#مهسا_امینی
فصل چهاردهم Apex Legends

هر آنچه درباره فصل چهاردهم Apex Legends می‌دانیم

اگر تک تیرانداز هستید، فصل خوبی در انتظار شماست!

زمان چندانی تا پایان فصل سیزدهم و آغاز فصل چهاردهم Apex Legends باقی نمانده و اطلاعات و ویژگی‌های این فصل تازه تا حد قابل قبولی در اختیار ما قرار گرفته‌اند و ما قصد داریم در این مطلب نگاهی به اطلاعات در دسترس درباره فصل جدید بازی اپکس لجندز داشته باشیم.

در زمان انتشار این مطلب، کمتر از یک ماه تا پایان فصل سیزدهم بازی Apex Legends باقی مانده و بدون شک همه طرفداران علاقمند به دانستن اطلاعات کامل فصل بعدی بازی مورد علاقه خود هستند. در حال حاضر جوامع مربوط به بازی Apex Legends‌ در شبکه ردیت مملو از پرسش‌های طرفداران و البته بسیاری پاسخ‌های کامل، در کنار حدس و گمان‌های دیگر کاربران و اشخاص آگاه از این بازی است.

باید به این نکته اشاره داشت که کمتر بخش‌هایی از این اطلاعات را می‌توان به عنوان اطلاعات صحیح پذیرفت، با این حال ما تلاش کردیم که از میان اطلاعات استخراج شده از فایل‌های درون بازی و همچنین اطلاعات منتشر شده و رازهای مخفی که استودیو ریسپاون در اختیار ما قرار داده، به برخی اطلاعات قابل قبول دست پیدا کنیم و قصد داریم آن‌ها را با شما به اشتراک بگذاریم.

آیتم‌های تزئینی فصل چهاردهم بازی Apex Legends

طبق برخی اطلاعات منتشر شده، ما شاهد رویدادی با مضمون شکار یا سافاری در فصل چهاردهم خواهیم بود که به تبع آن، بسیاری آیتم‌ها از این دست در دسترس ما قرار خواهند گرفت. این آیتم‌ها مثل همیشه شامل اسکین شخصیت‌ها، چارم تفنگ و قاب بنر شما خواهند شد. ناگفته نماند که این آیتم‌ها می‌توانند بخشی از بتل پس نیز باشند، با این حال تعداد این آیتم‌ها در میان فایل‌های استخراج شده محدود بوده که ما را به این باور می‌رساند که تم سافاری و شکار مربوط به تمام فصل چهاردهم نبوده و محدود به رویدادی کوتاه مدت است.

نقشه جدید فصل چهاردهم بازی Apex Legends

سیاره بوریاس (Boreas)، محل تولد شخصیت سیر (Seer) تنها سیاره‌ای در دنیای اپکس لجندز است که نقشه‌ای اختصاصی در بخش Arenas داشته، ولی نقشه‌ای در بخش بتل رویال این بازی ندارد. قمر این سیاره، یعنی کلئو (Cleo) در زمان تولد سیر منفجر شده است و ما شاهد انتشار انیمیشنی در این باره در صفحه توییتری بازی Apex Legends بودیم.

این نکته را نیز باید افزود که اشاره‌ای کوتاه به کلئو در پایان فصل دوازدهم، پس از انتشار تریلر معرفی نیوکاسل (Newcastle) شد. در آن زمان عکسی از میز کار نیوکاسل به انتشار رسید که توجه ما را جلب کرد. اگر توجه داشته باشید، لپتاپی بر میز او دیده می‌شود که در حال پخش کردن ویدیویی از پدربزرگ شخصیت آکتین (Octane) یعنی تورس سیلوا (Torres Silva) و آخرین جلسه او با Mercenary Syndicate، برگزار کنندگان مسابقات اپکس است. اما اگر کمی بیشتر دقت داشته باشید، متوجه اشاره به قمر کلئو به عنوانی بخشی قابل بازی در عنوان اپکس لجندز می‌شوید. در بخش پایینی عکس، برچسبی دیده شده که روی آن عبارت «اخبار بوریاس: کاهش جمع آوری پول؛ گروه CRC آینده قمر کلئو را یک بن بست می‌داند.»

اینگونه به نظر می‌رسد که CRC مخفف Cleo Restoration Committee به معنای کمیته بازیابی کلئو یا عبارتی مشابه با آن باشد. بحران پیش آمده پس از انفجار این قمر، بعد از ترک کردن سیاره بوریاس توسط سیر تنها بدتر و بدتر شده و اگر دولت مردان سیاره بوریاس به دنبال ترمیم این قمر و بهبود کیفیت زندگی بر آن نباشد، وضعیت آن‌ها می‌تواند به شدت بدتر شود. اما آن‌ها از چه راهی می‌توانند شرایط را بهبود ببخشند؟ ما باور داریم که شاهد عقد قراردادی میان تورس سیلوا و قدرت‌های حاکم در بوریاس، مبنی بر ترمیم قمر کلئو، در عوض تخصیص بخشی از سیاره برای اجرای مسابقات اپکس خواهیم بود.

سلاح دور برد جدید در فصل چهاردهم بازی Apex Legends

به عقیده بسیاری از افشاگران قابل اعتماد، قهرمان فصل چهاردهم بازی اپکس لجندز، ونتیج (Vantage) نام خواهد داشت. این خبر هنوز به طور رسمی تایید نشده است. طی ماه مارس سال جاری میلادی بوده که اطلاعات و شمایل این تک تیرانداز، به همراه اطلاعات هشت شخصیت دیگر فاش شدند. قمر کلئو مملو از دره‌ها و قله‌ها خواهد بود و چنین مکانی بهشت تک تیراندازها محسوب می‌شود و همین مشخصه کافی است که نقشه قمر کلئو را نقشه‌ای فوق العاده برای شخصیت ونتیج بدانیم. افشاگری که وجود شخصیت ونتیج و هشت شخصیت دیگر را به اطلاع ما رساند، چندی پیش نام نقشه جدید بازی که در دست طراحی و توسعه است را نیز افشا کرد. به گفته او نقشه جدید بازی Divided Moon یا قمر نیمه شده نام خواهد داشت!

کراس اور با نسخه موبایل در فصل چهاردهم بازی Apex Legends

حالت Gun Game به تازگی به عنوان یک مد زمان محدود در نسخه موبایل بازی Apex Legends انتشار یافته است. شما در این مد باید با استفاده از تفنگ‌های مختلف به مبارزه در برابر دشمنان بروید. کشتن هر یک دشمن سبب ارتقا شما و تغییر تفنگ می‌شود. تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کنند، برنده مبارزه خواهد شد. البته در این میان یک میانبر وجود داشته و آن کشتن سه دشمن با استفاده از سلاح سرد است که شما را در دم برنده مبارزه می‌کند.

طبق اطلاعات فاش شده از فصل چهاردهم، ما شاهد این حالت به همراه یک مد Capture the Flag در بازی Apex Legends خواهیم بود. همانطور که در ابتدا اشاره شد، نباید به هیچ یک از اخبار انتشار یافته درباره فصل چهاردهم بازی Apex Legends اعتماد کرد و باید تا انتشار اخبار رسمی درباره این بازی صبر کرد، با این حال اطلاعات فاش شده بسیار قابل اعتماد به نظر می‌رسند. شما می‌توانید هم اکنون بازی Apex Legends را به طور رایگان در پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، رایانه شخصی و نینتندو سوییچ تجربه کنید. نظر شما درباره فصل چهاردهم Apex Legends چیست؟ شما منتظر چه تغییراتی در این بازی هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا