#مهسا_امینی
آشنایی کامل با شبکه Epix

معرفی کامل شبکه Epix

آشنایی با پیشینه و فیلم‌ها و سریال‌های شبکه‌ی کابلی و ماهواره‌ای Epix

شبکه‌ی Epix یک کانال کابلی و ماهواره‌ای آمریکایی است که مالکیت آن برعهده‌ی کمپانی Epix Entertainment می‌باشد و به عنوان زیرمجموعه‌ای از شرکت بزرگ Metro Goldwyn Mayer یا همان MGM شناخته می‌شود. شبکه‌ی Epix که با استایل اختصاصی ePix از آن یاد می‌شود، مثل خیلی دیگر از شبکه‌های کابلی و همچنین استریمینگ فیلم و سریال، به طور گسترده روی به نمایش درآوردن فیلم‌های سینمایی جدید و قدیمی اکران شده در سینما، سریال‌های تلویزیونی ارجینال، مستندات و نمایش‌های ویژه‌ی موزیکال و کمدی تمرکز دارد. این شبکه نخستین بار در آمریکا و در تاریخ ماه اکتبر سال 2009 در دسترس عموم قرار گرفت و هم اکنون رهبری آن را مایکل رایت (Michael Wright) برعهده دارد.

در این مطلب می‌خواهیم علاوه بر آشنایی کامل با پیشینه‌ی کانال تلویزیونی و استریمینگ Epix، مروری هم داشته باشیم بر فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی ارجینالی که هم اکنون از طریق شبکه اپیکس در دسترس عموم قرار گرفته‌اند. از فیلم‌های کلاسیکی که در گذشته در سینما اکران شده‌اند گرفته، تا حق اکران اختصاصی فیلم‌های جدیدی که در سال‌های اخیر به اکران رسیده‌اند. شبکه‌ی Epix همچنین سرمایه‌گذاری‌های کلانی روی تولید پروژه‌های اختصاصی و ارجینال داشته و توانسته تا به امروز سریال‌های تلویزیونی ارجینال متعددی را توسعه داده و در دسترس کاربران خود قرار دهد. پیش از اینکه بررسی کامل و مفصل شبکه‌ی Epix را آغاز کنیم، لازم است اشاره‌ای داشته باشیم به قیمت بسیار خوب و ارزان اشتراک ماهیانه‌ی شبکه‌ی Epix. 

شما می‌توانید با پرداخت 6 دلار در ماه، به صدها فیلم سینمایی بزرگ و معروف و قدیمی و جدید، سریال‌های تلویزیونی ارجینال و همچنین ویژه برنامه‌های موزیکال و کمدی دسترسی داشته باشید. این شبکه‌ی کابلی و ماهواره‌ای به صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی در دسترس قرار دارد و در هر زمانی که بخواهید می‌توانید فیلم یا سریال مورد علاقه‌ی خود را به نمایش درآورید و تماشا کنید. تمامی این فیلم‌ها به صورت کامل و بدون کات و سانسور در دسترس قرار گرفته‌اند و در طول تماشای فیلم نیز شاهد هچگونه تبلیغات در انواع مختلف آن خواهید بود. شبکه‌ی Epix همچنین همکاری‌های بسیاری خوبی با برخی از دیگر شبکه‌های استریمینگ اینترنتی، کابلی و ماهواره‌ای دارد. 

به طوری که در سرویس‌هایی مثل Apple TV، Amazon Video و شبکه‌ی The Roku می‌توانید به لیست کاملی از فیلم‌ها و سریال‌های شبکه‌ی Epix دسترسی داشته باشید که به خودی خود همکاری بسیار بزرگ و خوبی به نظر می‌رسد. شبکه‌ی Epix حتی در زمینه‌ی تماشای تلویزیون در تلفن همراه یز بی‌کار ننشسته و اقداماتی را ترتیب داده که منجر به توسعه یافتن اپلیکیشن Epix Now شده است. شما با تهیه و نصب اپلیکیشن Epix Now روی تلفن همراه خود می‌توانید به تمامی آرشیو فیلم‌ها و سریال‌های شبکه‌ی Epix دسترسی داشته باشید.

آشنایی کامل با شبکه Epix
صدها فیلم جذاب از بزرگترین‌های هالیوود را بدون وقفه به کمک Epix روی تلویزیون خود به نمایش درآورید

شکل‌گیری مجموعه‌ی Epix

 

خبر توسعه پیدا کردن سرویس Epix نخستین بار در ماه آپریل سال 2008 رونمایی شد. پیش از اعلام این خبر، سه کمپانی پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures)، MGM و Lionsgate گفت و گوهای متعددی را با صاحبین سرویس Showtime ترتیب داده بودند تا این سرویس پخش فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی جدید با همکاری سرویس Showtime در دسترس مخاطبین قرار بگیرد. اما به دنبال نارضایتی‌های موجود بین این سه کمپانی و صاحبین سرویس Showtime در زمینه‌های مالی، این همکاری به طور کامل متوقف و موجب شکل‌گیری یک ایده‌ی کاملا جدید به نام Epix شد. در ماه دسامبر سال 2008 بود که سه کمپانی پارامونت پیکچرز، لاینزگیت و MGM تصمیم گرفتند مجموعه‌ی Epix Entertainment LLC را تحت مالکیت اصلی کمپانی Metro Goldwyn Mayer یا همان MMG تاسیس کنند. 

اتفاقی که تولد یک سرویس پرمیوم (عنوان پرمیوم به سرویس‌هایی اطلاق می‌شود که در ازای پرداخت حق سرویس توسط کاربر، خدمات ویژه و بسیار بیشتری را ارائه می‌کنند) جدید به نام Epix را رقم زد. از شکل‌گیری مجموعه‌ی جدید Epix Entertainment LLC در رویداد انجمن ملی مجریان برنامه‌های تلویزیونی (National Association of Television Program Executives یا به اختصار NATPE) در 27 ژوئیه سال 2009 رونمایی شد. طراحی بیزنس‌پلن پروژه‌ی جدید Epix توسط ماریک گرین‌برگ انجام شده بود که تجربه‌های متعددی در همکاری با کمپانی‌های تلویزیونی بزرگ داشته است. مارک گرین‌برگ پیش از این به عنوان مجری مارکتینگ شبکه‌ی HBO فعالیت داشته و مدتی هم معاون اجرایی رئیس شرکت سرویس Showtime بوده است. مارک گرین‌برگ هم‌اکنون به عنوان مدیر اجرایی (CEO) Epix مشغول به کار است و گرداننده‌ی کار اصلی این سرویس پخش فیلم و سریال شناخته می‌شود.

آشنایی کامل با شبکه Epix
تصویری از فضای داخلی یکی از دفاتر Epix Entetainment LLC

برنامه‌های کمپانی‌های مادر این نتورک جدید که حالا اسم Epix را به خود گرفته بود، این بود که در ابتدا آرشیو فیلم‌های دو کمپانی بزرگ Paramount Pictures و Lionsgate را به عنوان کتابخانه‌ی اصلی محتویات خود در دسترس کاربران ابتدایی خود قرار دهد. طبق این توافق‌نامه، تمامی فیلم‌های دو کمپانی پارامونت پیکچرز و لاینزگیت تا پیش از سال 2009 که زمان انتشار سرویس Epix است، در این سرویس در دسترس قرار بگیرند و پس از سال 2009 نیز فیلم‌های این دو شرکت همزمان با اکران تئاتری، در این شبکه نیز پخش شوند. 

طی هفته‌های اول در دسترس قرار گرفتن شبکه‌ی Epix کمپانی‌های مادر این مجموعه تصمیم به عقد دو قراداد دیگر با دو کمپانی جدید گرفتند تا فیلم‌های بیشتری را در دسترس کاربران خود قرار دهند. نخستین قرارداد با کمپانی Samuel Goldwyn Films عقد شد که بر اساس آن 20 فیلم سینمایی اکران شده در سال‌های اخیر و همچنین برنامه‌ریزی‌ شده برای اکران در سال‌های آینده از این کمپانی، به سرویس Epix راه یافت. دومین قرارداد نیز با کمپانی فیلمسازی مستقل Roadside Attractions بسته شد تا 22 فیلم سینمایی اکران شده در سال‌های اخیر و برنامه‌ریزی شده برای اکران در سال‌های آینده‌ی این کمپانی را وارد شبکه‌ی Epix سازد.

 

به همین منوال شبکه‌ی Epix کار خود را همزمان به عنوان یک شبکه‌ی تلویزیونی کابلی و یک سرویس استریمینگ فیلم و سریال آغاز کرد. علاقمندان به تماشای آثار این شبکه می‌توانند هم از طریق اپلکیشن‌های این سرویس به آرشیو فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی این سرویس دسترسی داشته باشند و هم بتوانند از طریق چندین شبکه‌ی تلویزیونی کابلی، به تماشای فیلم‌های برگزیده و برنامه‌ریزی شده‌ی شبکه‌ی Epix بپردازند. در پایان نیز لازم است تا به آخرین تحولات مجموعه‌ی Epix Entertainment LLC اشاره کنیم و مبحث شکل‌گیری شبکه‌ی Epix را ببندیم. 

در سال 2019، کمپانی Metro Goldwyn Mayer سهم دو کمپانی پارامونت و لاینزگیت را در مجموعه‌ی Epix Entertainment LLC خرید و به این ترتیب این مجموعه به طور کامل به مالکیت تام کمپانی MGM درآمد و امروزه کمپانی MGM را به عنوان صاحب اصلی شبکه‌های Epix می‌شناسند. کمپانی Metro Goldwyn Mayer یکی از بزرگترین کمپانی‌های فیلمسازی در آمریکا است که ید طولایی در سرمایه‌گذاری‌های کلان در حوزه‌ی فیلمسازی و دنیای هالیوود دارد.

آشنایی با شبکه‌های مختلف Epix

مجموعه‌ی Epix در تلویزیون به طور کلی شامل 5 شبکه‌ی کابلی مختلف است که شبکه‌های به دو دسته‌ی standard definition و high definition تقسیم می‌شوند و تماشاگران نیز برای تماشای آثار به نمایش در این شبکه باید به صورت «ویدیو در صورت تقاضا» سابسکریپشن فیلم‌های مورد نظر خود را پرداخت کنند. در ادامه به ترتیب 5 شبکه‌ی تلویزیونی Epix را معرفی می‌کنیم که هر یک دسته‌بندی اختصاصی خود را در ارائه‌ی فیلم‌ها و سریال‌های مختلف دارند. این دسته‌بندی به طور کلی بر اساس همکاری‌های کمپانی‌ مادر Epix با شرکت‌های فیلمسازی مختلف شکل گرفته و در اپلیکیشن‌های پخش‌کننده‌ی فیلم سرویس Epix نیز شاهد همین دسته‌بندی‌ها هستیم.

شبکه ePix

پرچمدار اصلی شبکه‌های Epix که مسئولیت پخش فیلم‌های بلاک‌باکستر سینمایی، سریال‌های ارجینال، مستندات با موضوعات مختلف و ویژه‌برنامه‌های موزیکال و کمدی را برعهده دارد. شبکه ePix از کیفیت پخش high definition برخوردار است و فیلم‌ها و سریال‌هایش را با فرمت 1080i به نمایش در می‌آورد. تمامی 4 شبکه‌ی لیست شده در مقام‌های پایین‌تر از این شبکه، آثار خود را با کیفیت پخش standard definition به نمایش در می‌آورند اما به عنوان برگ برنده‌شان، چند برنامه‌ی اختصاصی را برای به نمایش در آوردن تداریک دیده‌اند که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

شبکه ePix2

شبکه‌ی دوم ePix تعدادی برنامه‌ی اضافه را در مقایسه با شبکه‌ی اصلی ePix به همراه دارد که از جمله این نمایش‌های اختصاصی می‌توان به تکرار سریال‌های تلویزیونی ارجینال Epix و تکرار مستندها اشاره کرد که به دفعات متعدد در شبکه‌ی دوم ePix به نمایش در می‌آیند. این شبکه در 12 می سال 2010 به طور عمومی کار خود را آغاز کرد و به صورت رایگان در دسترس سابسکرایبرهای شبکه‌های Xfinity، Atlantic Broadcast، Cox Communications، AT&T U-verseT، AT&T TV/TV Now، Charter Spectrum، OrbyTV، EPB Fiber Optics، Dish Network، Sling TV، DirecTV، YouTube TV و Verizon FiOS قرار گرفت.

آشنایی کامل با شبکه Epix
تصویر متعلق به فیلم As Good As It Gets است. یکی از کلاسیک‌های جذاب موجود در آرشیو بزرگ Epix

شبکه ePix Hits

 

شبکه ePix Hits شامل یک سری از بهترین‌های فیلم‌های سینمایی جدید و قدیمی و همچنین مستندها، استندآپ‌های کمدی و ویژه‌برنامه‌های موزیکال می‌شود. برخلاف دو شبکه‌ ePix و ePix2 که سریال‌های تلویزیونی ارجینال تولید شده توسط استودیوهای شخص ثالث کمپانی Epix Entertainment LLC را در کنار فیلم‌های سینمایی کمپانی‌های فیلمسازی مختلف پخش می‌کردند، در شبکه‌ ePix Hits خبری از سریال‌های تلویزیونی نیست و تنها شاهد به نمایش درآمدن فیلم‌های سینمایی گلچیده شده و پرطرفدار هستیم. ePix Hits نزد بسیاری از بینندگان شبکه‌های Epix با اسم ePix3 شناخته می‌شود. اما حقیقت ماجرا این است که مدت‌ها قبل شبکه‌ای با اسم ePix3 روی آنتن رفته بود که پس از مدتی نامش تغییر کرد و با اسم ePix Drive-in به کار خود ادامه داد. 

شبکه ePix Hits در تاریخ اول ژوئیه سال 2011 شروع به کار کرده و اساسا چهارمین شبکه بین تمامی شبکه‌های Epix محسوب می‌شود. این شبکه هم‌اکنون علاوه بر مشترکین اصلی شبکه‌های Epix، برای مشترکین شبکه‌های Xfinity، Cox Communications، AT&T U-verse، AT&T TV/TV Now، Charter Spectrum، DirecTV، yOUtUBE tv، Orby TV، EPB Fiber Optics، Dish Network و Sling TV در دسترس قرار دارد.

آشنایی کامل با شبکه Epix
صدها فیلم قدیمی خاطره‌انگیز و جذاب برای به نمایش درآوردن در شبکه Epix Drive-in در نظر گرفته شده است.

شبکه ePix Drive-in

شبکه ePix Drive-in یک شبکه‌ی تلویزیون کابلی و ماهواره‌ای است که با محوریت اصلی پخش فیلم‌های سینمایی با تعدادی ژانر سفارشی شروع به کار کرده است. این شبکه به طور اختصاصی و ویژه روی فیلم‌های سینمایی از ژانرهای اکشن، کمدی، علمی تخیلی، فانتزی و ترسناک به اکران رسیده از دهه‌ی 1970 میلادی تا به امروز تمرکز دارد و در بین این فیلم‌ها آثار سطح دو سینما نیز به چشم می‌خورند که به طور اختصاصی برای به نمایش درآمدن در شبکه ePix Drive-in بر روی آن‌ها سرمایه‌گذاری شده. این شبکه در بین دیگر شبکه‌های Epix به ترتیب انتشار سومین شبکه محسوب می‌شود و نخستین بار در تاریخ 11 آگوست سال 2010 روی آنتن رفت و فعالیت خود را آغاز کرد. این شبکه که در ابتدا با نام ePix3 شناخته می‌شد، پس از مدتی در تاریخ 31 دسامبر سال 2011 نامش را به ePix Drive-in تغییر داد.

شبکه‌های ScreenPix

شبکه‌ ScreenPix یک شبکه‌ی کارتی پرمیوم فعال در آمریکا است که امروزه تحت مالکیت مجموعه‌ی Epix Entertainment LLC فعالیت می‌کند. وجه تمایز شبکه‌ی ScreenPix در مقایسه با دیگر شبکه‌های ePix در این است که در شبکه‌ ScreenPix شاهد سرمایه‌گذاری اختصاصی و ویژه‌ی مجموعه Epix روی فیلم‌های کلاسیک بسیار قدیمی هستیم. نخستین شبکه ScreenPix اولین بار در تاریخ 12 دسامبر سال 2019 روی آنتن رفت و مسئولیت آن پخش فیلم‌های قدیمی کلاسیکی است که بین دهه‌های 1960 و 1990 میلادی توسط کمپانی‌های MGM، Paramount Pictures، Universal Pictures، Sony Pictures Entertainment و The Samuel Goldwyn Film به اکران رسیده‌اند. این شبکه در زمینه‌ی پخش فیلم‌های کلاسیک شباهت زیادی به شبکه‌های Cinemax از HBO، The Movie Channel و Flix از Showtime و Starz Encore و MoviePlex از Starz دارد.

شبکه ScreenPix شامل سه شبکه‌ی شخصی‌سازی شده‌ی دیگر نیز می‌شود که هر یک به طریقی مسئولیت به نمایش درآوردن ژانرهای خاصی در سینما را برعهده دارند. شبکه ScreenPix Action وظیفه‌ی پخش فیلم‌های اکشن، ماجراجویی، رزمی و ترسناک را برعهده دارد. شبکه‌‌ ScreenPix Westerns به طور اختصاصی روی فیلم‌های وسترن آمریکایی تمرکز کرده است و در این شبکه شاهد به نمایش درآمدن گلچین‌های جذابی از فیلم‌های وسترن به اکران رسیده بین دهه‌های شصت تا نود میلادی هستیم. در این شبکه حتی سریال‌های وسترن کلاسیکی که طی همین سال‌ها از تلویزیون پخش شده‌اند را نیز پخش می‌کند. شبکه ScreenPix Western از این بابت تنها شبکه بین شبکه‌های ScreenPix است که در کنار فیلم‌های سینمایی، سریال‌های تلویزیونی نیز پخش می‌کند. چهارمین شبکه بین شبکه‌های ScreenPix هم شبکه ScreenPix Voices است که به طور اختصاصی روی به نمایش درآوردن فیلم‌ها یا مستندهایی تمرکز کرده است که پیام مهمی را منتقل می‌کنند و توسط تولیدکنندگانی تهیه شده‌اند که لازم است صدایشان شنیده شود. این شبکه به طور ویژه برای آثای با موضوع سیاه‌پوستان آفریقایی – آمریکایی ارزش بسیار زیادی قائل می‌شود.

آشنایی کامل با شبکه Epix
مروری بر اپلیکیشن‌های Epix در خارج از شبکه‌های کابلی آن

نمایش Epix در خارج از تلویزیون‌های کابلی

کمپانی Epix Entertainment LLC برای کاربران خارج آمریکا یا حتی کاربرانی که می‌خواهند خارج از تلویزیون پای نمایش‌های شبکه Epix بنشینند نیز امکاناتی را فراهم آورده تا تمامی افراد بتوانند روی گجت‌های هوشمند خود با دریافت و به کارگیری اپلیکیشن‌های مربوطه، به تماشای فیلم‌ها و سریال‌های Epix بپردازند

Epix HD

این شبکه روی اکثر گجت‌های هوشمند اعم از تلفن‌های همراه با سیستم‌عامل اندروید و IOS، Android TV، Apple TV، Chromecast، کنسول‌های سه نسل اخیر Xbox از Xbox 360 تا Xbox Series X/S، استریمینگ پلیر Roku، تعدادی از تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ و کنسول‌های Playstation از سونی، از طریق اپلیکیشنی که اغلب با اسم EPIX HD شناخته می‌شود، در دسترس قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق یکی از این گجت‌ها اپلیکیشن EPIX HD را دریافت کنید و با استفاده از سرویس VOD آن به صدها فیلم سینمایی و چندین سریال ارجینال جذاب دسترسی داشته باشید.

علاوه بر اپلیکیشن EPIX HD تعدادی از دیگر سرویس‌های VODمحور نیز فیلم‌ها و سریال‌های Epix را پوشش داده‌اند و می‌توانید با پرداخت حق اشتراک ماهیانه‌ی آن‌ها به تمامی عناوین موجود در هر دو پلتفرم دسترسی داشته باشید. از جمله این سرویس‌ها که از آثار Epix پشتیبانی می‌کنند می‌توان به Sling TV، yOUtUBE tv، Philo، Fubo TV و AT&T TV اشاره کرد.

سرویس‌های VOD شبکه Epix که امکان انتخاب فیلم و سریال مورد نظر را برای کاربران به ارمغان می‌آورند، نخستین بار در تاریخ 29 اکتبر سال 2009 در دسترس عموم قرار گرفتند. یک روز پیش از به روی آنتن رفتن شبکه‌های کابلی Epix.

آشنایی کامل با شبکه Epix
اپلیکیشن Epix Now را امروزه می‌توان یکی از بهترین سرویس‌های پخش فیلم و سریال برای موبایل دانست که در صورت دسترسی به یک اینترنت خوب از کیفیت 4K HDR نیز پشتیبانی می‌کند

Epix Now

یکی دیگر از اپلیکیشن‌های ویدیومحور پخش فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی تهیه شده توسط کمپانی Epix Entertainment LLC، اپلکیشن Epix Now نام دارد که نخستین بار در تاریخ 22 فبریه سال 2018 از طریق اپلیکیشن‌های جانبی تنها روی پلتفرم‌های تلفن همراه در هر دو سیستم عامل اندروید و IOS، Android TV، Apple TV، Roku و Amazon Fire TV در دسترس عموم قرار گرفته است. کمپانی MGM حین رونمایی از سرویس Epix Now اعلام کرد که بازار هدف آن‌ها کاربرانی هستند که به کانال‌های کابلی دسترسی ندارند و از طرفی هم می‌خواهند با کیفیت بهتری فیلم‌های موجود در آرشیو بزرگ شبکه Epix را تماشا کنند. به همین خاطر امکان تماشای فیلم‌ها و سریال‌های Epix با کیفیت 4K HDR را به ارمغان آورده است. سرویس Epix Now نخستین نتورک آمریکایی است که به صورت استریمینگ فعالیت می‌کند و آرشیوهایش را با فرمت 4K HDR به نمایش در می‌آورد.

پس از در دسترس قرار گرفتن سرویس Epix Now از طریق اپلیکیشن‌های جانبی، نوبت به انتشار اپلیکیشن مستقل و کامل Epix Now در تاریخ 10 فبریه سال 2019 برای سیستم‌عامل‌های اندروید و IOS رسید. این اپلیکیشن بعدها در تاریخ 28 مارچ برای Roku و Fire TV و سپس در تاریخ 31 می 2019 برای Android TV در دسترس قرار گرفت (نسخه‌ی Apple TV آن در 10 فبریه 2019 منتشر شده بود). در آرشیو فیلم‌ها و سریال‌های سرویس کامل Epix Now شاهد تمامی فیلم‌های سینمایی تهیه شده توسط فیلمسازان همکار کمپانی Epix Entertainment هستیم. تمامی سریال‌های ارجینال جدید و قدیمی اِپیکس هم به Epix Now راه پیدا کرده‌‌اند و در بعضی موارد حتی شاهد به انتشار رسیدن چند اپیزود اختصاصی تازه برای سریال‌های جدید هستیم.

بهترین‌های آرشیو بزرگ Epix

امروز به طور کامل با شبکه بزرگ Epix آشنا شدید. شبکه‌ای که بیشتر از 12 سال پیش کار خود را به عنوان یک شبکه‌ی تلویزیون کابلی و سرویس استریمینگ آغاز کرد و به مروز زمان علاوه بر اضافه شدن به کانال‌های کابلی تلویزیون Epix، اپلیکیشن‌های آن نیز پلتفرم‌های بیشتری را در نوردیدند و امروزه به نوعی می‌توان گفت که می‌توانید به شبکه Epix از طریق تمامی گجت‌های هوشمند اطراف خود دسترسی داشته باشید. در انتهای مطلب لیستی متشکل از فیلم‌ها، سریال‌ها، مستندها و ویژه برنامه‌های کمدی شبکه Epix را برای شما فراهم کرده‌ایم تا چنانچه تصمیم گرفته‌اید نگاهی به آرشیو بزرگ شبکه‌های Epix داشته باشید، بدانید از کجا باید شروع کنید.

20 فیلم سینمایی برتر که می‌توانید در Epix تماشا کنید

در اولین لیست از عناوین پیشنهادی آرشیو بزرگ Epix قصد داریم بهترین فیلم‌های موجود در سرویس Epix را به شما معرفی کنیم. به همین خاطر یک لیست 20تایی از بهترین عناوینی که هم‌اکنون می‌توانید از طریق سرویس Epix تماشا کنید را فراهم آورده‌ایم که به صورت اولویت‌بندی شده از شماره یک یا همان بهترین تا به مراتب پایین‌تر رده‌بندی شده‌اند. این شما و این 20 فیلم سینمایی برتر که می‌توانید در سرویس Epix تماشا کنید:

The Virgin Suicides

You’re Next

Thelma & Louise

Star Trek Beyond

Mad Max – OG

Silence

The Avengers

Dredd

Scrooged

Arrival

Judy

The Adventures of Tintin

Once Upon a Time in the West

Sonic the Hedgehog

The Blair Witch Project

Planes, Trains and Automobiles

The Man Who Shot Liberty Valanc

Crawl

Star Trek II: The Wrath of Khan

Gretel & Hansel

سریال‌های ارجینال شبکه Epix

شبکه Epix تا به امروز سریال‌های ارجینال متعددی را در طی این 12 سال به انتشار رسانده است. در این بخش به معرفی 5 سریال ارجینال می‌پردازیم که فیلمنامه‌شان به طور کامل توسط نویسندگان درون کمپانی Epix Entertainment LLC نوشته شده و ایده‌ی سریال نیز ثمره‌ی همین تیم است. به همین خاطر به این مجموعه‌های تلویزیونی Epix صفت ارجینال اطلاق شده است. این شما و این 5 سریال درامی که اگر اشتراک Epix  دارید بهتر است آن‌ها را از دست ندهید:

Berlin Station (3 فصل در مجموع 29 قسمت)

Perpetual Grace (1 فصل در مجموع 10 قسمت)

Pennywort (2 فصل در مجموع 20 قسمت)

Godfather of Harlem (2 فصل در مجموع 18 قسمت)

Chapelwaite (1 فصل در مجموع 10 قسمت)

 

سریال‌های کمدی سرویس Epix:

Graves (2 فصل در مجموع 20 قسمت)

Get Shorty (3 فصل در مجموع 27 قسمت)

Bridge and Tunnel (1 فصل در مجموع 6 قسمت)

 

سریال‌های مستند:

America Divided (2 فصل در مجموع 12 قسمت)

Unprotected Sets (2 فصل در مجموع 13 قسمت)

Elvis Goes There (1 فصل در مجموع 4 قسمت)

Punk (1 فصل در مجموع 4 قسمت)

Sex Life (2 فصل در مجموع 23 قسمت)

NFL: The Grind (2 فصل در مجموع 23 قسمت)

Slow Burn (1 فصل در مجموع 6 قسمت)

Laurel Canyon (1 فصل در مجموع 2 قسمت)

Helter Skelter: An American Myth (1 فصل در مجموع 6 قسمت)

Enslaved (1 فصل در مجموع 6 قسمت)

By Whatever Means Necessary: The Times of Godfather of Harlem (1 فصل در مجموع 4 قسمت)

Fall River (1 فصل در مجموع 4 قسمت)

 

نظر شما در رابطه با اطلاعاتی که از شبکه و سرویس پخش فیلم و سریال Epix کسب کردید چیست؟ آیا تا به حال هیچ کدام از سریال‌های ارجینال این شبکه را تماشا کرده‌اید؟ نظر خود را در رابطه با امکانات سرویس Epix و همچنین لیست فیلم‌ها و سریال‌هایی که در آرشیو بزرگ آن قرار دارند، با ما به اشتراک بگذارید.


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا