هر آنچه از فصل چهارم Call of Duty: Modern Warfare می‌دانیم

بازگشت کاپیتان پرایس

فصل چهارم Call of Duty: Modern Warfare در راه است و باید در انتظار مود، اسلحه و نقشه‌های مختلف و جدیدی باشیم که به بازی اضافه خواهند شد؛ اما چیزی که این فصل را برای ما نسبت به قبل متمایز می‌کند، احتمال بازگشت کاپیتان پرایس، یکی از شخصیت‌های محبوب داستان، است. حال بنا به تاخیر انتشار این فصل تا مدت نامعلوم به دلیل اتفاقات اخیر آمریکا، با توجه به اطلاعات منتشر شده رسمی و غیر رسمی می‌توانیم نگاهی به آن‌چه در فصل چهارم ممکن است شاهد آن باشیم، داشته باشیم.

فصل چهارم Modern Warfare
تجدید دیدار با تیم قدیمی

آیا شاهد بازگشت کاپیتان پرایس خواهیم بود؟

استودیوی Infinity Ward مدت زیادی است که در تیزر و تریلرهای مختلف، در حال دادن نشانه‌هایی از بازگشت کاپیتان پرایس است. در آخرین تریلر منتشر شده از بازی، بار دیگر، کاپیتان پرایس را می‌بینیم که اشاره‌ی کوچکی به سفر کاری با هم‌رزمان قدیمی می‌کند و تریلر با نمایشی از هواپیمایی که آن را در Call of Duty: Warzone دیده‌ایم، به پایان می‌رسد. همچنین مدتی پیش بود که اکانت رسمی بازی، توییتی تحت عنوان «کاپیتان شما را برای انجام وظیفه فرا می‌خواند، در فصل چهارم به پرایس ملحق شوید.» منتشر کرد که طرفداران را بیش از پیش از بازگشت کاپیتان محبوب داستان مطمئن کرد. با این حال، کاپیتان پرایس تنها شخصیتی نیست که به این مجموعه بازمی‌گردد. با نگاهی به آخرین تریلر منتشر شده، می‌توان احتمال بازگشت کایل گریک، یکی از شخصیت‌های مهم خط داستانی Call of Duty: Modern Warfare را نیز داد که در تریلر، او را در کنار کاپیتان پرایس مشاهده می‌کنیم و کم کم باید خود را برای یک ماجراجویی جدید با این دو نفر آماده کنیم.

بتل پس‌ فصل چهارم به چه صورت خواهد بود؟

درست مانند فصل‌های گذشته، این فصل نیز دارای بتل پس خواهد بود. بتل پس‌هایی که به مرور امکانات و شخصیت‌های جدیدی به بازی اضافه می‌کنند؛ اما فرق بزرگ بتل پس فصل چهارم با بقیه‌ی فصل‌های بازی در اضافه شدن یکی از شخصیت‌های کلیدی و قدیمی داستان است که از آن صحبت کردیم. با بررسی بتل پس‌های فصل‌های گذشته‌ی بازی، می‌توان احتمال داد کاپیتان پرایس و کایل گریک در قالب بتل پس به بازی افزوده خواهند شد و به این صورت در دسترس خواهند بود. اگر بتل پس فصل چهارم نیز همانند فصل‌های گذشته طراحی شده باشد، باید منتظر شخصیت‌های جدید و 100 تایر باشیم که دریافت آن حدود 1000 امتیاز درون بازی و یا ده دلار هزینه خواهد داشت که به نسبت کانتنت بازی، رقم بالایی به نظر نمی‌رسد.

Call of Duty
اکتیویژن در توییتی پیرامون تاریخ انتشار بازی نوشت: اکنون زمان آن نیست

چه سلاح‌هایی به بازی اضافه خواهند شد؟

مهم نیست چقدر در نگه‌داری اطلاعات بازی مورد انتظارتان حساسیت داشته باشید و مراقب باشید؛ همیشه یک نفر پیدا می‌شود و اطلاعات بازی‌تان را زودتر از موعد پخش می‌کند. استودیوی Infinity Ward نیز از این قضیه مستثنا نیست. طبق اطلاعاتی که به تازگی از Infinity Ward به بیرون درز کرده، شاهد سلاح‌های Galil و Vector در فصل چهارم بازی خواهیم بود. چندی پیش، یکی از کاربران ردیت، لیست بلندی از ویژگی‌های اضافه شده به فصل چهارم را منتشر کرد که با استناد به آن می‌توان احتمال حضور سلاح‌های G28، Rytec AMR و AN-94 و همچنین سلاح‌های دستی Akimbo Blades و Akimbo Baton را در فصل چهارم داد. از طرفی کاربری در یوتیوب نیز با انتشار ویدیویی از سلاح‌های نام‌ برده شده در بازی، احتمال حضور آن‌ها در فصل چهارم را نیز بیش از پیش تقویت کرد.

آیا شاهد نقشه‌های جدیدی خواهیم بود؟

اگر یک بازی شوتینگ محبوب در سرتاسر دنیا داشته باشید، باید گاهی به فکر اضافه کردن ویژگی‌های محیطی جدید و جذابی باشید که طرفداران را بیش از پیش برای درگیر شدن در آن بازی هیجان‌زده کند. استودیوی Infinity Ward نیز به خوبی از این نکته برای نگه‌داشتن طرفداران خود کمک می‌گیرد. یکی از ویژگی‌های فصل‌های جدیدی که برای Call of Duty: Modern Warfare منتشر می‌شوند، اضافه شدن نقشه‌های جدید به آن است. با نگاهی به تریلری که مدتی پیش، از بازی منتشر شد، به وجود Scrapyard – نقشه‌ی محبوب قدیمی که در بخش مولتی پلیر Call of Duty: Modern Warfare 2 شاهد آن بودیم  – پی خواهیم برد. همچنین اگر به لیست بلند منتشر شده در ردیت که در این مقاله به آن اشاره شد نگاهی بیندازیم، نام این نقشه را در بین پنج نقشه‌ی جدیدی که در فصل چهارم خواهند بود، می‌بینیم:

  • Scrapyard
  • Oilrig
  • Broadcast
  • Garden
  • Harbor

طبق اطلاعات درز شده، پنج نقشه‌ی جدیدی که اسم بردیم، به همراه چهار نقشه‌ی نام‌آشنای زیر، لیست نقشه‌های فصل چهارم بازی را تشکیل خواهند داد:

  • Drainage
  • Train
  • Trench
  • Townhouse
فصل چهارم Modern Warfare
بازی Call of Duty: Warzone هر روز گسترده‌تر از قبل می‌شود

چه تغییراتی در Call of Duty: Warzone خواهیم دید؟

در لیست بلندی که در ردیت منتشر شد و بالاتر به آن اشاره شد، در کنار اسلحه‌ و نقشه‌های مختلف، نام سه مود جدید تحت عنوان Jailbreak، Juggernaut و TDM Anywhere به چشم می‌خورد. بنا به گزارشات، Juggernaut تیم‌های بازی را برای به دست آوردن صندوق‌های مختلف در حالت بتل رویال، به چالش می‌کشد. Jailbreak نیز بازیکنان مختلف را در زمان‌های مشخصی در گولاگ (جایی که پس از مردن در آن قرار داده می‌شوند و باید برای احیا شدن با بازیکنی دیگر رقابت کنند) قرار می‌دهد تا با هم روبرو شوند. TDM Anywhere نیز به نظر می‌آید مدل جدیدی از Deathmatch باشد.

از آن‌جا که می‌دانیم Call of Duty: Warzone نسخه‌های مختلف این فرنچایز را به یکدیگر متصل می‌کند و طبق اطلاعات منتشر شده، Call of Duty بعدی به جنگ سرد خواهد پرداخت و همچنین طبق پست جدیدی که Activision در بلاگ خود منتشر کرده که خبر از جنگ هسته‌ای می‌دهد، باید منتظر ویژگی‌های جدید دیگری نیز در بتل رویال Call of Duty باشیم که به مرور زمان مشخص خواهند شد. چیزی که در حال حاضر مشخص به نظر می‌رسد، این است که بتل رویال قرار نیست به این زودی، فرنچایز Call of Duty را ترک کند و به احتمال زیاد در آینده با تبدیل شدن به یک زیرشاخه در این مجموعه، گسترش خواهد یافت.

فصل چهارم Modern Warfare در چه تاریخی منتشر می‌شود؟

اتفاقات اخیر آمریکا روی چیزهای زیادی تاثیر گذاشته است و صنعت بازی نیز با تاخیر خوردن مراسم و بازی‌های مختلف، این تاثیر را در خود حس می‌کند. در ادامه‌ی این اتفاقات، استودیوی Infinity Ward نیز با انتشار توییتی تحت عنوان «اکنون زمان آن نیست»، انتشار فصل چهارم Call of Duty: Modern Warfare را عقب انداخت و کماکان نیز تاریخ دقیقی از انتشار آن در دست نیست هرچند بنظر نمی‌آید به مدت زیادی منتظر فصل جدید باشیم و به زودی شاهد انتشار آن خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا