اما اگر چند پیچ را رد کنید و با سرعت بالا رانندگی کنید، نمی‌توانند ادامه دهند.
 • سطح Heat سه – دیگر سرعت چاره کار نیست، اما اگر کمی حرفه‌ای باشید و بین خیابان‌ها ویراژ بروید، خیلی زود پلیس را پشت خاک لاستیک خود جا می‌گذارید.
 • سطح Heat چهار – در این سطح همیشه چند پلیس به دنبال شما به راه خواهند افتاد، به علاوه یک هلی‌کوپتر که مدام شما را زیر نظر دارد! اما همانطور که پریدن از سکوها می‌تواند ماشین‌های آن‌ها را نابود کند، هلی‌کوپتر پلیس هم بنزینش تمام می‌شود و برای مدتی می‌رود!
 • سطح Heat پنج – پلیس های بازی Need For Speed Unbound در این سطح جوری شما را دنبال می‌کنند انگار ارث پدر آن‌ها را گرفته‌اید! حتی دیالوگ‌های آن‌ها هم طوری است که ظاهرا از تعقیب و گریز با سرعت ۱۸۰ مایل بر ساعت لذت می‌برند و ترکیدن ماشین‌های خود را جشن می‌گیرند. با این وجود، اگر بتوانید از ترکیبی از روش‌های توصیه شده استفاده کنید، همیشه فرار کردن از دست پلیس سطح ۵ هم راحت خواهد بود. این یعنی ویراژ بروید، کار را به بزرگ‌راه بکشانید و در مواقع خاص آفرود برانید.

بازی Need For Speed Unbound در حال حاضر برای کاربران پلتفرم رایانه شخصی، کنسول پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس، برای خرید در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا