لتس پلی: بازی Watch Dogs: Legion

تجربه‌ی یکی از بحث‌برانگیزترین ساخته‌های یوبی‌سافت

بهزاد شعبانی عرفان خورسند ۶ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ لتس پلی

در این قسمت از برنامه‌ی لتس پلی به سراغ بازی Watch Dogs: Legion رفته‌ایم؛ بازی‌ای که به مانند نسخه‌های قبلی خود ادعاهای زیادی دارد و سعی می‌کند تا بتواند به اثری به یاد ماندنی تبدیل شود.

اگر به خاطر داشته باشید قسمت اول واچ داگز در سال ۲۰۱۴ میلادی منتشر شده بود؛ دقیقا در مقطع زمانی‌ای که بازی GTA V به نوعی روی این صنعت سلطنت می‌کرد و یوبی‌سافت هم آی‌پی جدید خود را به عنوان رقیبی برای بازی شاهکار راکستار معرفی کرد.

هر چند واچ داگز توانست تجربه‌ی لذت بخشی را برای بازیکنان رقم بزند، اما هرگز نتوانست عملکردی در حد و اندازه‌های جی تی ای وی داشته باشد. با این حال Watch Dogs مانند بسیاری دیگر از ساخته‌های یوبی‌سافت به یک آی‌پی محبوب و موفق تبدیل شد.

زمانی که سال گذشته‌ی میلادی این شرکت فرانسوی از بازی Watch Dogs: Legion رونمایی کرد، باز هم با یک ادعای عجیب و غریب سعی کرد تا حسابی در راس توجه‌ها قرار بگیرد. علاوه خلق محیطی open world و پرجزئیات از شهر لندن، آن‌ها اعلام کرد که در روند بازی بازیکنان می‌توانند کنترل NPCها را هم برعهده بگیرند؛ موردی که به لحاظ فنی ارتقای سطح بازی‌های ویدیویی را تعبیر می‌کند.

در لتس پلی Watch Dogs: Legion عرفان و بهزاد به تجربه‌ی حدود ۳۰ دقیقه‌ی ابتدایی این بازی جنجالی نشسته‌اند تا شروع یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ میلادی را برای شما به نمایش بگذارند. پس با لتس پلی این هفته همراه باشید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا