تاریخ پخش سریال جیران با دو هفته تاخیر اعلام شد

روایت متفاوت ناصرالدین شاه دو هفته تاخیر خورد

تاریخ پخش سریال جیران

تاریخ پخش سریال جیران ساخته جدید حسن فتحی، بالاخره پس از مدت‌ها انتظار مشخص شد، آن هم در حالی که انتظار می‌رفت همین روزها شاهد پخش آن باشیم نه دو هفته بعد!

ساختن سریال درباره پادشاه‌ها و صاحبان قدرت، موردی است که از دیرباز در ذهن کارگردان‌های ایرانی و خارجی بوده و اکثرا هم به دلیل به تصویر کشیدن بخشی از تاریخ کشور موفق هستند. با این وجود در حالی که سریال‌های دیگر اکثرا درباره داستان استبداد شاه مورد نظر و دوران سخت یا شیرین سلطنت او هستند، سریال جیران قرار است تا موضوع متفاوتی را چاشنی همین روایت کند.

در این سریال،‌ داستان درباره دوران سلطنت ناصرالدین شاه است، فردی مستبد که در دورانی خاص زندگی را برای مردم به کابوسی تاریک تبدیل کرده بود. با این وجود، جالب است که در این روایت جدای از این موضوع، او عاشق دختری ساده به نام جیران می‌شود. حال اگر برای ازدواج و به خدمت گرفتن پاسخ منفی به شاه داده شود چه اتفاقی می‌افتد؟ 

این سریال که ابتدا قرار بود اوایل بهمن ماه پخش شود، برای مدتی به تاخیر افتاد تا توسط ساترا مورد بررسی برای نظارت نهایی قرار بگیرد. به همین دلیل اکنون باید اواسط بهمن منتظر پخش آن باشیم. لازم به ذکر است که شایعه شده بود شباهت داستان این سریال با آهوی من مارال دلیل اصلی این تاخیر بوده است. اما سازندگان و ساترا اعلام کرده‌اند که این موضوع اصلا ربطی به تاخیر نداشته و داستان دو سریال واقعا ارتباطی به یکدیگر ندارند و فقط در یک دوره تاریخی یکسان اتفاق می‌افتند.

از بازیگران این اثر سینمایی می‌توان به بهرام رادان، پریناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، مریلا زارعی و امیر جعفری اشاره کرد. تاریخ پخش سریال جیران در حال حاضر برای ۲۴ بهمن از شبکه فیلیمو در نظر گرفته شده اما پس از بررسی نهایی، معلوم نیست که آیا این تاریخ دستخوش تغییرات می‌شود یا که نه؛ تا حدی که ممکن است حتی پخش سریال به کلی متوقف شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا