تنظیمات کنترلر برای وارزون 2

بهترین تنظیمات کنترلر برای وارزون 2

کنترلر خود را به بهترین شکل ممکن تنظیم کنید!

1%
 • 0/10
بهترین تنظیمات کنترلر برای وارزون 2 ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ مقالات جانبی (گیم) کپی لینک

قرار است به شما بهترین تنظیمات کنترلر برای وارزون 2 را یاد دهیم تا به راحتی بتوانید با کنترلر وین‌های بیشتری در این بازی بگیرید!

درست است که موس و کیبرد انتخاب اول بسیاری از بازیکنان سبک شوتر اول‌شخص محسوب می‌شود، اما در سویی دیگر برخی نیز با کنترلر راحت‌تر هستند و سعی می‌کنند که بیشتر با آن بازی کنند. به هر حال اگر شما از این دسته از بازیکنان هستید و از کنترلر در بازی‌ها استفاده می‌کنید، بهتر است که با بهترین تنظیمات کنترلر برای وارزون 2 آشنا شوید.

بهترین تنظیمات کنترلر برای وارزون 2

 • Controller Vibration: Off
 • Horizontal Sensitivity: 10
 • Vertical Sensitivity: 10
 • Automatic Sprint: On
 • Automatic Sprint: Automatic Sprint
 • Equipment Behavior: Hold
 • Interact/Reload Behavior: Prioritize Interact
 • Armor Plate Behavior: Apply All

وقتی شما وارد منوی تنظیمات کنترلر می‌شوید، ۲ تب مختلف با نام‌های Controller Settings و Advanced را مشاهده می‌کنید. تنظیماتی که در بالای این قسمت نوشته شده، بهترین تنظیمات کنترلر برای وارزون 2 هستند و شما هم طبق سلیقه خود می‌توانید آنان را شامل تغییر کنید. البته که برخی از آنان بسیار حیاتی و مهم هستند مثل گزینه ویبره کنترلر که اگر روشن باشد می‌تواند کنترل ریکویل یا همان لگد موقع اسلحه شما هنگام شلیک را بسیار سخت کند و شما حتما باید آن را برای نشانه‌گیری بهتر، خاموش کنید.

بعد از این تنظیمات، شما می‌توانید تنظیمات Sprint را اتوماتیک کنید. با این تنظیم، کارکتر شما با هل دادن کامل آنالوگ چپ به سمت جلو، به سرعت می‌دود و لازم نیست که برای این کار از فشردن L3 استفاده کنید. در بخش بعدی به equipment behavior که مربوط به نارنجک‌های شما است، می‌رسیم و می‌توانید بین نگه داشتن و یک بار فشار دادن یکی را انتخاب کنید. گزینه Toggle یا همان یک بار فشار دادن باعث آهسته شدن شما می‌شود، به همین دلیل نیز گزینه Hold یا نگه داشتن انتخاب بهتری به شمار می‌آید.

و در نهایت در این بخش ۲ گزینه مهم مربوط به تنظیمات کنترلر برای وارزون 2 قرار دارد که مربوط به آرمور و ریلود کردن می‌شود. برای بخش آرمور، بهتر است که شما گزینه Apply All را انتخاب کنید تا آرمور شما یک‌جا پر شود. سپس شما باید لوت کردن و ریلود کردن را اولویت‌بندی کنید. به شما توصیه می‌کنیم که در این بخش Loot را در اولویت قرار دهید، چرا که در بازی‌های بتل رویال باید در سریع‌ترین زمان ممکن، لوت‌‌ها را از روی زمین بردارید. با انتخاب این گزینه، اگر مربع یا X را بزنید، لوت‌ها را از روی زمین برمی‌دارید و با نگه داشتن همین دکمه، سلاح را ری‌لود می‌کنید.

تنظیمات Advanced و Aim Assist

 • Target Aim Assist: On
 • Aim Assist Type: Black Ops
 • Aim Response Curve Type: Dynamic
 • Tactical Sprint Behavior: Singe Tap Run

این بخش در اصل به سبک بازی شما بستگی دارد، اما در این منو ۵ گزینه به منظور بهترین تنظیمات کنترلر برای وارزون 2 وجود دارد. در ابتدا گزینه Aim Assist را روشن کنید و نوع آن را روی حالت Black Ops قرار دهید. این حالت مثل حالت Default است ولی دشمنان را هم موقع نشانه‌گیری دنبال می‌کند تا راحت‌تر به آنان شلیک کنید.

سپس ما بخش Aim Response Curve type را پیش رو داریم. این گزینه تفاوت خیلی خاص و مهمی را ایجاد نمی‌کند، اما انتخاب گزینه Dynamic باعث می‌شود تا شما ریکویل اسلحه را کمی بهتر کنترل کنید. سپس Tactical Sprint Behavior را روی حالت Single Tap Run قرار دهید. این گزینه با automatic sprint که آن را در قسمت قبل انتخاب کردیم، بهتر کار می‌کند و حالا شما با یک بار فشار دادن دکمه L3 می‌توانید به سمت جلو بدوید.

بهترین تنظیمات Deadzone کنترلر Warzone 2

 • Left Stick Min: 0.10
 • Right Stick Min: 0.10
 • Left Stick Max: 0.99
 • Right Stick Max: 0.99
 • Left Trigger: 0.13
 • Right Trigger: 0.13

این تنظیمات به منظور نشانه‌گیری سریع به کار می‌رود، اما شما در صورت نیاز می‌توانید در Firing Range آنان را تست کنید و تغییراتی بسته به میزان راحتی خودتان لحاظ کنید. پایین آوردن مقدار ۲ گزینه اول باعث می‌شود که سریع‌تر بتوانید جهت حرکت و یا نشانه‌گیری خود را تغییر دهید. البته فراموش نکنید که اگر کنترلر شما دریفت داشته باشد، ممکن است نتیجه این تغییرات به ضرر شما رقم بخورد.

بعد از تنظیمات گفته‌شده، بهتر است که که تنظیمات Max را تغییر ندهید تا در بخش حرکت و نشانه‌گیری به مشکل برنخورید. در نهایت triggers deadzone را کمی پایین‌تر از 0.20 تعیین کنید تا بتوانید سریع‌تر به دشمنان خود شلیک کنید. تغییر دادن این گزینه باعث می‌شود تا ماشه سلاح را سریع‌تر بکشید و هنگام نشانه‌گیری فرز‌تر باشید. شما قطعا اگر با رایفل‌های تک‌تیر و یا پیستول‌های غیر اتوماتیک این گزینه را تست کنید، متوجه تغییر خاص آن خواهید شد. این تنظیمات همچنین برای بخش چندنفره بازی Modern Warfare 2 نیز مناسب هستند. بازی Call of Duty: Warzone 2 در حال حاضر روی پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اکس/اس، پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ به شکل رایگان در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد این تنظیمات کنترلر برای وارزون 2 چیست؟ شما چه تنظیمات دیگری به جز موارد گفته‌شده را برای برد بیشتر در این بازی استفاده می‌کنید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments