وسایل نقلیه GTA

بهترین وسایل نقلیه در GTA Online که پیروزی شما را تضمین می‌کند

لوس‌سانتوس را به زانو در آورید

در این مقاله بهترین وسایل نقلیه در GTA Online که نه تنها پیروزی شما در مسابقات ریسینگ تضمین می‌کنند بلکه در انجام مراحل به شما کمک می‌کند،‌ معرفی خواهد شد.

دنیای GTA Online پر شده از گیمرهای کارکشته و باتجربه‌ای که برای سال‌ها این عنوان را تجربه کرده‌اند. بنابراین اگر می‌خواهید از این دسته جلو بزنید و رقیباتی که قدرتی بیش‌تر یا هم‌سطح با شما را دارند از دور خارج کنید، به چیزی بیش‌تر از مهارت نیاز دارید.

GTA Online فقط به اتومبیل‌های معمولی خلاصه نشده و برخی از آن‌ها به شما قابلیت پرواز یا گشت‌وگذار در دنیای زیر آب را می‌دهند. برخی حتی از این هم فراتر رفته با مجهز بودن به سلاح‌های گوناگون شانس شما را در دنیای جرم و جنایت افزایش می‌دهند.

با ما همراه باشید تا بهترین وسایل نقلیه GTA Online برای انجام مراحل،‌ PvP و مسابقات ریسینگ را به شما معرفی کنیم.

بهترین اتومبیل‌های GTA Online برای انجام ماموریت‌ها

مراحل GTA Online انواع مختلفی دارند ولی در اکثر آن‌ها شما به وسایل نقلیه‌ای نیاز دارید که هم سریع باشد هم مقاومت زیادی داشته باشد تا شانس شما را برای به اتمام رساندن ماموریت بالا ببرد.

Insurgent

چه چیزی بهتر از یک کامیون غول‌پیکر و قدرتمند شانس شما را در مبارزات بالا می‌برد و جان شما را از دست پلیس و سایر بازیکنان نجات می‌دهد؟ این اتومبیل هر چند سرعت بالایی ندارد اما زره‌ی از شما در برابر حمله‌ی دیگران حفاظت می‌کند. این وسیله‌ی نقلیه همچین به شما این امکان را می‌دهد که بیش‌ترین آسیب را به دشمنان خود وارد کنید و سایر اتومبیل‌های زره‌دار مانند Kurama را از میان بردارید. داشتن میدان دید باز و بهتر این اتومبیل باعث می‌شود کار کردن با آن بسیار راحت‌تر از ماشین‌های مشابه باشد. مجموعا می‌توان گفت که این وسیله‌ی نقلیه کار شما را برای تقریبا تمامی مراحل راه می‌اندازد.

 

 

Insurgent را چگونه و از کجا دریافت کنیم؟

مرحله‌ی طولانی و جذاب The Humane Labs Raid که سومین مرحله‌ی GTA Online است را به اتمام برسانید و سپس اتومبیل را به ازای 675 هزار دلار از Warstock Cache & Carry دریافت کنید.

Deluxo

با این اتومبیل می‌توانید آینده را همین حالا تجربه کنید! هر چند Deluxo در مقایسه با سایر ماشین‌ها سرعت کم‌تری دارد اما قابلیت پرواز آن مزیت‌های زیادی برای شما به ارمغان آورده و از آن‌ جایی که دیگر موانعی که روی زمین قرار دارند جلوی شما را نمی‌گیرند،‌ می‌توانید سریع‌تر به هدف خود برسید.

Deluxo را چگونه و از کجا دریافت کنیم؟

شما می‌توانید این وسیله‌ی نقلیه را با قیمت ۴ میلیون و ۷۲۱ هزار دلار از Warstock Cache & Carry دریافت کنید.

بهترین وسایل نقلیه‌ی GTA Online برای مسابقات ریسینگ

رسیدیم به بخش مورد‌علاقه‌ی عاشقان سرعت. از آن جایی که راکستار هیچ اطلاعات رسمی در مورد این‌که کدام خودروها در GTA Online حداکثر سرعت را دارند منتشر نکرده است، بازیکنان زیادی دست به کار شده و با روش‌های مختلفی سرعت اتومبیل ‌های مختلف را اندازه‌گیری کردند. اگرچه این نتایج با هم مغایرت داشته و به طور قطع نمی‌توان گفت که کدام ماشین بیش‌ترین سرعت را دارد، با این وجود ۵ خودرو به طور مداوم در رتبه‌های بالا قرار می‌گیرند و بازیکنان آن‌ها را به عنوان سریع‌ترین اتومبیل ‌های موجود در بازی می‌شناسند.

Ocelot Pariah

Ocelot Pariah می‌تواند به سرعت ۲۱۸ کیلومتر بر ساعت برسد و زمانی که آن را به طور کامل ارتقا دهید به راحتی لقب سریع‌ترین اتومبیل درون بازی را به خود اختصاص می‌دهد.

Ocelot Pariah را چگونه و از کجا دریافت کنیم؟

شما می‌توانید این اتومبیل را با قیمت ۱ میلیون و ۴۲۰ هزار دلار از وب‌سایت  Legendary Motorsport درون بازی خریداری کنید.

Grotti Itali RSX

با وجود این‌که سرعت Grotti Itali RSX برابر ۲۱۷ کیلومتر بر ساعت بوده و تنها مقداری از Ocelot کم‌تر است اما قسمت آن ۲ میلیون دلار بیش‌تر بوده و جزو گران‌قیمت‌ترین اتومبیل‌‌های GTA Online به شمار می‌رود. شاید جالب باشد بدانید که در ساخت این اتومبیل از فراری SF90 Stradale در دنیای واقعی الهام گرفته شده است. اگر هدفتان در مسابقات تنها پیروزی و جلو زدن از بقیه باشد بدون شک Priah قدرت این را دارد که شما را در این راه سربلند کند. اما اگر به دنبال اندکی خودنمایی هستید، Grotti دقیقا همان چیزی است که دنبالش می‌گردید. لازم به ذکر است که Grotti در مقایسه با Priah گزینه‌های متنوع‌تری برای شخصی‌سازی دارد.

Grotti Itali RSX را چگونه و از کجا دریافت کنیم؟

این اتومبیل با قیمت ۳ میلیون و ۴۶۵ هزار دلار از وب‌سایت  Legendary Motorsport قابل خریداری است.

سایر اتومبیل‌‌های سریع GTA Online

با این حال Ocelot Pariah و Grotti Itali RSX تنها گزینه‌هایی نیستند که پیش روی شما قرار دارند و در صورت تمایل می‌توانید اتومبیل‌‌های زیر را برای مسابقات ریسینگ انتخاب کنید:

  • Pfister 811 با سرعت ۲۱۳ کیلومتر بر ساعت و قیمت ۱ میلیون و ۱۳۵ هزار دلار
  • Principe Deveste Eight با سرعت ۲۱۲ کیلومتر بر ساعت و قیمت ۱ میلیون ۷۹۵ هزار دلار
  • Bravado Banshee 900R با سرعت ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت و قیمت ۵۶۵ هزار دلار

بهترین وسایل نقلیه‌ی GTA Online برای PvP

بدون شک یکی از هیجانات GTA Online به مبارزات PvP‌ آن برمی‌گردد. اگر از آن دسته بازیکنانی هستید که از مبارزه با سایر بازیکنان لذت می‌برید، باید تعادل بین سرعت و قدرت را حفظ کرده تا بتوانید ضمن اطمینان از امن بودن خودتان، دشمنانتان را از میان بردارید.

Stromberg

اتومبیل Stromberg یک وسیله‌ی نقلیه‌ی مفید برای گردش در سطح یا زیر آب است. با این حال این چیزی که باعث شده است این اتومبیل بین طرفداران PvP از محبوبیت زیادی برخوردار باشد به موشک‌های داخلی آن برمی‌گردد. با این اتومبیل شانس بیش‌تری برای از میان برداشتن Oppressor Mk 2 را از میان بردارید.

Stromberg را چگونه و از کجا دریافت کنیم؟

شما می‌توانید با قیمت ۳ میلیون و ۱۸۵ هزار دلار این اتومبیل را از Warstock Cache & Carry خریداری کنید.

Weaponized Tampa

تمپای تسلیحاتی با وجود قدرتمند بودن تا حدودی آسیب‌پذیر است. این وسیله‌ی نقلیه با کم‌ترین میزان زره طیف گوناگونی از سلاح‌ها از جمله مینی‌گان‌ها و خمپاره‌انداز را به همراه دارد که آن را به یکی از بهترین انتخاب‌ها برای یک مبارزه‌ی PvP خشن تبدیل می‌کند.

Weaponized Tampa را چگونه و از کجا دریافت کنیم؟

تمپای تسلیحاتی را می‌توانید با قیمت ۲ میلیون و ۱۰۸ هزار دلار از Warstock Cache & Carry خریداری کنید.

Oppressor Mk 2

Oppressor Mk 2 یک هاوربایک مجهز به موشک‌ است که هیجان و جذابیت GTA Online را چند برابر افزایش می‌دهد. شما با این وسیله‌ی نقلیه سریع و همه‌کاره می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن در اطراف لوس‌سانتوس پرواز کنید. Mk2 علی‌رغم ضعف‌های کوچکی که دارد از بسیاری از وسایل نقلیه برتری دارد.

Oppressor Mk 2 را چگونه و از کجا دریافت کنیم؟

Oppressor Mk 2 با قیمت ۳ میلیون و ۸۹۰ هزار دلار در Warstock Cache & Carry موجود است.

بهترین اتومبیل‌‌های آپدیت Los Santos Tuners

آپدیت اخیر GTA Online به نام Los Santos Tuners به طور خاص روی ماشین‌ها و میتینگ‌‌ها تمرکز داشت. پس اگر اتومبیل‌‌های ذکر شده لیست بالا را خریداری کرده‌اید و به دنبال جدیدترین ماشین‌ها هستید، این آپدیت با ۱۰ اتومبیل جدید خود، فرصت خوبی برای شماست تا کلکسیون وسایل نقلیه‌ی خود را گسترش دهید.

Karin Calico GTF

معرفی می‌کنم؛ سریع‌ترین و یکی از بهترین ماشین‌های آپدیت Los Santos Tuners و کنترل آن نیز بسیار راحت است و در مجموع رانندگی با آن بسیار لذت‌بخش است. شما می‌توانید Karin Calico GTF را با قیمت یک میلیون و ۹۹۵ هزار دلار خریداری کنید.

Annis Remus

دومین اتومبیل سریع که با آپدیت Los Santos Tuners به GTA Online  اضافه شده است، Remus نام دارد. شما می‌توانید این ماشین را از راه کامل کردن چالش Prize Ride در منطقه‌ی میتینگ صاحبان اتومبیل یا از طریق فروشگاه اتومبیل Southern San Andreas Super Autos با قیمت یک میلیون و ۳۷۰ هزار دلار خریداری کنند. این اتومبیل همانند Karin Calico GTF به خوبی قابل کنترل است و به راحتی یکی از بهترین ماشین‌هایی است که با آپدیت جدید به GTA Online اضافه شده است.

Karin Futo GTX

یکی از اتومبیل‌‌های محبوب آپدیت مذکور GTX بوده که بر اساس مدل سال‌های ۱۹۸۳ ال ۱۹۸۷ تویوتای Sprinter Trueno AE86 طراحی و ساخته شده است. Futo GTX همانند نسخه‌ی اصلی خود عملکرد بسیار خوبی دارد و ویژگی‌های ظاهری آن در کنار شتاب، حداکثر سرعت و کنترل راحت آن را به راحتی به یکی از وسایل نقلیه‌ی محبوب در GTA Online تبدیل می‌کند. این اتومبیل با قیمت یک میلیون و ۵۹۰ هزار دلار در فروشگاه Southern S.A. Super Autos موجود است.

Vapid Dominator GTT

GTT از شتاب سریع، هندلینگ نرم و حداکثر سرعت قابل قبولی برخوردار است. عملکرد بی‌نظیر Vapid Dominator GTT در کنار ظاهر جذاب آن به قدری شما را وسوسه می‌کند که امکان ندارد برای خرید آن دست به کار نشوید. این ماشین با قیمت یک میلیون ۲۲۰ هزار دلار در Southern S.A Super Autos موجود است.

Obey Tailgater S

یکی دیگر از وسایل نقلیه‌ی سریعی که آپدیت لوس سانتوس تونرز به GTA Online آورد، Obey Tailgater است که اتفاقا یکی از زیباترین اتومبیل‌‌های این آپدیت نیز به شمار می‌رود در حال حاضر در مرکز توجه عده‌ی زیادی از بازیکنان قرار دارد. قیمت این اتومبیل برابر یک میلیون و ۴۹۵ هزار دلار بوده و از طریق Legendary Motorsport قابل خریداری است.

سریع‌ترین موتورسیکلت‌ها در GTA Online

با این حال اگر چندان از طرفداران اتومبیل نبوده و موتورسیکلت‌ها را ترجیح می‌دهید، لیست پایین شامل سریع‌ترین موتورهای موجود در GTA Online است.

  1. Deathbike با سرعت ۲۴۱ کیلومتر بر ساعت و قیمت یک میلیون و ۲۶۰ هزار دلار
  2. Pegassi Oppressor با سرعت ۲۳۱ کیلومتر بر ساعت و قیمت ۳ میلیون و ۵۲۴ هزار دلار
  3. Nagasaki BF400 با سرعت ۲۲۰ کیلومتر بر ساعت و قیمت ۹۵ هزار دلار
  4. Pegassi Bati 801 با سرعت ۲۱۷ کیلومتر بر ساعت و قیمت ۱۵ هزار دلار
  5. Shitzu Hakuchou با سرعت ۲۱۵ کیلومتر بر ساعت و قیمت ۸۲ هزار دلار
  6. Ruffian با سرعت ۲۰۴ کیلومتر بر ساعت و قیمت ۹ هزار دلار
  7. Pegassi Oppressor Mk II با سرعت ۲۰۴ کیلومتر بر ساعت و قیمت ۳ میلیون و ۸۹۰ هزار دلار

خوشبختانه با این لیست دید بهتری به وسایل نقلیه‌ی مختلف در GTA Online پیدا کرده و بتوانید راحت‌تر دست به انتخاب بزنید. به یاد داشته باشید که در نهایت سلیقه‌ی شخصی شما به اندازه‌ی قوی یا سریع بودن وسایل نقلیه مهم است و همیشه لازم نیست به سراغ بهترین بروید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا