بازی Art of War: Legions

معرفی بازی Art of War: Legions

فرماندهی نبرد فسقلی‌ها

بازی‌های جنگی از قدیم تا به‌حال همیشه طرفدارهای زیادی داشته و دارند؛ روی هر کنسول و پلتفرم و در هر شکل و رنگی باشند. 10p Studio سابقه‌ی کوتاه اما روشنی در ساخت بازی‌های جنگی و استراتژیک با طراحی‌های منحصربه‌فرد دارد. این استودیو از سال ۲۰۱۸ شروع به کار کرده است، اما نمونه‌های درخشانی چون Legend of Empire، Art of War: Conquest و Art of War: Legions را در کارنامه خود دارد. Art of War: Legions یک بازی مناسب تمام سنین است که روی پلتفرم‌های اندروید و iOS به‌صورت کاملا رایگان قابل اجرا است.

Art of War: Legions از آن بازی‌های بامزه و هیجان‌انگیز است که می‌تواند ساعت‌ها مشغولتان کند. هدف اصلی بازی، چیدن استراتژی و شکست دادن دشمنان در مراحل مختلف است و این هدف با گذراندن مراحل، باز کردن جایزه‌ها و پیدا کردن کارت قهرمان‌ها و سربازهای جدید میسر می‌شود. در مراحل اولیه‌ی بازی، حریف شما هوش مصنوعی است؛ تیم شما و تیم حریف روبه‌روی هم می جنگند و هر طرفی که بیش‌تر بزند و زودتر تمام سربازهای حریف را بکشد، برنده است. اوایل بازی قهرمانی در ارتش‌تان وجود ندارد و باید با سربازهای کوچک و ضعیف مبارزه کنید.

با یک استراتژی تر و تمیز حساب حریف را برسید!

شما فرمانده هستید؛ ارتش خود را بسازید و با رسیدن به اهداف تعیین شده بازی و خرید از فروشگاه، می‌توانید سربازهای جدید به دست‌تان اضافه کنید یا سربازهایی که دارید را ارتقا بدهید و قوی‌تر کنید. الماس و سکه‌ها از چیزهای ارزشمندی هستند که می‌توانید با آن‌ها خرید کنید و ارتش‌تان را قوی کنید. دنیای Art of War: Legions دارای ده‌ها سرباز با نیرو و ویژگی‌های متفاوت و منحصربه‌فرد است. برخی در دفاع بهترند و یک عده‌ی دیگر ضربه‌های کاری‌تر وارد می‌کنند. برخی سربازان می‌توانند نیروهای زخمی را درمان کنند و بعضی دیگر ناگهان سر از وسط ارتش دشمن درمی‌آورند؛ این استراتژی فرمانده‌ی بازی است که برنده را تعیین می‌کند. بازی دو مدل نیرو دارد؛ سربازها و قهرمان‌ها. قهرمان‌ها قدرتمندتر و بزرگ‌ترند و توانایی‌های ویژه دارند و یک‌جورهایی دلگرمی ارتش‌تان حساب می‌شوند.

کارت‌های قهرمان و سرباز، در انتظار فرماندهی شما

وقت‌هایی که در بازی نیستید، سیستم دریافت آفلاین بازی هم‌چنان مشغول کار است. در نبود شما سربازهای‌تان می‌جنگند و منابع سکه‌ها را پر می‌کنند تا شما برسید و سکه‌ها را ذخیره و خرج ارتش‌تان کنید. هرچه دیرتر سکه‌ها را ذخیره کنید، منابع دریافتی‌تان بیش‌تر می‌شود. در روند بازی Art of War: Legions هر ۵ یا ۱۰ مرحله‌ای که جلو می‌روید با یک جایزه‌ی ویژه که می‌تواند یک صندوق اسرار آمیز یا تعدادی الماس باشد، روبه‌رو می شوید. مثل دیگر بازی‌های این سبک، باز شدن صندوق‌های دریافتی از یک تا ۸ ساعت زمان می‌برد که می‌توانید این زمان را با دیدن ویدیوهای تبلیغاتی کوتاه و حذف کنید.

ارتش‌تان را در خانه‌های مربعی جای دهید و حمله کنید! هر تیمی که زودتر تمام سربازهای حریف را بکشد، پیروز میدان است. در پایان هر مرحله، تعدادی سکه به‌عنوان غنیمت جنگی دریافت می‌کنید که اگر بخواهید، می‌توانید با دیدن یک ویدیو تبلیغاتی با زمان زیر یک دقیقه، میزان آن را سه برابر کنید و زودتر به اهداف‌تان برسید. هم‌چنین در بخش فروشگاه بازی Art of War: Legions بخش‌هایی وجود دارد که با دیدن ویدیوهای تبلیغاتی می‌توانید سکه، الماس یا کارت رایگان دریافت کنید و روند رشد را سرعت بخشید.

 

مدل‌های مختلف بازی، می‌تواند ساعت‌ها سرگرم‌تان کنند

با پشت سر گذراندن مراحل اولیه‌ی بازی، تازه می‌بینید که Art of War: Legions چه دنیای عجیب و بانمکی دارد! حالت‌های مختلف بازی از مراحل بالاتر باز می‌شوند و می‌توانید در آن حالت‌ها متفاوت بازی کنید. یکی از این حالت‌ها Headhunt نام دارد؛ این حالت اصطلاحا به این معنی است که سرهای دشمن را به‌عنوان جایزه جمع کنید. در این بخش می‌توانید سکه و الماس‌های زیادی به‌ازای هر دشمنی که می‌کشید دریافت کنید. ناگفته نماند که بعضی مراحل این بخش به دلیل جوایز گران‌بها، از دیگر بخش‌های بازی دشوارترند. از دیگر بخش‌های بازی می‌توان به بخش رتبه‌بندی اشاره کرد. در این بخش می‌توانید با دیگر بازیکنان سراسر جهان مبارزه کرده و ضمن محک زدن ارتش خود، جایزه دریافت کنید.

طراحی Art of War: Legions الهام گرفته از لِگوهای ساده و معروف است. رنگ‌های استفاده شده، شاد و ساده است و جنگجوها صورت‌های مکعبی و نصفه‌نیمه‌ای دارند که در عین‌حال خیلی هم بامزه است؛ از لبه‌های نرم و طرح‌های گرد در این بازی خبری نیست و همه‌چیز تیز و زاویه‌دار است. افکت‌های صدا و موسیقی بازی با صداهای حماسی شور و هیجان حمله را در شما و ارتش‌تان ایجاد می‌کند. بازی به‌صورت عمودی اجرا می‌شود و می‌توانید راحت، با چند ضربه روی صفحه جنگیدن ارتش کوچک‌تان را نگاه کنید و لذت ببرید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا