پلان اپیزود ۱: میز داغ فیلم TENET

تنت؛ قوی‌ترین فیلم نولان یا ضعیف‌ترین؟

رسول خردمندی پانته‌آ کماسی ۴ ۲۷ آذر ۱۳۹۹ پلان کپی لینک

فیلم Tenet به عنوان جدیدترین فیلم کریستوفر نولان در سال ۲۰۲۰ میلادی اکران شد و نظرات صفر و یکی بسیار متعددی پیرامون کاربران و حتی منتقدین شکل گرفت. در اپیزود ۱ برنامه‌ پلان که به صورت انحصاری توسط رسانه‌ی سرگرمی منتشر می‌شود، بنیامین بهادران و پانته‌آ کماسی به عنوان میزبان‌های اصلی برنامه به همراه رسول خردمندی، منتقد و دبیر بخش سینما و تلویزیون رسانه سرگرمی سر صحبت را باز کردند تا به نقد و بررسی فیلم تنت (TENET) بپردازند. همچنین به این مقوله می‌پردازند که آیا تنت، قوی‌ترین فیلم نولان بوده یا ضعیف‌ترین اثر هنری این کارگردان.

در حال حاضر، نسخه‌ی بلوری فیلم تنت موجود است و می‌توانید برای تماشای فیلم با بالاترین کیفیت اقدام کنید. بهتر است شما پیش از تماشای برنامه، نقد فیلم TENET که در سرگرمی تهیه شده را مطالعه یا در صورت تمایل نقد ویدیویی تنت را تماشا کنید. همچنین اگر شما درباره‌ی فهم داستانِ فیلم تنت به مشکل برخوردید، می‌توانید مقاله‌‌ی «توضیح داستان تنت و پاسخ به مهم‌ترین سوالات» را مطالعه کنید که نویسنده‌ی سرگرمی به صورت مفصل داستان فیلم تنت را به صورت تمام و کمال توضیح می‌دهد.

پلان، برنامه‌ی ویدیویی با محوریت نقد و بررسی فیلم و سریال‌های تلویزیونی جدید و قدیم است که به صورت انحصاری توسط رسانه سرگرمی در هر هفته منتشر می‌شود. بنیامین بهادران و پانته‌آ کماسی، دو میزبان اصلی برنامه پلان هستند و رسول خردمندی، به عنوان منتقد مهمان در برنامه حضور دارد.

دیدگاه و نظراتتان درباره‌ی فیلم تنت و صد البته انتقاداتتان نسبت به برنامه‌ی ویدیویی پلان را می‌توانید توسط بخش نظرات ارسال کنید. شما به عنوان مخاطب برنامه پلان تمایل دارید میزبان‌های برنامه پلان در اپیزودهای آینده به سراغ چه محصولاتی در مدیوم فیلم و سریال بروند و آن را زیر تیغ نقد و تحلیل ببرند؟ خوشحال می‌شویم تا دیدگاه ارزنده‌تان را در این رابطه نیز برای سرگرمی ارسال کنید.

 

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments