#مهسا_امینی

جنیفر لارنس حین فیلمبرداری Don’t Look Up صدمه دید!

روند ضبط صحنه‌ها از هفته‌ی آتی ادامه می‌یابد

فیلمبرداری Don't Look Up

طبق گزارشی که در وب سایت The Boston Globe قرار گرفته، جنیفر لارنس حین فیلمبرداری Don’t Look Up صدمه دیده است.

طی یک دهه‌ی اخیر بازیگران متعددی توانستند خود را به سطح اول هالیوود برسانند که جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) یکی از آن‌ها بوده است. او در سال ۲۰۰۶ میلادی وارد حوزه‌ی بازیگری شد و در چند فیلم و سریال از جمله X-Men: First Class حضور یافت اما ایفای نقش کتنیس اوردین در The Hunger Games، او را به شهرتی جهانی رساند. لارنس که نمی‌خواست تنها به واسطه‌ی یک مجموعه‌ی نوجوانانه شناخته شود، در آثار متعددی حاضر شد تا بتواند استعدادهای خود را به اثبات برساند؛ اقدامی که موثر واقع شد. او نهایتا به خاطر عملکردش در Silver Linings Playbook جایزه‌ی اسکار بهترین بازیگر زن را به دست آورد.

آدام مک‌کی (Adam McKay) که نام The Big Short را در پرونده‌ی شغلی خود دارد، چندی پیش با نتفلیکس وارد همکاری شد تا فیلم جدیدی را بسازد. این اثر کمدی Don’t Look Up نام داشته و درباره‌ی دو ستاره‌شناس نه چندان شناخته‌شده و حرفه‌ای است که قصد دارند به مردم جهان درباره‌ی یک جرم آسمانی اخطار دهند؛ جرمی که می‌تواند به حیات روی کره‌ی زمین خاتمه دهد. مک‌کی برای تولید جدیدترین اثرش به سراغ بازیگران مشهور زیادی رفته که تعدادشان نزدیک به انگشتان دو دست است. از شاخص‌ترینشان می‌توان به جنیفر لارنس، لئوناردو دیکاپریو (Leonardo DiCaprio)، کیت بلانشت (Cate Blanchett)، مریل استریپ (Meryl Streep) و کریس ایونز (Chris Evans) اشاره کرد.

اگر گزارش اخیر وب سایت The Boston Globe صحت داشته باشد، جنیفر لارنس حین فیلمبرداری Don’t Look Up صدمه دیده است. با توجه به توضیحات ارائه شده از سوی نویسنده، یکی از صحنه‌ها شامل یک انفجار می‌شد. خاکستر و موادی که در اثر این انفجار در هوا پراکنده شده بودند، وارد چشمان لارنس شده و مصدومیت ایجاد کردند. در پی این اتفاق، دست‌اندرکاران به سرعت بازیگر برنده‌ی اسکار را به بیمارستان انتقال دادند. نویسنده در بخش دیگری از مطلب خود مدعی شد مشکل خاصی برای هنرپیشه‌ی ۳۰ ساله پیش نیامده و روند ضبط صحنه‌ها از هفته‌ی آتی ادامه خواهد یافت.

جزئیات چندانی از حادثه در دسترس نیست اما ظاهرا خاکستر و مواد پراکنده در هوا از یک دریچه عبور کرده و قبل از اینکه جنیفر لارنس بتواند محوطه را ترک کند، وارد چشمانش شدند. با در نظر گرفتن این توضیحات، یک سوال بسیار مهم به وجود می‌آید: چه اتفاقی حین فیلمبرداری رخ داد؟ در پاسخ به این سوال دو تئوری وجود دارد: تئوری اول می‌گوید لارنس به اندازه‌ی کافی سریع نبود و همین موضوع چنین حادثه‌ای را آفریده است؛ تئوری دوم و پایانی هم می‌گوید متخصصان، قدرت انفجار را دست هم کرده و گمان نمی‌کردند خاکستر با چنین سرعتی به لارنس برسد. اگرچه یافتن پاسخ اهمیت زیادی دارد اما مهم‌ترین نکته این است که آسیب‌دیدگی لارنس جدی نبود.

Don’t Look Up، در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی در دسترس مشترکان نتفلیکس قرار می‌گیرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا