بهترین Assault Rifleهای فصل ششم وارزون

بهترین Assault Rifleهای فصل ششم کالاف دیوتی وارزون را بشناسید

از آخرین روزهای وردانسک با قدرت لذت ببرید!

یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین بخش‌های وارزون و دو نسخه اخیر سری کالاف دیوتی، بخش شخصی سازی سلاح است که تاثیر به‌سزایی در روند این بازی دارد. در این مطلب قصد داریم نگاهی به بهترین Assault Rifleهای فصل شش وارزون داشته باشیم.

فصل ششم بازی Call of Duty Black Ops Cold War و وارزون چند روزی‌ست آغاز شده و کاربران از آخرین روزهای حضور در وردانسک و پیش از فرارسیدن نقشه Pacific همراه با بازی Call of Duty Vanguard لذت می‌برند. حال برای اینکه شما نیز در این واپسین روزهای بتوانید برنده وارزون باشید و از آن لذت ببرید، قصد داریم نگاهی به بهترین Assault Rifleهای وارزون که از نظر طرفداران و حرفه‌ای‌ها بیشترین استفاده را در فصل ششم دارند داشته باشیم.

فصل ششم Call of Duty Black Ops Cold War یک مسلسل (Assault Rifle) و یک شاتگان را برای ما فراهم آورد و درکنار آن‌ها شاهد برخی تغییرات ریز و درشت در سلاح‌های موجود در بازی بوده‌ایم. با ما همراه باشید تا با بهترین Assault Rifle‌های این فصل آشنا شوید.

Krig 6

سلاح Krig 6 از همان ابتدا جز بهترین سلاح‌های Cold War بود و قدرت آن طی فصل‌های مختلف کم و زیاد شد، بااین حال هنوز یکی از بهترین مسلسل‌ها در بخش وارزون به حساب می‌آید. در ادامه قصد داریم لیست پیشنهادی از افزونه‌ها را برای شما ارائه دهیم که البته ممکن است با روش بازی شما متفاوت باشد، بااین حال افزونه‌های پیشنهادی، افزونه‌هایی هستند که بسیاری از گیمرها و استریمرهای حرفه‌ای از آن‌ها استفاده می‌کنند. به‌طور کلی سلاح Krig 6 از دقت و سرعت شلیک خارق‌العاده‌ای برخوردار است.

Muzzle = Agency Suppressor

Barrel = 15” CMV Mil-Spec

Optic = Axial Arms 3x

Underbarrel = Field Agent Grip

Magazine = 45 Rnd

AK-47 (نسخه Black Ops Cold War)

اسلحه AK-47 درمیان طرفداران سری کالاف دیوتی همیشه محبوب بوده و با قدرت بیش از اندازه آن در بازی Black Ops Cold War، مشاهده کردن آن در وارزون بسیار عادی‌ست. سرعت تیر بالا و وزن نسبتا پایین آن، این سلاح روس را تبدیل به یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در وارزون کرده است. البته نباید لگد نسبتا زیادش را فراموش کرد که می‌توان با استفاده از افزونه‌های مناسب که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم، آن را تا حد زیادی کاهش داد.

Muzzle = Gru Suppressor

Barrel = 20” Spetsnaz RPK Barrel

Optic = Axial Arms 3x

Underbarrel = Spetsnaz Grip

Magazine = 45 Rnd

FARA 83

اسلحه سنگین و پرقدرت FARA 83 آن را تبدیل به یکی از بهترین سلاح‌های دوربرد در وارزون تبدیل کرده است. به بیان دیگر باید آن را نسخه سنگین‌تر AK-47 و Krig 6 از نظر وزن درنظر گرفت که فرار کردن با آن در شرایط سخت را دشوار می‌کند. بااین حال شما می‌توانید با استفاده از افزونه‌های متفاوت وزن آن را کاهش داده و البته دقت بالای آن را نیز از بین ببرید. در ادامه می‌توانید افزونه‌های پیشنهادی ما برای این اسلحه را مشاهده کنید.

Muzzle = Gru Suppressor

Barrel = 19.5” Liberator

Optic = Axial Arms 3x

Underbarrel = Spetsnaz Grip

Magazine = Spetsnaz 60 Rnd

EM2

یکی از جدیدترین سلاح‌های بازی Call of Duty Black Ops Cold War و البته وارزون، سلاح EM2 است که طی فصل پنجم به بازی افزوده شد و گرچه در همین مدت کوتاه چندین بار قدرت آن کاهش یافته، بااین حال هنوز یکی از پرقدرت‌ترین سلاح‌های بازی‌ست. اگر عنوان Call of Duty Modern Warfare را تجربه کرده باشید، می‌توان آن را برادر سلاح Oden نامید. این سلاح فوق‌العاده سنگین بوده، لگد بسیار زیادی دارد، سرعت شلیک آن پایین است، ولی در صورت برخورد فشنگ آن با دشمن، می‌توانید به سرعت شاهد فرار کردن او و یارانش از ترس مردن به‌لطف ضربات سنگین EM2 باشید. در ادامه نگاهی به افزونه‌های پیشنهادی این اسلحه داشته باشید.

Muzzle = Agency Suppressor

Barrel = 25.8” Task Force

Optic = Axial Arms 3x

Underbarrel = Field Agent Grip

Magazine = 40 Rnd

QBZ-83

آخرین مسلسل پرقدرت، کاربردی و پر استفاده وارزون را می‌توان QBZ-83 نامید. اگر بگوییم این اسلحه یک Assault Rifle کامل است، اشتباه نگفته‌ایم. این اسلحه برای نبردهای نزدیک و میانه بسیار کاربردی بوده و وزن آن را می‌توان مشابه FARA 83 و قدرتش را چیزی نزدیک به EM2 دانست که آن را تبدیل به مسلسلی ایده‌آل برای بسیاری از مبارزان می‌کند. در ادامه نگاهی به افزونه‌های پیشنهادی این اسلحه داشته باشید.

Muzzle = Agency Suppressor

Barrel = 15.5” Task Force

Optic = Axial Arms 3x

Underbarrel = Field Agent Grip

Magazine = STANAG 60 Rnd Drum

همانطور که در ابتدا اشاره شد، این افزونه‌ها و سلاح‌ها تنها در حد پیشنهاد بوده و ممکن است هرکدام از آن‌ها با سبک بازی شما همخوانی نداشته باشد. برای مثال ما برای تمامی این سلاح‌ها از دوربین Axial Arms 3x استفاده کرده‌ایم که ممکن است برای شما ایده‌آل نباشد، از همین رو مشتاقیم سلاح‌ها و افزونه‌های ایده‌آل شما چه در کلاس Assault Rifle و چه در دیگر کلاس‌ها را بدانیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا