خالق Game of Thrones علاقه‌مند به یک کراس‌اور با Westworld است

جرج آر. آر. مارتین اشتیاق زیادی به یک کراس‌اور بین دو سریال معروف HBO دارد

خالق Game of Thrones

آقای «جرج آر. آر. مارتین» خالق کتاب‌های «نغمه‌ی آتش و یخ» که منبع اقتباس سریال Game of Thrones است، نسبت به کراس‌اور این سریال با سریال Westworld اشتیاق دارد.

(خطر لو رفتن فصل سوم سریال Westworld)

این هفته شاهد پخش قسمت دوم از فصل سوم سریال Westworld بودیم که صحنه‌ی جالبی داشت. خالقان سریال Game of Thrones یعنی David Benioff و D. B. Weiss به صورت افتخاری در آن حضور پیدا کرده بودند. آن‌ها نقش دو تکنیسین سازمان Delos را داشتند که درباره‌ی آوردن یک اژدها به کاستاریکا صحبت می‌کردند. اژدها شما را یاد چیزی نمی‌اندازد؟

این حضور افتخاری، قطعا توجه هر دو سریال را به خود معطوف می‌کند. در مصاحبه‌ای که سایت Variety با «جاناتان نولان» خالق سریال Westworld داشته، او گفته است این اولین بار نیست که کسی به فکر ایده‌ی کراس‌اور بین Westworld و Game of Thrones می‌افتد، بلکه خود مارتین طرفدار این سریال است و همین حالا ایده‌ای برای این کار دارد.

جرج همواره از فصل اول می‌گفت «ما باید یک اتفاق مشترک با Game of Thrones انجام دهیم». مردم فراموش می‌کنند که جرج در اصل یک نویسنده‌ی تلویزیون بود و وارد دنیای تلویزیون شد که در آن گهگاهی این کراس‌اورهای سریال‌ها را دارید. چیزی که طرفداران حسابی به خاطرش نگران می‌شوند.

در فیلم اصلی Westworld که در سال ۱۹۷۳ ساخته شد، شرکت Delos یک دنیا در دوران قرون وسطی هم داشت. چیزی که به گفته‌ی مارتین می‌تواند سوژه‌ی مناسبی برای قرار دادن یک داستان از Game of Thrones باشد.

اگر او (مارتین) در لس‌آنجلس زندگی می‌کرد، ما به طور حتم اصرار می‌کردیم تا بیاید و سر صحنه‌ی ما باشد اما کراس‌اور با دنیای قرون وسطی موجود در فیلم اصلی چیزی بود که نمی‌شد جلویش مقاومت کرد و افراد بسیاری، اول از همه جرج، بودند که تمام این سال‌ها ایده‌هایی برای یک کراس‌اور ارائه دادند. ما فقط، ما نمی‌توانستیم مقاومت کنیم و (دیوید و دن) به طرز باورنکردنی‌ای با این قضیه همراه بودند.

نولان همچنین در صحبت‌های خود تایید کرد که اژدهایی که در قسمت دوم دیده شد، اژدهایی بود که در فصل چهارم یا پنجم Game of Thrones دیده‌اید. اتفاقی که به لطف همکاری شرکت Pixomondo طراح اصلی اژدها رقم خورد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا