1%
  • 0/10

در بازی Assassin’s Creed Shadows مجبور به انتخاب یک کاراکتر نیستید

آزادی عمل در مراحل

در بازی Assassin’s Creed Shadows مجبور به انتخاب یک کاراکتر نیستید ۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کاراکتر Assassin's Creed Shadows

بر اساس اعلام شرکت یوبیسافت، بازیکن‌ها در بازی Assassin’s Creed Shadows مجبور به انتخاب یک کاراکتر برای طی اغلب ماموریت‌ها نخواهند بود.

اغلب بازی‌هایی که دارای دو شخصیت اصلی هستند، گیمرها را مجبور می‌کنند که مراحل داستانی را با یکی از این کاراکترها طی کنند. این در حالی است که شاید برخی از گیمرها تمایل داشته باشند که یک مرحله را با آن شخصیتی که علاقه دارند، سپری کنند که این موضوع امکان‌پذیر نیست.

با این حال، به نظر می‌رسد یوبیسافت چنین محدودی برای بازی جدید مجموعه اساسینز کرید در نظر نگرفته و از آنجا که اساسینز کرید شدوز دارای دو شخصیت اصلی به نام‌های یاسوکه و نائوئه است، گیمرها می‌توانند مراحل بازی را با کاراکتر مورد علاقه خود تکمیل کنند و در هر زمان، میان این دو کاراکتر جابه‌جا شوند.

شرکت یوبیسافت در این زمینه توضیح می‌دهد:

اگر قصد دارید تنها کنترل یکی از این دو کاراکتر را به دست بگیرید، باید بدانید در اغلب می‌توانید چنین کاری را انجام دهید. ما واقعا کسی را به تغییر مداوم شخصیت تشویق و ترغیب نمی‌کنیم.

در این میان، بهتر است بدانید شخصیت نائوئه در واقع یک شینوبی بوده که روی مخفی‌کاری تمرکز دارد. این در حالی است که یاسوکه یک سامورایی آفریقایی بوده و در نبردهای تن‌به‌تن عالی عمل می‌کند. با این وجود، طبق اعلام یوبیسافت، بازیکن‌ها می‌توانند با شخصیت یاسوکه مراحل مبتنی بر مخفی‌کاری را پشت سر بگذارند یا حتی اینکه با نائوئه به مبارزه‌های تن‌به‌تن بپردازند. هرچند که یک سری از ماموریت‌ها به خاطر ماهیت داستان از این قاعده مستثنی هستند.

لازم به ذکر است که بازی Assassin’s Creed Shadows در تاریخ ۱۵ نوامبر سال جاری (۲۵ آبان ماه پیش‌رو) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. ناگفته نماند که در صورت پیش خرید نسخه گلد یا آلتیمیت بازی، به مدت سه روز زودتر از زمان مزبور می‌توانید به تجربه بازی بپردازید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments