لتس پلی: بازی Dying Light 2

مرده‌های زنده در تاریکی

امیرحسین ناصری ۰ ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ لتس پلی

بازی Dying Light 2 بعد از گذشت ۷ سال از عرضه نسخه اول، بالاخره اوایل ۲۰۲۲ عرضه شد؛ عنوانی که سبک اکشن و بقا را ترکیب کرده و بازیکنان را به یک ماجراجویی جالب، در داستانی که ۱۵ سال بعد از اتفاقات Dying Light 2015 رخ داده بود دعوت می‌کند.

شکی وجود ندارد که در سال ۲۰۱۵، استودیو Techland با بازی Dying Light توانست یک تفاوت عجیب و مهم، بین عناوینی که در آن‌ها هدف بازیکن زامبی‌کشی است ایجاد کند. در سایر بازی‌ها، دو حالت وجود دارد؛ اول اینکه شما در یک شهر، منطقه یا هر فضایی توسط زامبی‌ها محاصره می‌شوید و سپس شخصیت اصلی با چند داد و فریاد، با سلاح مختلف هر زامبی و موجود کثیفی را نابود می‌کند. دوم هم اینکه حالت بازی از حالت «همه زامبی‌ها را نابود می‌کنم» به «باید فرار کنم!» تغییر خواهد کرد. این در حالی است که Dying Light، سبک خاص خود را دارد.

در Dying Light شما زامبی می‌بینید، زامبی می‌کشید، و به موقع خاص خود هم باید از دست جمع زیاد دشمنان فرار کنید. اما این فرار کردن هرگز در این بازی عادی نیست و اضافه کردن پارکور به این عنوان اول شخص، باعث خاص شدن آن می‌شود. به نحوی که شاید در ابتدا این مورد برای بازیکن کمی عجیب باشد، ولی به محض گذشتن مدتی کوتاه، به شدن مجذوب آن خواهید شد!

حال پس از گذشت مدتی طولانی از عرضه نسخه اول، بالاخره بازی Dying Light 2 عرضه شده و ما در قالب یک لتس پلی جدید، قصد داریم تا آن را برای شما تجربه کنیم، تا ببینیم که آیا عنوان جدید پیشرفتی را نسبت به قبل داشته و می‌تواند بازیکن را هیجان‌زده کند؟ یا اینکه این هم مثل خیلی از دنباله‌های دیگر، طرفداران را نا امید می‌کند؟

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا