برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
خوشحالی جود بلینگهام در EA FC 24
1%
  • 0/10

روش انجام خوشحالی جود بلینگهام در EA FC 24

با ستاره انگلیسی تیم رئال مادرید برای حریفان خط و نشان بکشید!

روش انجام خوشحالی جود بلینگهام در EA FC 24 ۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ راهنما و آموزش کپی لینک

بالاخره انتظارات به پایان رسید و تیم الکترونیک آرتز یکی از مورد انتظارترین خوشحالی‌های پس از گل را به بازی EA FC 24 افزود. در این مطلب قصد داریم به شما روش انجام خوشحالی جود بلینگهام در EA FC 24 را آموزش دهیم.

جود بلینگهام (Jude Bellingham) ستاره انگلیسی این روزهای باشگاه اسپانیایی رئال مادرید، خوشحالی بسیار جذابی داشته که مانند خوشحالی‌های به یاد ماندنی بزرگانی چون کریستیانو رونالدو (Cristiano Ronaldo) و لیونل مسی (Lionel Messi) مورد توجه طرفداران فوتبال و بازی دوست داشتنی EA FC 24 قرار گرفته است.

خوشحالی پس از گل جود بلینگهام به این نحو بوده که او به سوی نقطه کرنر رفته و دستان خود را به حالت آغوش به سوی طرفداران خودی باز می‌کند. خوشبختانه این خوشحالی جذاب به تازگی و با روزرسانی ماه مارچ بازی EA FC 24 به آن افزوده شده است. اما نکته عجیب و جالب این بوده که روش انجام این خوشحالی وارد فهرست خوشحالی‌های بازی نشده است!

خوشحالی بلینگهام در EA FC 24 بیش از یک خوشحالی، ویژگی پنهان بوده و تنها در صورتی که با شخص جود بلینگهام گل به ثمر برسانید می‌توانید از این خوشحالی زیبا استفاده کنید. در ادامه قصد داریم در کنار خوشحالی معروف و محبوب جود بلینگهام، برخی دیگر از خوشحالی‌های قابل استفاده توسط او را به شما آموزش دهیم.

روش انجام خوشحالی جود بلینگهام در EA FC 24

شما برای انجام دادن خوشحالی بلینگهام در EA FC 24‌ کافیست پس از به ثمر رساندن گل با این ستاره، دکمه A را در دسته ایکس باکس خود فشار دهید. در صورتی که به تجربه بازی EA FC 24‌ در کنسول‌های پلی استیشن می‌پردازید، برای انجام این خوشحالی باید دکمه ضربدر (X) را فشار دهید. در صورتی که بازی EA FC 24 را در رایانه شخصی با موس و کیبورد انجام می‌دهید، در عوض دکمه A در ایکس باکس و ضربدر در پلی استیشن، باید کلیک سمت راست موس خود را فشار دهید.

نکته قابل توجه این خوشحالی، اختصاصی بودن آن است. همانطور که اشاره شد شما قادر به انجام خوشحالی جود بلینگهام تنها با شخص بلینگهام هستید و هیچ بازیکن دیگری قادر به انجام این خوشحالی نیست.

اگر شما پس از گل زنی با جود بلینگهام و پیش از انجام خوشحالی خودکار دکمه مشخص شده در پلتفرم مورد نظر را فشار دهید، جود بلینگهام به سوی نقطه کرنر رفته و با دستانی باز تماشاگران خودی را به آغوش خود دعوت می‌کند.

بلینگهام البته چندی پیش طی مصاحبه‌ای با شبکه رسمی تیم فوتبال رئال مادرید که با نام RMTV شناخته شده اعلام کرد که هیچ معنی خاصی پشت خوشحالی او نبوده و به صورت کاملا اتفاقی و بدون هیچ فکر یا تمرینی این خوشحالی را انتخاب کرده است. البته که این خوشحالی به دلیل عملکرد بی نظیر بلینگهام طی فصل اخیر در تیم رئال مادرید تبدیل به خوشحالی شناخته شده در جهان فوتبال شده است!

دیگر خوشحالی‌های جود بلینگهام در EA FC 24

جود بلینگهام در جهان حقیقی یکی از بهترین فوتبالیست‌های حال حاضر بوده و ما شاهد همین موضوع در بازی EA FC 24 نیز هستیم و تعجبی ندارد که توسعه دهندگان وقت زیادی را به این فوتبالیست دوست داشتنی اختصاص داده و چندین خوشحالی دیگر را برای او تعبیه کنند.

خوشحالی غول (Giant)

شما با انجام خوشحالی غول، شاهد خوشحالی بسیار مشابه با خوشحالی پس از گل اصلی جود بلینگهام خواهید بود. بلینگهام در این خوشحالی مقداری به سوی جلوی خم شده و سپس با شدت بیشتری دستان خود را باز می کند.

برای انجام این خوشحالی در کنسول‌های ایکس باکس ابتدا دکمه RB را نگه داشته و سپس استیک سمت راست دسته را ابتدا به سوی بالا و سپس به سوی پایین حرکت دهید.

برای انجام این خوشحالی در کنسول‌های پلی استیشن ابتدا دکمه R1 را نگه داشته و سپس استیک سمت راست دسته را ابتدا به سوی بالا و سپس به سوی پایین حرکت دهید.

خوشحالی قلب

خوشحالی قلب یکی از خوشحالی‌های پایه در بازی EA FC 24 بوده، اما زمانی که جود بلینگهام آن را انجام می‌دهد، معنی خاصی دارد! بلینگهام بازیکنی بسیار جدی بوده که نه در طول بازی و نه در زمان به ثمر رساندن گل و خوشحالی کردن لبخند نمی‌زند. در نتیجه شما زمانی که خوشحالی قلب را با بلینگهام انجام دهید، به نحوی به تمسخر حریف خود پرداخته‌اید که می‌تواند تنش مسابقه شما را افزایش دهد!

برای انجام این خوشحالی در کنسول‌های ایکس باکس ابتدا دکمه LT را نگه داشته و سپس دکمه B را فشار دهید.

برای انجام این خوشحالی در کنسول‌های پلی استیشن ابتدا دکمه L2 را نگه داشته و سپس دکمه دایره (O) را فشار دهید.

در نهایت باید افزود که پس از انتشار به روزرسانی ماه مارچ و افزوده شدن خوشحالی بلینگهام در EA FC 24 قیمت کارت این بازیکن در بخش Ultimate Team به شدت افزایش یافته و در کنار آن کاربران بیشتری از این بازیکن صرف انجام خوشحالی او استفاده می‌کنند. زمان آن رسیده که در صورت در اختیار داشتن کارت این بازیکن، یا آن را با قیمتی غیر قابل باور به فروش رسانده یا آن را بیش از پیش استفاده کنید. آیا شما موفق به انجام خوشحالی این بازیکن دوست داشتنی در بازی EA FC 24 شده‌اید؟مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments