برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
اسکین های کمیاب فورتنایت
1%
  • 0/10

معرفی ۱۰ مورد از اسکین های کمیاب فورتنایت

گنجینه‌هایی که به لطف فورتنایت و اپیک گیمز در اختیار ما قرار گرفتند!

معرفی ۱۰ مورد از اسکین های کمیاب فورتنایت ۰ ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ مقالات جانبی (گیم) کپی لینک

فورتنایت یکی از بهترین بازی‌های سال‌های اخیر بوده که به لطف همکاری مستقیم با برخی از بهترین فرنچایزها و سلبریتی‌ها، میلیون‌ها طرفدار را به خود جلب کرده است. این همکاری‌ها سبب عرضه اسکین‌هایی به یاد ماندنی شده است. در این مطلب نگاهی به اسکین های کمیاب فورتنایت خواهیم داشت.

سال‌های زیادی است که فورتنایت کاربران خود را با اسکین‌های بسیار زیبا در بازی همیشه فعال و سرزنده خوشحال می‌کند. در کنار آن ارائه حالت‌های فوق العاده جذاب Rocket Racing، Fortnite Festival و LEGO Fortnite، همه به محبوبیت این بازی افزوده‌اند. اسکین‌های مختلف به دلایل مختلف از جمله رویدادهای جهانی یا همکاری با فرنچایزهای مختلف به این بازی افزوده شده و برخی آن‌ها پس از مدتی کوتاه هرگز به این بازی باز نمی‌گردند.

این موضوع باعث شده که ما شاهد برخی اسکین‌های بسیار جذاب و کمیاب در بازی فورتنایت باشیم. تاریخچه اسکین های کمیاب فورتنایت بسیار طولانی بوده و می‌توان سال‌ها درباره آن‌ها صحبت کرد. به همین بهانه نگاهی به کمیاب ترین اسکین‌های فورتنایت خواهیم داشت.

اسکین Reflex

سال عرضه: ۲۰۱۸

اسکین Reflex به باور بسیاری کمیاب‌ترین اسکین فورتنایت بوده و از زمان آخرین حضور آن در فروشگاه بازی بیش از پنج سال می‌گذرد. پیش از هرچیز باید اشاره داشت که طراحی این اسکین اصلا خاص نبود و دلیل کمیاب بودن آن، انتشار تصادفی و اشتباه در فروشگاه بازی است. این اسکین در حقیقت هدیه گرافیک‌های جی فورس بوده که به اشتباه برای مدتی کوتاه در فروشگاه بازی نیز عرضه شد. در آینده باندل جی فورس نیز اسکینی متفاوت در اختیار خریداران قرار داد و اسکین Reflex نیز هرگز به فروشگاه باز نگشت. از همین رو احتمالا هیچ اسکینی به کمیابی این اسکین عرضه نشود!

اسکین World Warrior

سال عرضه: ۲۰۱۹

اسکین World Warrior اسکینی نسبتا ساده در دسته Uncommon بوده که برای مسابقات جهانی فورتنایت در سال ۲۰۱۹ عرضه شد. این اسکین تنها برای یک آخر هفته در فروشگاه به فروش رسید و پس از آن هرگز در دسترس قرار نگرفت. در سال‌های آتی اسکین‌های جذابی برای این رویداد جهانی به انتشار رسید، اما اسکین World Warrior هرگز دوباره به فروش نرسید!آخآ

اسکین The Paradigm

سال عرضه: ۲۰۱۹

اسکین The Paradigm یکی از اولین‌ها در نوع خود است. این اسکین به رویداد پایانی چپتر ۱ بازی یعنی The End اختصاص دارد. این اسکین در سال ۲۰۱۹ فقط برای سه روز در فروشگاه قابل خرید بود و در حالی که تیم فورتنایت به شکل مستقیم اعلام کرد که این اسکین برای مدتی محدود در دسترس بوده، بسیاری از خرید آن امتناع کردند و این اسکین وارد فهرست اسکین‌های کمیاب فورتنایت شد. سال‌های زیادی است که بسیاری باور دارند این اسکین به فروشگاه باز خواهد گشت، با این حال تا به حال این اتفاق رخ نداده است.

اسکین Shaman

سال عرضه: ۲۰۱۹

شخصیتی اسرار آمیز که راه ارتباط با جهان خوب و بود بوده، اسکین Shaman را تبدیل به یکی از خاص‌ترین اسکین‌های بازی کرده که از فرهنگ شمن‌ها در آمریکا و آسیا الهام گرفته است. اسکین Shaman از نظر طراحی یکی از خاص‌ترین اسکین‌های بازی بوده و راه نیافتن دوباره آن به فروشگاه بازی بسیار را متعجب کرده است. برخی باور دارند این اسکین برای احترام به فرهنگ شمن‌ها هرگز به بازی باز نمی‌گردد!

مجموعه اسکین Fourth Down

سال عرضه: ۲۰۱۸

اسکین‌های Fourth Down نتیجه همکاری مستقیم فورتنایت با لیگ فوتبال آمریکایی بوده که طرفداران این مسابقات را بسیار خوشحال کردند. این مجموعه اسکین، شخصیت‌های اصلی دنیای فورتنایت را در قالب بازیکنان فوتبال آمریکایی تیم‌هایی چون نیویورک جاینتس، پیتریوتس و بسیاری تیم‌های دیگر این لیگ قرار می‌دهد. همکاری فورتنایت و لیگ ان اف ال گرچه ادامه دار بوده، اما ما سال‌ها است که شاهد این اسکین‌ها در بازی فورتنایت نیستیم. احتمال بازگشت این اسکین‌ها کم نیست!

اسکین Travis Scott / Astro Jack

سال عرضه: ۲۰۲۰

به باور بسیاری نمادین‌ترین اسکین بازی فورتنایت اسکین رپر مشهور ترویس اسکات (Travis Scott) است. او خواننده بسیار محبوب بوده و سال‌های زیادی است که با شرکت اپیک گیمز و بازی فورتنایت همکاری دارد. همکاری این دو با یکدیگر ادامه داشته اما هرگز خبری درباره بازگشت دوباره ترویس اسکات به این بازی به انتشار نرسیده است. بسیاری باور دارند که ترویس حق پخش اسکین خود در این بازی را داشته و ترجیح می‌دهد بار دیگر به این بازی باز نگردد.

اسکین Rue

سال عرضه: ۲۰۲۰

اسکین Rue در زمان عرضه به سرعت مورد توجه قرار گرفت و تبدیل به یکی از محبوب‌ترین اسکین‌های بازی فورتنایت شد، اما پس از مدت بسیار کوتاه و متوجه شدن مشکلی اساسی در طراحی این اسکین، نه تنها محبوبیت آن از بین رفت، بلکه از فروشگاه فورتنایت برای همیشه حذف شد و تیم فورتنایت نیز علاقه چندانی به صحبت کردن درباره آن ندارد. اسکین Rue شباهت بسیار زیادی به لباس‌های ارتش منفور و منحوس نازی به رهبری هیتلر دارد!

اسکین Psycho Bandit

سایکوی معروف در سری بازی Borderlands همیشه شخصیتی بسیار محبوب بوده که با همراهی کلپ ترپ (Claptrap) محبوب پا به بازی فورتنایت گذاشت. این اسکین مربوط به مجموعه جذاب Gaming Legends بوده و بسیاری احتمال می‌دانند که این اسکین پس از مدتی به بازی فورتنایت باز گردد. این اسکین اما سال‌های زیادی است که غیبت داشته و شما با خرید بازی Borderlands 3 در فروشگاه اپیک گیمز نیز قادر به دریافت آن در فورتنایت نخواهید بود!

اسکین Kratos

سال عرضه: ۲۰۲۰

سری بازی God of War بدون شک یکی از محبوب‌ترین سری بازی‌های تاریخ ویدیو گیم بوده و در زمان عرضه اسکین شخصیت اصلی این سری بازی یعنی کریتوس، کاربران زیادی شیفته اسکین او شدند. اسکین کریتوس به مدت چند ماه در دسترس قرار گرفت و پس از آن هرگز به این بازی راه نیافت. پس از عرضه بازی God of War: Ragnarok تقاضا برای عرضه دوباره این اسکین چند صد برابر شد، با این حال بازی فورتنایت با وجود صمیمیت بسیار زیاد با تیم سونی و پلی استیشن، هرگز این اسکین را در فروشگاه بازی موجود نکرد. این اسکین حتی با عرضه فصل Greek Mythology نیز به این بازی افزوده نشد!

اسکین Snake Eyes

سال عرضه: ۲۰۲۱

بازی فورتنایت به منظور همکاری برای تبلیغ اسپین آف سری G. I. Joe یعنی Snake Eyes، به عرضه اسکین شخصیت اصلی این فیلم در بازی خود روی آورد. بسیاری باور دارند که این اسکین جذاب‌ترین اسکین تاریخ بازی فورتنایت بوده و مبارزه آن با بتمن در کمیکی کراس اور این شخصیت و اسکین او در فورتنایت را به شهرتی بی سابقه رساند. متاسفانه از آخرین حضور این اسکین در بازی فورتنایت در حدود سه سال می‌گذرد!

فورتنایت با همکاری‌ها پیاپی خود الهام بخش بسیاری بازی‌های بزرگ مانند کالاف دیوتی وارزون بوده و سال‌های زیادی است که با قدرت به مسیر خود ادامه می‌دهد. شما کدام یک از اسکین های کمیاب فورتنایت را در اختیار دارید؟مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments