#مهسا_امینی
فصل ششم کالاف دیوتی موبایل

هر آنچه درباره فصل ششم کالاف دیوتی موبایل می‌دانیم

با فصل To the Skies به آسمان‌ها بروید!

فصل ششم کالاف دیوتی موبایل نزدیک بوده و محتوای جدید این فصل و البته ویژگی جدید بتل رویال این بازی هر کسی را به وجد می‌آورند. انتظارات ما از فصل ششم این بازی بسیار بالا بوده و امید داریم که این فصل پر بار ما را نا امید نمی‌کند!‍

روز گذشته شرکت اکتیویژن (Activision) از فصل ششم کالاف دیوتی موبایل رونمایی کرد و باید گفت فصل خوبی در انتظار ما است! فصل ششم این بازی یکی از نقشه‌های دوست داشتنی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 سال ۲۰۰۹ را به بخش مولتی پلیر افزوده و در کنار آن شاهد بتل پس و تفنگ‌های جدید، به علاوه جکال‌ها (Jackals) که سال‌ها پیش در بازی‌های کالاف دیوتی شاهدشان بودیم به بخش بتل رویال این بازی آمده که به شما اجازه پرواز و جنگ‌های هوایی را می‌دهند!

تاریخ انتشار فصل ششم کالاف دیوتی موبایل

فصل ششم کالاف دیوتی موبایل با نام To the Skies معرفی شده و به گفته اکتیویژن این فصل در تاریخ ۲۹ ژوئن، برابر با ۸ تیر ماه به همراه بتل پس ۵۰ سطحی جدید انتشار خواهد یافت.

جکال در بتل رویال کالاف دیوتی موبایل

جکال‌های جنگنده شما را برای مبارزات هوایی در بتل رویال بازی کالاف دیوتی موبایل آماده می‌کنند. شما می‌توانید برای دستیابی به جنگنده‌ها به سمت باندهای جدید رفته و سوار بر جنگنده‌ها جدید مملو از موشک‌ها، منورها و البته گتلینگ گان (Gatling Gun) به شکار دشمنان بروید. زمانی که شما سوار بر جنگنده‌ها می‌شوید، دیگر جنگنده‌ها در HUD شما نمایش داده شده و می‌توانید به سراغ آن‌ها بروید. یکی از مهم‌ترین نکات پرواز با این جنگنده‌ها، کنترل سرعت و قدرت جنگنده برای پیاده سازی بهترین روش مبارزه هوایی است.

در کنار جنگنده‌های جدید جکال، شما باید با تکمیل چالش‌های روزانه به الایس (Alias) کمک کنید جنگنده خود را ارتقا دهد. در رویداد پیش‌رو، شما با جمع آوری سوخت در بخش مولتی پلیر و بتل رویال به الایس کمک می‌کنید مسیرهای طولانی‌تری را طی کند و او نیز جوایزی را برای شما فراهم می‌کند. هر چقدر بیشتر به الایس کمک کنید، سرعت جنگنده جکال او افزایش یافته و جوایز شما بیشتر شده و زمانی که به بیشترین سرعت خود دست پیدا کند، شما سلاح KN-44 با اسکین Silver Jet را دریافت می‌کنید.

بتل پس فصل ششم کالاف دیوتی موبایل

همانطور که طی فصل‌های پیشین مشاهده کرده‌ایم، هر فصل بتل پسی جداگانه داشته و فصل ششم نیز بتل پس جدیدی به همراه آورده که شامل چند سطح رایگان و چند سطح غیر رایگان شامل اپراتورها، یک سلاح جدید، بلوپرینت تفنگ، کالینگ کارد، چارم، پول درون بازی و بسیاری آیتم‌های دیگر می‌شود.

در سطح ۲۱ بتل پس فصل ششم، می‌توان سلاح SMG نیمه اتوماتیک سه تیر KSP 45 را دریافت کرد. دیگر آیتم‌های رایگان بتل پس فصل ششم کالاف دیوتی موبایل شامل برخی تور استتار (Camouflage)، چند بلوپرینت و در سطح ۵۰ کالینگ کارد Sky Sentry می‌شوند.

مانند همیشه خریداری بتل پس بازی شما را با آیتم‌ها بیشتر و معمولا بهتری روبه رو ساخته و فصل ششم نیز از این قائده مستثنی نیست. از جمله آیتم‌های غیر رایگان بتل پس فصل ششم می‌توان به اسکین Disruptor برای اپراتور ریث (Wraith)، اسکین SCAR Pilot برای اپراتور ریس (Reyes)، اسکین Shadow برای اپراتور سوفیا (Sophia) و اسکین Flying Sharks برای اپراتور ایتان (Ethan) اشاره داشت. علاوه بر این اسکین‌ها، ما شاهد چندین بلوپرینت برای سلاح‌های Man-O-War، Chicom، JAK-12، Locus و البته سلاح جدید بازی یعنی KSP 45 خواهیم بود.

نقشه جدید مولتی پلیر کالاف دیوتی موبایل

نقشه جدید بازی کالاف دیوتی موبایل یکی از نقشه‌های نسبتا قدیمی و البته به شدت پر طرفدار سری بازی کالاف دیوتی بوده و ما اولین مرتبه شاهد آن در بازی Call of Duty Modern Warfare سال ۲۰۰۹ و سپس شاهد آن در بازی Call of Duty Ghosts بودیم. نقشه فاولا (Favela) واقع در شهر ریو د ژانیرو همیشه طرفداران بسیاری داشته و اگر به بازی کالاف دیوتی موبایل مشغول باشید، می‌توانید این نقشه را در فصل ششم تجربه کنید.

نقشه فاولا یک نقشه سایز متوسط بوده که تقریبا هر پلیری با هر سبکی می‌تواند از این نقشه لذت برده و به طور کلی شما در زمان تجربه این نقشه، با پلیرهایی با سبک‌های مختلف روبه رو می‌شوید. نقشه فاولا ترکیبی از بسیاری خیابان‌های تو در تو و چندین خیابان طویل است که اجازه پیاده سازی استراتژی توسط پلیرهای سرعتی و تک تیراندازهایی که معمولا در نقشه ثابت هستند را می‌دهد!

چالش‌های فصل ششم کالاف دیوتی موبایل

چالش‌های فصل ششم کالاف دیوتی موبایل جوایز ارزشمند بسیاری از جمله سلاح L-CAR 9 را به همراه تعداد زیادی بلوپرینت و اسکین اپراتور در اختیار شما قرار می‌دهند. در کنار آن شما می‌توانید با استفاده از چالش‌ها، اسکین Top Turtle سلاح دوست داشتنی SP-R 208 را از آن خود کنید.

تخفیف‌های فصل ششم کالاف دیوتی موبایل

آغاز تابستان را می‌توانید با تخفیف‌های عالی کالاف دیوتی موبایل برای خود شیرین کنید. تخفیف‌های تابستانی کالاف دیوتی موبایل از روز ۳ جولای، برابر با ۱۲ تیر ماه الی ۲۴ جولای، برابر با ۲ مرداد ماه آغاز شده و ما به طور روزانه شاهد تخفیف‌های جدیدی خواهیم بود که شامل بسیاری آیتم‌های اختصاصی فصل ششم و آیتم‌های تابستانی می‌شوند. آیتم‌های درون فروشگاه کالاف دیوتی موبایل بین ۱۰ و ۳۵ درصد تخفیف ارائه می‌دهند.

سلاح‌ها، شخصیت‌ها و اسکین‌های اختصاصی فصل ششم کالاف دیوتی موبایل

پیش‌تر نیز به شخصیت اصلی فصل ششم اشاره شد. شخصیت اصلی ما الایس نام داشته که شما می‌توانید او را در کنار بلوپرینت‌های جذاب و تفنگ‌های جدید بازی دریافت کنید. دیگر آیتم‌های اختصاصی فصل ششم شامل اسکین Sky’s Fury اپراتور کرپتیس (Krypris)، اسکین Carbon Sentinel اپراتور استیچ (Stitch)، اسکین Devil’s Legion اپراتور نیکتو (Nikto)، اسکین Magmageddon اپراتور فایر بریک (Firebreak) و اسکین Dragoon اپراتور نیکس (Nyx) می‌شوند. در کنار این‌ها، ما شاهد بلوپرینت‌هایی برای تفنگ‌های KRM-262، M13، KSP 45 و LK24 خواهیم بود.

طبق اطلاعات انتشار یافته، فصل ششم کالاف دیوتی موبایل بسیار پر بار خواهد بود و افزودن جکال‌ها به این بازی می‌تواند نقطه عطفی بسیار بزرگ باشد. نظر شما چیست؟ شما فصل ششم این بازی را چگونه ارزیابی می‌کنید.


نظرات

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا