بازیگر فیلم Jaws بر اثر ابتلا به ویروس کرونا از دنیا رفت

ستاره‌ی سریال ۲۴ هم از مرگ مادر خود به خاطر ذات‌الریه خبر داد

بازیگر فیلم Jaws

Lee Fierro بازیگر فیلم سینمایی Jaws در سن ۹۱ سالگی و بر اثر ابتدا به ویروس کرونا جان خود را از دست داد.

این خبر را سایت The Martha’s Vineyard Times منتشر کرد که اخبار محلی مربوط به منطقه‌ی The Martha’s Vineyard واقع در ماساچوست آمریکا را گزازش می‌دهد. لی فیرو که خود از اهالی این منطقه بود، هنگام مرگ در یک مرکز مراقبت از افراد ناتوان قرار داشت.

فیرو که بازیگر فیلم Jaws و یکی از ادامه‌های آن بود، در قسمت اصلی نقش مادر Alex Kintner دومین قربانی کوسه‌ی عظیم را بر عهده داشت. یکی از سکانس‌های فیلم مربوط به اوست که به صورت افسر پلیس Brody، شخصیت اصلی داستان سیلی می‌زند. او در فیلم Jaws: The Revenge محصول سال ۱۹۸۷ میلادی نقش خود را تکرار کرد. فیرو در زمان فیلمبرداری این اثر، یک معلم تئاتر در The Martha’s Vineyard بود و صدها شاگرد را تربیت کرد. او ۲۵ سال در این زمینه فعالیت داشت.

او تنها بازیگری نبود که این هفته خبر مرگش منتشر شد. Shirley Douglas که خود مادر Kiefer Sutherland بازیگر مشهور سریال ۲۴ است هم روز یکشنبه به خاطر درگیری با بیماری ذات‌الریه در سن ۸۶ سالگی از دنیا رفت. او علاوه بر بازیگری، یک فعال اجتماعی هم به شمار می‌آمد.

کیفر ساترلند خبر مرگ مادر خود را طی یک پست در توییتر اعلام کرد.

صبح زود امروز مادر من، شرلی داگلاس، به خاطر عوارض ناشی از ذات‌الریه (نامرتبط با کووید۱۹) درگذشت. مادر من یک زن فوق‌العاده بود که یک زندگی خارق‌العاده داشت. متاسفانه او مدتی برای سلامتی‌اش می‌جنگید و ما، به عنوان یک خانواده، می‌دانستیم که این روز می‌آید. به هر خانواده‌ای که به طور غیرمنتظره عزیزان خود را به‌خاطر ویروس کرونا از دست داده‌اند، باید بگویم که قلب من برای شما می‌شکند. مراقب خودتان باشید!

داگلاس در طول فعالیت بازیگری خود با کارگردان مطرحی چون «اسنتلی کوبریک»، «دیوید کراننبرگ» کار کرده بود. او به عنوان فعال اجتماعی، در جنبش‌های ضد جنگ ویتنام شرکت داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا