لتس پلی: بازی Ninja Gaiden: Master Collection

جادوی نینجای کهنه‌کار، ریو هایابوسا

عرفان خورسند حسین توکلی ۰ ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ لتس پلی

برای آن دسته از بازیکنانی که تجربه‌ی عناوین دهه ۹۰ میلادی را دارند، نام ریو هایابوسا، مملو از ابهت و خاطره است؛ پس اگر شما هم می‌خواهید با حال و هوای سری نینجا گایدن و این مبارز کهنه‌کار آشنا شوید، به هیچ وجه لتس پلی بازی Ninja Gaiden: Master Collection را از دست ندهید.

این کالکشن شامل سه نسخه‌ی اصلی اخیر از سری مدرن نینجا گایدن می‌شود؛ اگر سابقه‌ی تجربه‌ی نسخه‌های دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی این سری را داشته باشد، حتما می‌دانید که Ninja Gaiden در ابتدا یک بازی ساید اسکرولر اکشن بود اما اولین قسمت از سری مدرن آن در سال ۲۰۰۴ میلادی منتشر شد.

این بازی یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین عناوین انحصاری کنسول Xbox بود؛ هر چند که بعدها، سایر پلتفرم‌ها، حتی کنسول‌های پلی‌استیشن هم توانستند از این بازی میزبانی کنند. قسمت دوم تحت عنوان Ninja Gaiden 2 در سال ۲۰۰۸ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول Xbox 360 به انتشار رسید تا بتواند موفقیت‌های نسخه‌ی اول را ادامه دهد که در این کار هم موفق بود!

و اما نسخه‌ی سوم، نهایتا در سال ۲۰۱۲ میلادی، برای کنسول‌های ایکس‌باکس 360 و پلی‌استیشن 3 و بعد هم Wii U عرضه شد که به رغم بهره بردن از برخی پیشرفت‌های فنی، نتوانست آن طور که انتظار می‌رفت در حد و اندازه‌های دو نسخه‌ی قبلی ظاهر شود؛ با این حال، طرفداران سری نینجا گایدن خوب می‌دانند که کنترل ریو هایابوسا در این بازی، چه نعمت بزرگی است!

پس اگر قصد دارید تا نسخه‌ی ریمستر این سه بازی اکشن و هیجان انگیز را تجربه کنید، همین حالا می‌توانید به سراغ بازی Ninja Gaiden: Master Collection بروید؛ این اثر از روز گذشته برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است.

اگر هم دوست دارید تا اطلاعات بیشتری از این اثر کسب کنید، به هیچ وجه تماشای لتس پلی Ninja Gaiden: Master Collection را از دست ندهید؛ چرا که حسین و عرفان، ضمن تجربه‌ی دقایقی از هر نسخه، اطلاعات قابل توجهی را از این بازی خاطرانگیز در اختیارتان قرار می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا