برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اشاره مایکروسافت به فروش عالی بازی‌های ایکس باکس در پلی استیشن

تسخیر بازار توسط ردموندی‌ها

اشاره مایکروسافت به فروش عالی بازی‌های ایکس باکس در پلی استیشن ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ایکس باکس فروشگاه پلی استیشن

مدیرعامل واکنش مایکروسافت به تازگی به فروش بی‌نظیر بازی های ایکس باکس در فروشگاه پلی استیشن اشاره کرده است.

شرکت مایکروسافت به تازگی سیاست خود در قبال آثار انحصاری ایکس باکس را به کلی تغییر داده و در پی آن، شماری از بازی‌های فرست پارتی ردموندی‌ها راهی پلی استیشن می‌شوند. حال، گزارش‌ها نشان می‌دهد که این عناوین از نظر تجاری عملکرد بی‌نظیری از خود به نمایش گذاشته‌‎اند و چه بسا ایکس باکس توانسته فروشگاه PlayStation را به تسخیر خود دربیاورد.

در همین راستا، با استناد بر گزارش اخیر رسانه TweakTown، ظاهرا گزارش‌ها میزان فروش بازی‌های انحصاری ایکس باکس در پلی استیشن فوق‌العاده بوده و حتی بهتر از عناوین انحصاری سونی نیز پیشی گرفته است؛ به طوری که از میان ۲۵ بازی پرفروش فروشگاه پلی استیشن، هفت بازی مربوط به عناوین ایکس باکس، بتزدا و اکتیویژن است و این در حالی است که سهم سونی از این رقم تنها پنج بازی است.

در واکنش این دستاورد ارزشمند، آقای ساتیا نادلا، مدیرعامل شرکت مایکروسافت در پیامی اعلام کرد که عملکرد ایکس باکس در پلی استیشن در طول ماه آوریل بهتر از هر شرکت ناشر دیگری بوده و این کمپانی همچنان به روند ارائه بازی‌های با کیفیت در دیگر پلتفرم‌ها ادامه خواهد داد.

ساتیا نادلا در این زمینه توضیح می‌دهد:

در اوایل ماه جاری، ۷ بازی از ۲۵ بازی پرفروش فروشگاه پلی استیشن در اختیار ما بود که این مقدار بیشتر از هر شرکت ناشر دیگر است. مایکروسافت متعهد است بازی‌های با کیفیتی را در اختیار گیمرها در پلتفرم‌های مختلف قرار دهد.

اشاره ساتیا نادلا به ادامه انتشار بازی‌های ایکس باکس برای پلی استیشن مهر تاییدی بر رضایت ردموندی‌ها از رویکرد جدید می‌زند. بهتر است بدانید که پیش‌تر شایعه شده بود که مایکروسافت به خاطر کاهش فروش کنسول‌های ایکس باکس، قصد دارد در آینده نه چندان دور در راستای افزایش میزان درآمد و سودآوری بیشتر، اغلب بازی‌های خود را برای این پلتفرم منتشر کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments