فیلم Escape Room 2 در پایان سال جاری میلادی اکران می‌شود

تاریخ انتشار جدید این فیلم

اکران فیلم Escape Room 2

فیلم Escape Room 2 که با چند بار تاخیر همراه شده بود در نهایت در پایان سال جدید میلادی روی پرده‌های نقره‌ای سینما اکران می‌شود.

فیلم سینمایی Escape Room در اواسط سال ۲۰۱۹ میلادی پخش شد و هر چند که منتقدین از این فیلم استقبال چندانی نکردند ولی این اثر سینمایی با بودجه‌ی کم ۹ میلیون دلاری توانست ۱۵۵ میلیون دلار در گیشه فروش داشته باشد. با توجه به استقبال مردم از این فیلم، سازندگان یک ماه بعد از اکران قسمت اول، ساخت و توسعه‌ی دومین فیلم Escape Room را هم تایید کردند. Escape Room 2 ابتدا برای اکران در آوریل برنامه‌ریزی شد ولی با تاخیر مواجه شد و تاریخ نشر آن به آگوست تغییر کرد. چند ماه مانده به پخش آن، دوباره تاخیر خورد و این بار به تاریخ نامعلومی فرستاده شد.

حال با توجه گزارش‌های منتشر شده، فیلم Escape Room 2 قرار است در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۹ (۳۰ دسامبر ۲۰۲۰) اکران شود. این اثر ترسناک با هنرنمایی دوباره لوگان میلر در نقش Ben Miller و تیلور راسل در نقش Zoey Davis ساخته می‌شود و در کنار آن‌ها، بازیگران جدیدی از جمله ایزابل فورمن، هالند رودن، توماس کوکرل، ایندیا مور و کارلیتو اولورو در این فیلم حضور خواهند داشت.

از جزئیات داستانی این فیلم سینمایی هنوز هیچ اطلاعاتی منتشر نشده ولی داستان کلی در خصوص یک عده جوان است که وارد یک اتاق فرار می‌شوند تا با یک دیگر خوش بگذرانند ولی به زودی متوجه می‌شوند که اتاق آن‌ها، تنها برای سرگرمی نبوده و بلکه مسئله‌ی مرگ و زندگی در میان خواهد بود. ما نمی‌دانیم که دلیل حضور دوباره دو هنرپیشه‌ی قبلی در این فیلم چه چیزی است. کارگردان این فیلم یعنی آدام روبیتل که هدایت قسمت اول فیلم را بر عهده داشت در مصاحبه‌ای گفت که ساخت دوباره یک فیلم بر اساس فرمول‌های قبلی بسیار برای آن‌ها سخت بوده، زیرا آن‌ها تمام المان‌هایی مانند آتش، یخ، تابوت و گاز را در فیلم استفاده کردند اما او تمام تلاشش را کرده تا فیلم جدید حس بهتری به مخاطب بدهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا