پلان اپیزود ۲: تحلیل و بررسی سریال Money Heist

نگاهی عمیق به یک مجموعه‌ی قابل احترام

پانته‌آ کماسی ۰ ۰۴ دی ۱۳۹۹ پلان کپی لینک

سریال La casa de papel یا خانه‌ی کاغذی که در زبان انگلیسی با نام Money Heist یا «سرقت پول» شناخته می‌شود، این روزها به یکی از پرطرفدارترین سریال‌های سرویس استریم نتفلیکس تبدیل شده است. این سریال کار خود را در سال ۲۰۱۷ از شبکه‌ی آنتنا 3 اسپانیا شروع کرد و با کیفیت و جذابیت بالای خود، خیلی زود مورد توجه نتفلیکس قرار گرفت تا از فصل دوم به بعد، تحت حمایت این شرکت تولید و پخش شود. با کسب شهرت جهانیِ Money Heist، ریسک نتفلیکس جواب داد و میلیون‌ها بیننده به پای تماشای این سریال نشستند. فصل چهارم سریال که در قالب هشت قسمت در ماه آوریل ۲۰۲۰ منتشر شد، بیش از ۶۵ میلیون بازدید کسب کرد تا به پربیننده‌‌ترین سریال غیرانگلیسی‌زبان در تاریخ نتفلیکس تبدیل شود. فصل چهارم این سریال در سال جاری از شبکه‌ی نتفلیکس پخش شده و به دلیل مفاهیم گسترده‌ای که این اثر داشته، در اپیزود دوم از برنامه ویدیویی پلان به سراغ تحلیل و بررسی سریال مانی هایست رفته‌ایم.

پلان، برنامه‌ی ویدیویی با محوریت نقد و بررسی فیلم و سریال‌های تلویزیونی جدید و قدیم است که به صورت انحصاری توسط رسانه سرگرمی در هر هفته منتشر می‌شود. بنیامین بهادران و پانته‌آ کماسی، دو میزبان اصلی برنامه پلان هستند و رسول خردمندی، به عنوان منتقد مهمان در برنامه حضور دارد.

دیدگاه و نظراتتان درباره‌ی فیلم تنت و صد البته انتقاداتتان نسبت به برنامه‌ی ویدیویی پلان را می‌توانید توسط بخش نظرات ارسال کنید. شما به عنوان مخاطب برنامه پلان تمایل دارید میزبان‌های برنامه پلان در اپیزودهای آینده به سراغ چه محصولاتی در مدیوم فیلم و سریال بروند و آن را زیر تیغ نقد و تحلیل ببرند؟ خوشحال می‌شویم تا دیدگاه ارزنده‌تان را در این رابطه نیز برای سرگرمی ارسال کنید.

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments