سریع ترین بازیکنان EA FC 24

سریع ترین بازیکنان EA FC 24 را بشناسید

مثل همیشه بازیکنان سریع برگ برنده شما هستند

بازیکنان پر سرعت سال‌های زیادی است که برگ برنده در بازی‌های فیفا و از امسال به بعد EA FC هستند. از همین رو در این مطلب نگاهی به سریع ترین بازیکنان EA FC 24 خواهیم داشت.

شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) تلاش کرد در کنار تغییر نام سری بازی فوتبالی خود، تغییراتی عمده نیز در گیم پلی آن اعمال کند، با این حال بازیکنان با سرعت بالا هنوز بر دیگر بازیکنان سلطه دارند. طبق تجربه، عدد Pace بالاتر در سری بازی EA FC از Overall یک بازیکن اهمیت بیشتری داشته و بازیکنی با سرعت بالا آسان‌تر از بازیکنی با دیگر قدرت‌های قوی می‌تواند شما را به پیروزی برساند.

این موضوع در همه بخش بازی EA FC 24 اهمیت داشته و فارغ از اینکه آفلاین یا آنلاین بازی کنید، می‌تواند شما را پیروز میدان کند. از همین رو در این مطلب قصد داریم نگاهی به سریع ترین بازیکنان EA FC 24 داشته باشیم.

جرمی فریمپونگ (Jeremie Frimpong)

جرمی بازیکنی در پست RB/RW بوده و سال‌هاست که در میان سریع‌ترین بازیکنان سری فیفا جا دارد. این بازیکن همچنین دو پلی استایل Quick Steps و Rapid ساده داشته که برای چنین بازیکنی ملاک هستند. قدرت Acceleration جرمی ۹۶ و Sprint او ۹۲ است. جرمی به عنوان یک مدافع قدرت‌های خوبی دارد. نمره Dribbling او ۸۴ بوده که برای نفوذ بی نظیر است. نمره Agility ۹۱ و Strength ۶۱ نیز به او برای استارت اولیه کمک می‌کنند. به عبارت دیگر نگه داشتن جرمی کار هر کسی نیست!

عثمان دمبله (Ousmane Dembele)

ستاره پاریسن ژرمن در آلتیمیت تیم حکم یک کد تقلب دارد. دمبله به کمک پلی استایل Rapid+ و Quick Steps و قدرت Dribbling ۸۷ و پای ضعیف ۵ ستاره، از جمله بازیکنان غیر قابل مهار در EA FC 24 است. دمبله با قدرت Acceleration ۹۴ و Sprint ۹۳ واقعا غیر قابل کنترل است. در کنار آن، قدرت Agility ۹۰ و Strength ۵۲ او را حتی از جرمی فریمپونگ نیز قوی‌تر و کشنده‌تر می‌کنند.

ترینیتی رادمن (Trinity Rodman)

ترینیتی رادمن دومین بازیکن سریع در بخش بانوان است که شتاب و سرعت او شما را حیرت زده می‌کند. رادمن از پلی استایل Quick Steps+ بهره برده که شتاب اولیه این بازی را غیر قابل باور می‌کند. قدرت Acceleration رادمن ۹۳ و قدرت Sprint او ۹۴ هستند. اما بخش‌هایی که او را بیش از دو بازیکن پیشین قدرتمند کرده، قدرت Agility ۸۸ و قدرت Strength ۸۱ هستند که به او قدرت کنترل توپ بالا در سرعت‌های بالا می‌دهند. مجموع قدرت‌های رادمن باعث شده او تبدیل به بازیکنی بی نظیر برای آلتیمیت تیم شده و از پس اکثر بازیکنان بر بیاید.

سرلورد کنته (Sirlord Conteh)

کنته بازیکنی مخصوص بخش آلتیمیت تیم است. قدرت کلی کنته ۶۸ بوده که او را در دسته کارت‌های نقره‌ای قرار می‌دهد. اما نباید فراموش کرد که او مانند رادمن از پلی استایل Quick Step+ بهره برده و در کنار آن پلی استایل Rapid را در خود دارد و با قدرت Acceleration ۹۴ و قدرت Sprint ۹۵، به معنای واقعی یک بمب است. در کنار آن‌ها، قدرت Agility ۸۸ و Strength ۵۹ باعث شده تبدیل به بازیکنی مهم شود. اما نباید فراموش کرد که قدرت کلی ۶۸ یعنی دیگر قدرت‌های او چنگی به دل نمی‌زنند. کنته ضعیف‌ترین بازیکنان فهرست ماست، اما سرعت بی نظیر کنته، او را تبدیل به بازیکنی لایق حضور در این فهرست کرده است.

دلفین کاسکارینو (Delphine Cascarino)

به سریع‌ترین بازیکن بانوان یعنی کاسکارینو می‌رسیم و در حالی که او حتی قوی‌ترین بازیکن در تیم خود محسوب نشده، اما سرعتی انفجاری دارد. کاسکارینو از پلی استایل Quick Steps+ بهره برده و به کمک پلی استایل Technical، کنترل خوبی بر توپ در سرعت‌های بالا دارد. قدرت Acceleration کاسکارینو ۹۵ و قدرت Sprint او ۹۴ است. علاوه بر آن، قدرت Agility ۹۳ نیز کمک شایانی به او می‌کند. قدرت Strength ۵۵ شاید چندان چنگی به دل نزند، اما باعث شده دلفین بازیکنی بی نظیر برای حملات سرعتی باشد که می‌تواند در گلزنی شما اثر مستقیم داشته باشد.

آلفونسو دیویس (Alphonso Davies)

آلفونسو دیویس سریع‌ترین بازیکن در پست LB است که به کمک پلی استایل‌های Quick Steps+ و Rapid و قدرت Acceleration ۹۶ و Sprint ۹۵، موشکی زمین به زمین است. بزرگ‌ترین مشکل دیویس، قدرت Agility پایین با عدد ۸۶ است. اما نباید فراموش کرد که او از Strength ۷۵ بهره برده که او را تبدیل به بازیکنی بی نظیر برای حملات سریع و پر تنش می‌کند. به طور کلی دیویس یکی از بهترین بازیکنان در پست LB است.

موسی دیابی (Moussa Diaby)

به سریع‌ترین بازیکن در پست RW می‌رسیم. موسی دیابی با قدرت Acceleration ۹۵ و قدرت Sprint ۹۵، از لحاظ سرعت به دیویس نزدیک بوده، اما با Agility ۹۲ و Strength ۴۴، باعث می‌شود میان این دو تفاوت زیادی ببینیم. در کنار این‌ها، دیابی دارای پلی استایل Quick Steps+ و Rapid است و با افزودن قدرت First Touch، تبدیل به بازیکنی کامل می‌شود. دیابی در حرکات کوتاه موثرتر از دیویس عمل کرده، اما در حرکات طولانی مدت دیویس بهتر عمل می‌کند. البته نباید فراموش کرد که این دو پست‌های مختلفی دارند.

وینیسیوس جونیور (Vinicius Jr.)

وینیسوس رئال مادرید به عبارتی نسخه پیشرفته‌تر از موسی دیابی در پست RW است. این دو پلی استایل کاملا مشابه داشته و قدرت‌های Acceleration و Sprint مشابه نیز دارند. وینیسیوس در ادامه قدرت Agility ۹۴ و Strength ۳۰ داشته که او را مهره‌ای به شدت سریع می‌کنند. اما موضوعی که وینیسیوس را نسبت به بسیاری دیگر برتر کرده، قدرت Dribbling بی نظیر با عدد ۹۰ و مهارت‌های ۵ ستاره است. وینیسیوس طی سال‌های اخیر از جمله مهم‌ترین مهره‌ها در بخش آلتیمیت تیم محسوب می‌شود.

کریم آدیمی (Karim Adeyemi)

کریم آدیمی تنها بازیکن در بازی EA FC 24 با قدرت Pace ۹۶ است. آدیمی در کنار این قدرت فوق العاده از دو پلی استایل Quick Steps+ و Rapid نیز بهره می‌برد. در کنار آن، آدیمی Agility ۸۸ و Strength ۶۶ دارد. به عبارت دیگر او همه چیز برای یک بازیکن سرعتی را دارد. اما نباید فراموش کرد که قدرت کلی او ۸۰ بوده و به عبارتی نمی‌توان انتظار بیشتری به غیر از سرعت خالص از او داشت که البته همین موضوع او را تبدیل به بازیکنی مناسب برای بخش آلتیمیت می‌کند.

بازیکنان پر سرعت در سری بازی EA FC سال‌های زیادی است که بیشترین خواهان را به خصوص در بخش آلتیمیت داشته و سبب پیروزی بی چون و چرای کاربران می‌شوند. از همین جهت ما سریع ترین بازیکنان EA FC 24 را با شما در میان گذاشتیم. نظر شما چیست؟ آیا بازیکن دیگری در نظر دارید که باید به این فهرست افزوده شود؟ در انتظار نظرات و تجربیات شما هستیم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا