رویداد SDCC 2020 تابستان به صورت دیجیتالی برگزار می‌شود

عاشقان رویداد کامیک کان امسال دست خالی نخواهند ماند

رویداد دیجیتالی SDCC 2020

مسئولان برگزاری رویداد SDCC 2020 اعلام کردند که آن را در تابستان امسال به صورت دیجیتالی برگزار خواهند کرد تا بدین ترتیب، خلا حضور این رویداد بزرگ در امسال کمتر حس شود.

رویداد کامیک کان سن دیگو در سال جاری میلادی، مدتی پیش به خاطر شیوع ویروس کرونا لغو شد. تعطیل شدن این رویداد که یکی از بزرگ‌ترین اتفاق‌های دنیای سرگرمی در سراسر جهان محسوب می‌شود، باعث ناراحتی افراد بسیاری شد که مطابق هر ساله مشتاق حضور در آن و کسب اطلاعات جدید از محصولات محبوب خود بودند. خوشبختانه دوره‌ی امسال این رویداد به طور کامل به دست فراموشی سپرده نشده و شاهد برگزاری SDCC 2020 به صورت دیجیتالی خواهیم بود.

مسئولان برگزاری این رویداد با انتشار یک ویدیو در توییتر، از برگزاری این رویداد به صورت دیجیتالی و با نام Comic-Con At Home خبر دادند. ویدیویی که البته حالتی طنز دارد و عبارت‌های زیر در آن نمایش داده می‌شود.

به‌زودی می‌آید… پارکینگ رایگان، صندلی‌های راحت، خوراکی‌های طبق سلیقه، بدون صف، با حضور حیوانات خانگی، نشان برای همه و یک صندلی ردیف جلو برای… کامیک کان در خانه

در حال حاضر مشخص نیست که این رویداد دقیقا به چه طریقی و در چه زمانی برگزار خواهد شد و تنها می‌دانیم که تابستان امسال باید منتظرش باشیم. می‌توانیم امیدوار باشیم که اولین نمایش فیلم‌های مورد انتظاری همچون The Suicide Squad یا The Eternals را در این رویداد تماشا کنیم. شما مشتاق نمایش کدام فیلم یا سریال در رویداد دیجیتالی کامیک کان هستید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا