#مهسا_امینی

هر آن‌چه که باید درباره‌ی فصل سوم Call of Duty: Modern Warfare بدانید

حالت جدید برای Warzone، سه نقشه‌ی کاملا رایگان و یک اپراتور از مرگ‌ بازگشته

فصل سوم بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شده و در ادامه به مواردی می‌پردازیم که باید پیش از بازی کردن آن بدانید.

کاربران پلی‌استیشن 4 باید انتظار یک به‌روزرسانی ۱۱.۶ گیگابایتی، کاربران ایکس‌باکس وان ۱۳.۶ گیگابایت و پی‌سی گیمرها هم ۱۶ گیگ آپدیت را برای بازی خود داشته باشند.

فصل سوم Modern Warfare تغییرات و به‌روزرسانی‌های مختلفی را برای بازی به همراه خواهد داشت که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به مپ‌ها، مودهای جدید و بتل پس این فصل اشاره کرد که یک اپراتور جدید، یعنی الکس از بازی اصلی را اضافه می‌کند. در ادامه تغییراتی که Warzone و بخش چندنفره‌ی Modern Warfare خواهند داشت را بررسی می‌کنیم.

از این به بعد به اسکوادهای چهارنفره عادت کنید، امکان بازی سه نفره از Warzone حذف شده است

حالت (Mode) جدید و تغییرات Warzone

اکسپنشن Warzone در هر دو بخش بتل رویال و Plunder یک مود جدید به نام Quads دریافت کرده که در واقع همان حالت بازی چهارنفره است. در این حالت می‌توانید با ۳ بازیکن دیگر به تجربه‌ی بازی بپردازید. پیش از این Warzone تنها از گروه‌های سه نفره یا Trio پشتیبانی می‌کرد و حالا با اضافه شدن Quads، متاسفانه حالت سه نفره هم حذف شده است. هر چند که حالا و با اضافه شدن یک نفر دیگر، نه تنها شانس‌تان برای بردن بازی بالاتر رفته، بلکه شانس بیشتری برای ریوایو یا همان زنده کردن هم‌تیمی‌های‌تان خواهید داشت. بازی تیمی مثل قبل یکی از پایه‌های اصلی Warzone است و با اضافه شدن این حالت، حتی اهمیت بیشتری هم پیدا کرده است. هنوز هم می‌توانید بازی را به صورت تک‌نفره بازی کنید اما حالت بازی سه نفره به کلی حذف شده که بعضی هوادارها زیاد از بابت آن خشنود نیستند.

نقشه‌ی Backlot که از Call of Duty 4 ریمستر به بازی اضافه شده است

نقشه‌ (Map)ها و حالت‌های جدید برای بخش چندنفره

پلی‌لیست بخش چندنفره‌ی بازی نیز برای این بازی به‌روز خواهد شد و حالت‌های جدیدی مثل Demolition، Gun Game Reloaded و Reinfected Ground War در ادامه‌ی این فصل به صورت رایگان به بازی اضافه خواهند شد.

دارندگان نسخه‌ی کامل مدرن وارفر می‌توانند در نقشه‌های جدید و کاملا رایگانی که به بازی اضافه شده‌اند، بازی ۶ به ۶ (6v6) انجام دهند. مپ‌هایی که به بازی اضافه می‌شوند:

Talsik Backlot

طرفداران Call of Duty 4: Modern Warfare احتمالا از اضافه شدن این نقشه خیلی خوشحال شوند چون یکی از نقشه‌های ریمستر شده از نسخه‌ی اوریجینال مدرن وارفر است که در اصل Backlot نام داشت. این نقشه فرصت نبردهای نزدیک و البته دور با استفاده از اسنایپر رایفل‌ها را فراهم می‌کند. در نسخه‌ی ریمستر شده‌ی این نقشه، Backlot در اورزیکستان (کشور خیالی بازی اصلی) ساخته شده و مثل قبل میدان نبردی را در محوطه‌ی یک ساختمان در حال ساخت به تصویر می‌کشد.

Hovec Sawmill

این نقشه‌ی کاملا جدید برای بخش چندنفره، تعادلی را برای بازی ۶ به ۶ در دو فاصله‌ی متوسط و دور را فراهم می‌کند. داستان این نقشه پیرامون مزرعه‌ای است که کارگاه الواربری آن آتش گرفته است. اپراتورها در این نقشه باید در بین خرابه‌های آتش‌گرفته و دیگر ساختمان‌های دور و اطراف آن مثل قصابی، یک تالار بزرگ و یک منطقه‌ی پرورش زنبور با یکدیگر مبارزه کنند.

Aniyah Incursion

آخرین نقشه‌ی اضافه‌شده به بازی، یک نقشه‌ی از نو طراحی‌شده است که در نسخه‌ی اصلی تجربه‌ی بازی ۱۰ به ۱۰ آن در حالت Ground War فراهم شده بود. در نقشه‌ی جدید می‌توانید بازی ۶ به ۶ را تجربه کنید و تجربه‌ای از Aniyah Palace را در محیطی بسته‌تر داشته باشید.

انتظار مودها و پلی‌لیست‌های بیشتری را داشته باشید

لوت‌ و مودهای بیشتر برای Warzone

در جریان این فصل، انتظار مودها و پلی‌لیست‌های بیشتری را داشته باشید که لوت‌های مختلفی را به بازی اضافه می‌کنند.

یکی از این مودها مود Scopes and Scatter Guns (فقط اسنایپر و شات‌گان) است و سورپرایزهای دیگری که در ادامه رونمایی خواهند شد.

در ادامه، لوت‌هایی که وارزون در اختیار بازیکن‌ها قرار می‌دهد، بیشتر شده و انتظار داشته باشید تا سلاح‌های متعددی (چه با صداخفه‌کن و چه بدون آن) را در بازی ببینید. این باعث می‌شود تا اسکوادها بتوانند در انتهای بازی‌های بتل رویال راه خودشان را برای مخفیانه بازی کردن باز کنند.

حواس‌تان به بلوپرینت و سلاح‌های جدیدی که با Supply Boxها به بازی اضافه می‌شوند هم باشد. اکتیویژن می‌گوید که منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتری در رابطه با Warzone در فصل سوم Modern Warfare باشید.

بتل پس بازی با لول‌های جدید در فصل سوم بازگشته است

بتل پس به‌روز شده و محتوای اضافه

بتل پس فصل سوم Modern Warfare با ۱۰۰ لول جدید به‌روز شده که بازیکنان می‌توانند با کامل کردن آن به بلوپرینت سلاح‌های جدید و COD Pointهای بیشتری دسترسی داشته باشند.

بخش Barracks بازی را برای مرحله (Mission)های جدید چک کنید. تمام کردن این مرحله‌ها با جوایزی مثل XP، اسکین برای اپراتورها و سلاح‌ها و بلوپرینت‌های جدید همراه است.

اکتیویژن در جریان این فصل اپراتورهای جدیدی را به بازی اضافه می‌کند

اپراتورهای جدید

توجه: اگر خط داستانی مدرن وارفر را تمام نکرده‌اید، ادامه‌ی متن ممکن است بخش‌هایی از داستان بازی را برایتان اسپویل کند!

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، فصل سوم Modern Warfare یک اپراتور جدید اما نه نا‌آشنا، یعنی الکس را به بازی اضافه می‌کند که با خرید بتل پس از همین حالا قابل دسترسی است. الکس یکی از چهار شخصیت قابل بازی در بخش داستانی مدرن وارفر و یکی از اعضای بخش ماموریت‌های ویژه C.I.A بود. با این که پس از پایان بازی اصلی به نظر می‌رسد که الکس کشته شده باشد، حالا به نظر می‌رسد که او فقط یک پایش را از دست داده و او را در تصویرهای تبلیغاتی بازی با یک پای مصنوعیم ببینیم. علاوه بر الکس، دو اپراتور جدید هم قرار است در ادامه‌ی این فصل به بازی اضافه شوند که Ronin و Iksra نام دارند.

اکتیویژن در جریان این فصل اپراتورهای جدیدی را به بازی اضافه می‌کند که یکی از آن‌ها Ronin یا «ارتش یک نفره»، یک شورشی و متخصص استفاده از سیستم‌های جنگی است. رونین در شناسایی دشمنانش مهارت خاصی دارد و مثل دیگر اپراتورهای گروه Warcom، فینیشرهای بی‌رحمانه‌ای را اجرا می‌کند. علاوه بر رونین، اپراتور جدیدی که به بازی اضافه می‌شود Iskra است که در جبهه‌ی کایمرا می‌جنگد و در ادامه‌ی فصل سوم به بازی اضافه خواهد شد.


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا