کوین EA FC 24
1%
  • 0/10

آسان‌ترین و سریع‌ترین روش‌های دریافت کوین EA FC 24

آلتیمیت تیم سخت است، اما می‌توان در آن پیروز بود!

آسان‌ترین و سریع‌ترین روش‌های دریافت کوین EA FC 24 ۴ ۰۹ مهر ۱۴۰۲ راهنما و آموزش کپی لینک

آلتیمیت تیم همیشه یکی از جذاب‌ترین بخش‌های سری بازی FIFA که از این پس با نام EA FC شناخته می‌شود بوده است. اما موفقیت در این بخش نیازمند کوین یا همان ارز درون این سری بازی است. حال در این مطلب قصد داریم بهترین روش‌های افزایش کوین EA FC 24 را برای شما شرح دهیم.

با انتشار نسخه جدید سری فیفا که از این پس با نام EA FC شناخته می‌شود، افراد زیادی سفر خود در بخش آلتیمیت تیم را آغاز کرده و از همین حالا جیب‌های خود را پر از کوین کرده‌اند. کوین، ارز درون بازی برای بخش آلتیمیت تیم بازی EA FC 24‌ بوده که به دست آوردن میزان مورد قبول آن کار آسانی نیست. حال در این مطلب قصد داریم برخی از بهترین راه‌ها برای افزایش کوین EA FC 24 را برای شما شرح دهیم.

یکی از بهترین راه‌های برای افزایش کوین EA FC 24، ترید کردن بازیکنان است. اما در کنار آن قصد داریم روش‌هایی را با شما در میان بگذاریم که به شما اجازه داده کوین کمتری برای به دست آوردن بازیکن مورد نظر خود خرج کنید. اینگونه شما نه تنها کوین بیشتری به دست می‌آورید، بلکه با مدیریت درست کوین‌های خود، می‌توانید تیمی در خور را در بازی EA FC 24 تشکیل دهید. البته نباید از تکمیل SBCها و شناسایی بازیکنان با PlayStyle مورد نظر نیز صرف نظر کرد.

اما در آخر، این خرید پک‌های مختلف بوده که بیش از هر چیز دیگر به پیشرفت شما کمک می‌کند و شما برای خرید پک، نیازمند کوین هستید که در این مطلب قصد داریم روش‌هایی بهتر برای به دست آوردن آن‌ها را برایتان شرح دهیم.

آغاز هر فصل معمولا بهترین زمان برای ترید کردن در بخش آلتیمیت تیم بازی EA FC 24 است که شما در آن می‌توانید با روش درست، میزان قابل توجهی کوین به دست آورید. شما هنوز می‌توانید از استراتژی قدیمی پک‌های برنزی استفاده کنید، اما نباید میزان مالیات یا همان Tax را نیز فراموش کنید. در ادامه به بهترین روش‌های جمع آوری کوین EA FC 24 می‌پردازیم.

بهترین روش ترید در EA FC 24

در آغاز دوره هر نسخه جدید از سری EA FC (فیفای سابق)، بازار بسیار متشنج و به هم ریخته بوده و بازی EA FC 24 نیز استثنا نیست. خوشبختانه با استفاده از این رخداد همیشگی شما می‌توانید بازیکنان بسیاری را با قیمت پایین خریده و در ادامه با قیمت بالا به فروش برسانید. فراموش نکنید که این اتفاق هر سال یک بار رخ داده و باید به خوبی از آن استفاده کرد. با این حال، آغاز مسیر برای برخی سخت بوده و از همین رو در ادامه به توضیحاتی درباره ترید درست در بازار می‌پردازیم.

مالیات را فراموش نکنید!

اگر سال‌های بسیاری بوده که به تجربه آلتیمیت تیم می‌پردازید، از این موضوع آگاه هستید. اما اگر تازه کار هستید نباید فراموش کنید هر فروش در بازی EA FC 24 شامل ۵ درصد مالیات می‌شود. این موضوع به این معنی بوده که پس از هر فروش به شکل خودکار مقداری از پول فروش به حساب درون بازی شما نخواهد آمد! پس فراموش نکنید که فروش هر چیزی در بخش آلتیمیت تیم EA FC 24 شامل مالیات بوده و سود نهایی شما آن چیزی که در ابتدا نمایش داده می‌شود، نیست.

در عوض Buy Now از Bid استفاده کنید

زمانی که شما از بازار یا همان Transfer Market بازی EA FC 24 بازیکنی خریداری می‌کنید، دو گزینه خرید فوری (Buy Now) و پیشنهاد قیمت (Bid) برای شما ظاهر می‌شود. خرید فوری به شما این اجازه را داده تا در زمان خود صرفه جویی کرده و از تلاش پیاپی دست بکشید، اما پیشنهاد قیمت به موقع به شما اجازه می‌دهد تا کوین‌های خود را ذخیره کنید.

اگر شما قصد خرید بازیکنی با ارزش را دارید که تنها برای چند دقیقه کوتاه در دسترس خواهد بود، پیشنهاد می‌کنیم از گزینه Bid استفاده کرده و بازیکن را با قیمت کمتر از قیمت Buy Now خریداری کنید تا در این صورت کوین‌های شما برای خرید‌های بعدی ذخیره شود.

استفاده از گزینه Bid نه تنها می‌تواند سبب ذخیره بخشی قابل توجه از کوین شما شود، شما می‌توانید در صورت نیاز نداشتن به بازیکن او را به بازار باز گردانده و سود قابل توجهی به دست آورید. در نتیجه استفاده از گزینه Bid شاید نیازمند زمان و صبوری باشد، اما به باور ما برای بسیاری از کاربران ارزشمند است.

روش پک‌های برنزی

روش پک‌های برنزی سال‌های بسیاری است که توسط کاربران استفاده می‌شود. این روش به این شکل بوده که شما با استفاده از ۷۵۰ کوین پک‌های پرمیوم برنزی را خریداری کرده و سپس با سود بیشتر آن‌ها را می‌فروشید. بسیاری از بازیکنان حاضر در این پک‌ها با سرعت با قیمت ۲۰۰ کوین به فروش می‌رسند، اما بازیکنانی که برای چالش‌های SBC اهمیت دارند، معمولا با قیمتی بیش از ۱۰۰۰ کوین به فروش می‌رسند. همچنین لباس‌ها و آیتم‌های دیگری درون این پک‌ها وجود داشته که می‌توانند سود خوبی برای شما داشته باشند.

در نتیجه، احتمال اینکه شما حداقل تمام کوین خرج شده را به دست آورید بسیار بالا بوده، اما نباید فراموش کرد که درصد سود آوری این پک‌ها نیز بالاست. خرید پک‌های برنزی یکی از کم ریسک‌ترین و خوش سود‌ترین روش‌ها برای دریافت کوین EA FC 24 است.

هرگز SBCها را فراموش نکنید

بازار بازی EA FC 24 به طور مداوم در حال تغییر بوده و SBCها اثر زیادی بر قیمت بازیکنان در بازار دارند. اگر بازیکنی از یک باشگاه یا تیم ملی وجود داشته که تکمیل چالش توسط او سبب بازگشایی پکی ارزشمند می‌شود، ارزش آن بازیکن به طرز غیر قابل باوری بالا می‌رود.

این موضوع، پیگیری SBCها را به شدت مهم کرده و باعث شده کاربران زیادی بر چالش‌های این بخش به منظور سود کردن حساب باز کنند. لازم به ذکر است که برخی از SBCها قابل پیشبینی هستند. برخی بازیکنان این چالش‌ها از میان بازیکنان مهم‌ترین بازی‌های فوتبال در سطح جهان انتخاب می‌شوند.

اگر پیشبینی بازیکنان مهم در SBC برای شما غیر ممکن است، کافی است صفحه مربوط به SBCها را در ساعت ۲۰:۳۰ بررسی کرده و پیش از بالا رفتن قیمت بازیکنان مهم چالش‌های آن، آن‌ها را در بازار خریداری کرده و پس از بالا رفتن قیمت آن‌ها را برای سود بیشتر وارد بازار فروش کنید.

آیتم‌ها مصرفی را فراموش نکنید

در بخش آلتیمیت تیم بازی EA FC 24، تنها کارت‌های بازیکنان نیستند که ارزش دارند. آیتم‌های مصرفی (Consumables) مانند Chemistry Style نیز می‌توانند برای سود قابل توجه در زمان کوتاه به فروش برسند. به عبارتی اگر از وضعیت تیم خود راضی هستید، می‌تواند این آیتم مصرفی را به فروش برسانید. دیگر آیتم مصرفی که می‌تواند سودی حدودا ۵۰۰۰ کوینی به شما برساند، آیتم Meta Manager League است. پس حتما مراقب این آیتم در پک‌های خود باشید.

روش‌های به دست آوردن کوین EA FC 24 کم نیستند، اما ما در این مطلب قصد داشتیم ساده‌ترین و سریع‌ترین روش‌ها را با شما در میان بگذاریم که می‌توانند شما را در برابر دیگر کاربران پیروز کنند. شما چه پیشنهاداتی برای به دست آوردن کوین EA FC 24 دارید؟ در انتظار نظرات و پیشنهادات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments