معرفی سریال Hunters – شکارچیان

سریالی با حضور بازیگرانی همچون «ال پاچینو» و «لوگان لرمن»

سریال Hunters که عنوان جدید شبکه آمازون پرایم محسوب می‌شود، با ایده‌ای جذاب و تیم بازیگری جالب توجهش به دنیای سریال‌های تلویزیونی پا گذاشته.

سریال شکارچیان از ایده‌ی جالبی بهره می‌برد که کمابیش از واقعیت الهام گرفته شده. شکارچیان نازی در واقعیت افرادی بودند که نازی‌ها و کارمندان سابق اس‌اس را به دام انداخته و درباره آن‌ها اطلاعات جمع‌آوری می‌کردند. سپس آن‌ها را برای محاکمه بر اساس اتهامات جرایم جنگی و جرایم علیه بشریت به دادگاه تحویل می‌دادند. سریال Hunters هم ماجرای دسته‌ای از همین شکارچیان را در شهر نیویورک و در سال ۱۹۷۷ دنبال می‌کند. این افراد باید صدها نفر از مقامات نازی را شناسایی کنند که قصد دارند چهارمین رایش را در ایالات متحده تشکیل دهند و صلح جهانی را به خطر بیندازند.

سریال شکارچیان کاملا بر اساس واقعیت نیست و در حقیقت فقط از قسمتی از آن بهره می‌برد. در نتیجه سازندگان، داستان را به میل خود تغییر داده‌اند و جریان آن را به شیوه‌ی دلخواهشان پیش برده‌اند. کاری که قبلا هم در آثار «کوئنتین تارانتینو» دیده بودیم و با الهام گرفتن از داستان‌هایی واقعی، ما در همان فضا روایتی غیرواقعی را شاهد بودیم.

سازنده سریال شکارچیان، «دیوید وایل» است که پیش از این تجربه‌ چندان بزرگی نداشته. او قبل از سریال شکارچیان، تجربه‌ی بازیگری در چند فیلم درجه دو را داشته و این موقعیت برایش پیشرفت فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شود. کارگردان‌های مختلفی روی نخستین فصلِ ده قسمتیِ این سریال کار کرده‌اند، اما خود وایل وظیفه‌ی کارگردانی هیچکدام از قسمت‌ها را بر عهده نداشته. یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال «جوردن پیل» است که بسیاری او را به عنوان نویسنده و کارگردان عناوین موفقی مانند Get Out و Us می‌شناسند. مسئله‌ای که باعث می‌شود بسیاری از افراد این سریال را تماشا کنند، تیم بازیگری جذاب و خاص آن است. تیمی که نام‌های آشنا و محبوبی همچون «ال پاچینو» و «لوگان لرمن» در میان آن یافت می‌شود. پاچینو بعد از اثبات خود به عنوان یکی از ماندگارترین بازیگران تاریخ سینما، برای مدتی با کارگردان‌های تازه‌کار همکاری کرد و در فیلم‌های درجه دو به ایفای نقش پرداخت. ایفای نقش آل پاچینو در The Irishman، جدیدترین فیلم «مارتین اسکورسیزی» موجب شد تا این بازیگر مطرح، در این رویه تغییراتی ایجاد کند و مجددا به ایفای نقش در فیلم‌های سطح اول و عناوین مطرح برگردد. ایفای نقش پاچینو در این سریال هم می‌تواند به همین مسئله مربوط باشد و او قصد داشت با قبول کردن این وظیفه، مجددا خود را در مرکز توجهات قرار دهد. از طرفی، «لوگان لرمن» که از بازیگران خوش‌آتیه‌ی هالیوود است و در عناوینی همچون The Perks of Being a Wallflower و Fury بازی خوبی از خود به نمایش گذاشته بود، با ایفای نقش در این سریال تلاش کرده تا مجدد نام خود را سر زبان‌ها بیندازد. ساخت فصل دوم شکارچیان هنوز به صورت رسمی توسط آمازون پرایم تأیید نشده، اما تهیه‌کنندگان در مصاحبه‌های خود به این موضوع اشاره کرده‌اند که برای ادامه‌ی این سریال و فصل‌های بعدی برنامه‌های ویژه‌ای دارند.

بررسی فصل اول سریال Hunters را می‌توانید به‌زودی در وب‌سایت سرگرمی مطالعه و همچنین تماشا کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا