#مهسا_امینی
کد طلای زولا

راهنمای بازی زولا | چگونه کد طلای زولا خریداری کنیم؟

راهنمای خرید کد طلای زولا از لانچر بازی یا سایت سرگرمی

اگر شما هم یکی از بازیکنان بازی زولا هستید، احتمالا با واحدهای پولی آن آشنایی دارید. در این مطلب با نحوه‌ی خرید کد طلای زولا آشنا خواهیم شد.

بازی Zula مثل خیلی از عناوین رایگان یا فری تو پلی، از سیستم پرداخت‌ درون‌برنامه‌ای استفاده می‌کند. معمولا بازی‌های فری تو پلی ۲ یا ۳ واحد ارزی دارند که یکی از این واحدهای  واحدهای ارزی صرفا با پول واقعی قابل خرید است. واحدهای ارزی بازی زولا به دو واحد زولا پوینت (ZP) و زولا گلد (ZG) تقسیم می‌شوند. زولا پوینت در واقع آن واحد ارزی است که بازیکن به کمک بازی کردن آن را به دست می‌آورد. از طرفی زولا گلد یا همان طلای زولا را صرفا می‌توان با پول واقعی خریداری کرد. زولا گلد به بازیکن‌ها این امکان را می‌دهد تا آیتم‌هایی را خریداری کنند که با زولا پوینت قابل خرید نیستند.

نمایی از سایت زولا هنگام خرید کد طلا

برای خرید کد طلای زولا چند راه وجود دارد؟

دو راه برای خرید کد طلای زولا وجود دارد؛ خرید طلا به صورت مستقیم از سایت (یا لانچر) بازی زولا و خرید به صورت کد طلا از سایت سرگرمی. در ادامه به معرفی و آموزش قدم به قدم هر راه خواهیم پرداخت.

خرید طلا از سایت یا لانچر زولا

برای خرید از سایت زولا می‌توانید به اکانت خود در سایت بازی مراجعه کرده و از بالای صفحه روی گزینه‌ی «خرید طلا» کلیک کنید. این لینک شما را به صفحه‌ی جدید می‌برد که می‌توانید از طریق آن طلا را مستقیما روی اکانت خود خریداری کنید. در این قسمت پکیج‌های قیمتی مختلفی وجود دارد. برای مثال، اولین پکیج بازی ۱۴۰۰ طلا را با قیمت ۱۹۹۰ تومان ارائه می‌دهد به این معنا که در واقع قیمت پایه‌ی هر ZG معادل ۱.۴ است. علاوه بر این، هر چقدر تعداد طلای مورد نظر بیشتر شود، طلا با تخفیف بیشتری روی قیمت اصلی قابل خریداری است. به عنوان مثال، بسته‌ی قابل خرید بعدی که ۷۵۰۰ طلا را با قیمت ۹۹۹۰ تومان ارائه می‌دهد، نشان‌دهنده‌ی تخفیف ۶ درصدی روی قیمت بسته است.

برای خرید از سایت زولا نیازمند تایید شماره موبایل خود هستید. پس از آن هم برای هر بار خرید از سایت نیاز دارید تا شماره موبایل را وارد کنید تا کد تایید برایتان ارسال شود. مزیت این نوع خرید نسبت به خرید کد طلای زولا، اضافه شدن مستقیم پول به حساب کاربری‌تان است.

خرید کد طلای زولا از سایت سرگرمی

روش دوم خرید زولا گلد در ایران، از طریق سایت سرگرمی است. خرید زولا گلد از سایت سرگرمی، به شکل کد انجام می‌شود، به این شکل که بازیکن این بار به جای خرید مستقیم، کد طلای زولا را از طریق یک کد به نام E-pin دریافت می‌کند. مزیت اول این کد نسبت به خرید داخل بازی این است که می‌توان آن را بعدا استفاده کرد و مستقیما روی اکانت زولا فعال نمی‌شود. مزیت دوم این کد، امکان هدیه دادن آن به دوستان است و فقط با این روش می‌توانید به مقداری که می‌خواهید، کد طلای زولا به دوستتان اهدا کنید.

برای خرید کد طلای زولا از سایت سرگرمی، می‌توانید از این آدرس استفاده کنید.


نظرات

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا