#مهسا_امینی
ماشین جانی سیلورهند | پورشه 911

چگونه پورشه 911 را در بازی سایبرپانک 2077 پیدا کنیم؟

آموزش مرحله به مرحله پیدا کردن ماشین جانی سیلورهند در Cyberpunk 2077

کاراکتر وی (V) در طول بازی Cyberpunk 2077 به طیف وسیعی از اتومبیل‌ها دسترسی دارد. اما اگر می‌خواهید با استایل منحصر به فرد خود بازی کنید و کمی متفاوت به نظر برسید، ماشین جانی سیلورهند که پورشه مدل 911 است، می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد.

ماشین جانی سیلورهند | پورشه 911
ماشین جانی سیلورهند یک پورشه 911 نقره‌ای‌رنگ است

فرقی نمی‌کند که بازی سایبرپانک 2077 را در کدام یکی از کلاس‌های شخصیتی اعم از Nomad، Street Kid یا Corpo آغاز کرده باشید؛ هر یک از این دسته‌بندی‌ها، اتومبیل‌های مختص به استایل خود را دارند و می‌توانید به تمامی آن‌ها در سرتاسر نایت سیتی دسترسی داشته باشید. اما هیچ‌یک از آن‌ها به اندازه پورشه قدیمی جانی سیلورهند جذاب و فریبنده نیستند. بازیکن برای دست‌یابی به این ماشین نقره‌ای زیبا، باید مرحله Tapeworm از بخش اصلی داستانی را به اتمام برساند تا ماموریت جانبی Chippin’ In آغاز شوند. با دنبال کردن این مرحله فرعی می‌توانید به راحتی ماشین افسانه‌ای جانی سیلورهند را بدست آورید.

در طول این ماموریت، بازیکن باید تا سر حد امکان حامی جانی سیلورهند باشد و به خواسته‌های آن عمل کند. در غیر این صورت، این ماشین و چند آیتم اختصاصی دیگر را که جانی به V اهدا می‌کند را به سادگی از دست خواهد داد. این آیتم‌ها شامل اسلحه کمری معروف جانی و یک ژاکت طرح سامورایی خواهند بود که بدست آوردن‌شان، نیازمند سروکله زدن بسیار با جانی سیلورهند است.

ماشین جانی سیلورهند | پورشه 911
این ماشین یکی از سه آیتم اختصاصی متعلق به جانی سیلورهند است که در طول همین مرحله بدست می‌آیند

روش دست‌یابی به پورشه911 جانی سیلورهند

پروسه دست‌یابی به این ماشین، با ورود به کلاب افترلایف (Afterlife) در محله Little China آغاز می‌شود. در اینجا V با جانی ملاقات می‌کند و یکی از قرص‌های میستی (Misty) را می‌خورد. بازیکن باید این قسمت از ماموریت را ادامه داده تا به گریسون (Grayson) برسد. گریسون شخصیتی است که V در رابطه با Adam Smasher آن را مورد بازجویی قرار می‌دهد. تمامی آیتم‌های اختصاصی جانی سیلورهند در طول این ماموریت جانبی بدست می‌آیند؛ پس حتما توجه ویژه‌ای به تمامی قسمت‌های این مرحله داشته باشید تا هیچ‌یک از آیتم‌ها را فراموش نکنید.

ماشین جانی سیلورهند | پورشه 911
در این بخش از مرحله توجه زیادی به انتخاب دیالوگ‌ها داشته باشید!

به دنبال سوال پرسیدن از گریسون درباره Smasher، به قسمتی که گریسون به علاقه شدید V نسبت به سیلورهند اشاره می‌کند خواهید رسید (“Silverhand, you’re into him, right?). در اینجا دو راه پیش روی بازیکن قرار می‌گیرد و شما باید انتخاب کنید که روی گریسون اسلحه نکشید و خونسردی خود را حفظ کنید. سپس جانی به نازک‌نارنجی بودن V متلک می‌اندازد. این تنها قسمت در طول مرحله Chippin’ In است که باید برخلاف میل جانی تصمیم بگیرید. اما در ادامه این تصمیم، گریسون نشانی یک کانتینر به همراه کلید ورودی آن را به V می‌دهد.

بعد از این، روگ (Rogue) ناخودآگاه و از شدت عصبانیت گریسون را با یک ضربه بیهوش می‌کند و صحبت‌هایش با V را ناامیدوارانه و همراه با نکات تحریک‌آمیز به پایان می‌رساند. روگ مکان را ترک می‌کند و در ادامه جانی کانتینری را که گریسون نشانی‌اش را داده بود یادآور می‌شود.

برای دست‌یابی به این کانتینر، باید به بالای سکویی که سمت راست قرار گرفته بروید و با روشن کردن دستگاه، کانتینر را پایین بیاورید. از سکو پایین آمده و با استفاده از کلیدی که گریسون داده بود، درب کانتینر را باز کنید. زمانی که وارد کانتینر می‌شوید، جانی از V می‌خواهد که پارچه روی ماشین را کنار بزند. بعد رونمایی پورشه911، جانی به V اجازه می‌دهد که اگر می‌خواهد با آن یک دور بزند!

ماشین جانی سیلورهند | پورشه 911 | بازی سایبرپانک 2077
یک ماشین افسانه‌ای برای یک قهرمان افسانه‌ای!

با درست انجام دادن تمامی این مراحل و اتخاذ تصمیمات مناسب در قبال گریسون، علاوه بر پورشه 911 که در گذشته متعلق به جانی سیلورهند افسانه‌ای بوده، اسلحه کمری و ژاکت سامورایی وی را نیز بدست خواهید آورد. توجه داشته باشید که هرگونه اشتباه در انتخاب دیالوگ‌ها می‌تواند خط داستانی بازی را دچار تغییر کند و ماجرا طوری پیش برود که گریسون فرصت صحبت کردن درباره کانتینر حاوی پورشه را پیدا نکند و مورد خشم V و روگ قرار بگیرد!


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا