فروت کرفت

دانلود بازی ایرانی فروت کرفت

ورود به میدان جنگ میوه‌ها

بازی ایرانی فروت کرفت تجربه‌ای متفاوت، را پیش روی شما در پلتفرم موبایل می‌گذارد. برای دانلود این بازی موبایل ایرانی، با ما همراه باشید.

فروت‌کرفت یک بازی در سبک کارت بازی آنلاین است که در سال ۱۳۹۳ توسط اعضای شرکت تاد تولید شده که همگی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه امیرکبیر هستند. نسخه‌ی ابتدایی این بازی در زمستان سال ۱۳۹۱ منتشر شد و پس از دو سال اعضای این استودیو، نسخه‌ی اصلی را روانه‌ی بازار کردند تا با استقبال بسیار عظیمی رو به رو شده و مقام پرفروش‌ترین بازی سال کافه بازار را تصاحب کنند.

پس از نصب و ورود به این بازی، بخشی به نام آموزش اولیه یا Tutorial به شما ارائه داده می‌شود تا گام به گام با اصول اولیه‌ی این بازی آشنا شوید. سپس باید یک نام کاربری (که احتمالا نامی بامزه برای شما پیشنهاد خواهد شد) برای خود انتخاب کنید و به جنگ میوه‌های کاربران دیگر بروید.

شخصیت‌های این بازی در واقع ۳۰ میوه هستند و بیش از ۲۰۰ کارت متنوع از این میوه‌ها وجود دارد. نکته جالب توجه در این‌جاست که ظاهر کارت‌ها و میوه‌های مشابه‌ در سطح‌های مختلف آنان، متمایز است و پیشرفت سطح میوه‌ها فقط به قدرت آنان محدود نمی‌شود.

هسته اصلی در مبارزات فروت کرفت، قدرت کارت‌های شماست. ساده بگویم، اگر مجموع قدرت چهار کارت‌ انتخاب‌شده‌ی شما در نبرد، کمتر از مجموع قدرت حریف باشد، شما می‌بازید و در صورت بیشتر بودن قدرت، میوه‌های شما برنده خواهند بود.

راه‌های مبارزه

شما در بازی فروت کرفت می‌توانید به سه روش مبارزه کنید:

  • ماموریت: این بخش در واقع بخش تک‌نفره محسوب می‌شود. شما ۴ کارت را انتخاب می‌کنید و با چند کارت به مبارزه می‌پردازید و در صورت برد، تعداد سکه‌هایی ناچیز دریافت کرده و پیشروی می‌کنید
  • نبرد: به شما حق انتخاب داده می‌شود تا با یکی از کاربران فروت کرفت مبارزه کنید. طبق راهنمایی‌های ابتدای بازی، شما باید سطح دفاعی حریف را برآورد کنید و در صورت برتری، به آنان حمله کرده و طلای حریف را تصاحب کنید. اگر حوصله‌ی حساب و کتاب ندارید، میتوانید با دادن مقداری سکه، سطح دفاعی حریف را ببینید و سپس چهار کارت متناسب برای مبارزه، انتخاب کنید.
  • نبرد آنلاین: این بخش درست مثل بخش بالا محسوب می‌شود، اما با این تفاوت که با حریف خود به شکل آنلاین وارد مبارزه شده و کارت‌های خود را یکی یکی استفاده می‌کنید تا برنده مشخص شود. از تفاوت‌های دیگر این بخش هم می‌توان به استفاده از هم‌قبیله‌ای ها برای پیروزی در این مبارزه، اشاره کرد.

البته فراموش نکنید که پس از شکست در مقابل کاربران دیگر، مقدار طلای نسبتا قابل توجهی از شما کم می‌شود.

جوایز و افتخارات

مقام اول در دومین جشنواره‌ی دانشجوی بازی‌ساز–مهر ۱۳۹۲

مقام اول در گروه بازی و سرگرمی جشنواره سالیانه پردیس–آذر ۱۳۹۲

مقام اول در گروه بازی جشنواره نرم‌افزارهای موبایل ایران–بهمن ۱۳۹۲

کسب نشان سرآمد در هفتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال –خرداد ۱۳۹۳

کسب مقام اول به عنوان پر فروش ترین بازی سال از همایش کافه بازار-اسفند ماه ۱۳۹۳

دانلود بازی فروت کرفت

بازی فروت کرفت کاملا رایگان است و پرداخت‌ درون برنامه‌ای به منظور پیشرفت سریع‌تر در این بازی گنجانده شده است. شما می‌توانید بازی فروت کرفت را از طریق لینک‌های زیر و از گوگل پلی، کافه بازار یا اپل استور روی گوشی‌های همراه خود، دانلود و نصب نمایید.

 

چه از طرفداران بازی‌های کارتی باشید و یا نباشید، فروت کرفت خالی از لطف نیست و تجربه‌ی آن ممکن است تا مدتی شما را سرگرم کند. فروت کرفت از آن دسته از بازی‌هایی است که ارزش یک بار امتحان کردن را دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا