بازیگر فیلم Jurassic World 3 از زندگی خود در وضعیت قرنطینه می‌گوید

با وجود توقف موقت ساخت «دنیای ژوراسیک ۳» حالا بازیگران و اعضای پشت صحنه چه می‌کنند؟

بازیگر فیلم Jurassic World 3

آقای Sam Neill بازیگر فیلم Jurassic World 3 و نقش اصلی قسمت‌های اول و سوم فیلم‌های «پارک ژوراسیک» در صحبت‌های جدید خود از وضعیت قرنطینه پس از توقف موقت ساخت فیلم می‌گوید.

قسمت سوم از فیلم‌های «دنیای ژوراسیک» که به طور رسمی Jurassic World: Dominion نام دارد، جزو آثاری‌ست که سازندگانش به خاطر شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا مجبور شدند تا روند تولیدش را متوقف کنند. در این شرایط بسیاری از افراد فعال در صنعت سینما چاره‌ای ندارند جز این‌که وقت خود را در خانه بگذرانند. «سم نیل» هم یکی از همین افراد است، کسی که عهده‌دار نقش دکتر Alan Grant ستاره‌ی اصلی فیلم مشهور «پارک ژوراسیک» بود. حال که نوزده سال از آخرین هنرنمایی او در این نقش در قسمت سوم «پارک ژوراسیک» می‌گذرد، قصد دارد تا دوباره و قسمت سوم دنیای ژوراسیک بازگردد.

بازیگر فیلم Jurassic World 3 در صحبت با سایت Variety از وضعیت زندگی در دوران قرنطینه سخن می‌گوید:

ناگهان ما این‌جا هستیم. ما به طور عجیبی بی‌حرکت شده‌ایم و Jurassic World: Dominion در توقف است. چون حشرات در کهربا و در حال حاضر مثل تقریبا هر بازیگری در دنیا، من در حال کار نیستم. لعنت.

اما همه‌ی ما خواهیم برگشت. ما خواهیم برگشت و چه لذتی خواهد داشت برگشتن روی صحنه، انجام دادن چیزی که بیشتر از همه دوستش دارم، با مردمی که دوست دارم؛ بازیگران دیگر و تمام افراد قابل ذکری که در ساخت یک فیلم دخالت دارند. این امتیاز کمیاب و قرار دادن چیزها در راستای چشم‌انداز. چیزهای خیلی بدتری از یک فیلم معلق شده وجود دارند.

بنابراین در این حال چه باید کرد؟ البته که مهم‌تر از همه این است که در خانه بمانید. من به طور غافل‌گیرکننده‌ای خودم را در آن‌جا سرگرم کرده‌ام. مسئله اینجاست که بیشتر زمان در کار، شما در واقع مقداری از روز را به نگاه کردن احمقانه به دیوار یک تریلی می‌گذرانید. در عوض، من در این‌جا خودم را با تمام چیزهایی سرگرم کرده‌ام که معمولا سرم خیلی شلوغ‌تر از آن است که به آن‌ها بپردازم. ساز می‌زنم، آهنگ می‌خوانم، با دوستانم اسکایپ می‌کنم. من صمیمانه در پرورش نوه‌ام از ۲۰۰۰ مایل دورتر نقش دارم. دوباره به سراغ شعرخوانی رفته‌ام. چیزهای خنده‌دار در رسانه‌های اجتماعی می‌گذارم تا مردم را تشویق کنم و به آن‌ها با یک پیام روحیه دهم.

من از اتو کردن لباس‌هایم و تمیز کردن یک بشقاب نقره‌ای تا ریزترین بخش‌هایش لذت می‌برم. من در حال خواندن رمان‌های عالی‌ای هستم که هرگز بازشان نکرده‌ام. من یک بوته کاشتم. زیبایی هر روز وجود دارد.

آخرین فیلمی که این بازیگر ۷۲ ساله در آن هنرنمایی کرده بود، Ride Like A Girl نام دارد که در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد و توانست تحسین بسیاری را از منتقدان را نسبت به خود، برانگیخته کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا