چکپوینت اپیزود ۱۶ | بررسی مهم‌ترین اتفاقات صنعت ویدیو گیم در سال ۲۰۲۰ (قسمت اول)

صنعت بازی‌های ویدیویی، در گرو تصمیمات سونی و مایکروسافت!

بهزاد شعبانی عرفان خورسند ۰ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ چک‌‌پوینت

در این قسمت از برنامه‌ی چکپوینت، به بررسی مهم‌ترین اتفاقات رخ داده در صنعت ویدیو گیم در سال ۲۰۲۰ پرداخته‌ایم؛ اتفاقاتی مانند دستاوردهای بهترین بازی‌های سال و همچنین تصمیمات جنجالی سونی و مایکروسافت در قبال نسل نهم کنسول‌های بازی!

هر چند که دو ماه از پایان سال ۲۰۲۰ میلادی گذشته، اما به قدری اتفاقات مهمی در حیطه‌ی صنعت ویدیو گیم رخ داده که هر قدر هم راجع به آن صحبت کنیم، باز هم کم است.
در این قسمت از برنامه‌ی چکپوینت بهزاد، عرفان و حسن مهدی اصل به بررسی برخی از مهم‌ترین اتفاقات صنعت بازی‌های ویدیویی می‌پردازند. در قسمت اول، بیشتر صحبت‌ها در مورد تاثیر تصمیمات سونی و مایکروسافت روی این صنعت خواهد بود. همچنین، بررسی دستاوردهای فنی برترین عناوین سال مانند The Last of Us Part II از دیگر مسائلی است که در این قسمت از برنامه‌ی چکپوینت راجع به آن صحبت شده است.

شما می‌توانید قسمت شانزدهم چکپوینت را در بالای این صفحه مشاهده کنید. همچنین در صورت تمایل، این امکان وجود دارد تا برنامه‌ی چکپوینت را از طریق کانال یوتوب Sargarmecom دنبال کنید.

به خاطر داشته باشید که در پارت دوم این قسمت از برنامه‌ی چکپوینت، قصد داریم تا آماری جنجالی را از صنعت ویدیو گیم در سال ۲۰۲۰ میلادی ارائه دهیم؛ آماری که شاید هوش از سر خیلی‌ها ببرد!

منتظر نقطه نظرات شما در قبال مهم‌ترین اتفاقات صنعت بازی‌های ویدیویی در سال ۲۰۲۰ میلادی، هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا