لتس پلی: بازی Assassin’s Creed Valhalla

سفر زیر آسمان فیروزه‌ای اسکاندیناوی

بهزاد شعبانی عرفان خورسند ۴ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ لتس پلی

در این قسمت از برنامه‌ی لتس پلی، شما را با دقایق ابتدایی بازی Assassin’s Creed Valhalla همراه خواهیم کرد؛ دقایقی که با کات‌سین‌های جذاب و نفس‌گیر آغاز می‌شوند.

اگر به خاطر داشته باشید آخرین نسخه از مجموعه بازی اساسینز کرید سال ۲۰۱۸ میلادی تحت عنوان Odyssey منتشر شد و توانست موفقیت‌های قابل توجهی را برای شرکت یوبی‌سافت به ارمغان بیاورد؛ هر چند که تکرار عناصر و مکانیزم‌های نقش‌آفرینی در این بازی، بسیاری از طرفداران Assassin’s Creed را آزرده‌خاطر کرده بود.

با این حال شرکت یوبی‌سافت سعی کرده در در بازی Assassin’s Creed Valhalla ضمن تکرار فرمول موفقیت‌ Odyssey و Origins، پایبندی بیشتر نسبت به ریشه‌های این مجموعه بازی داشته باشد؛ ادعایی که مشخص نیست تا چه حدی به آن عمل کرده است.

دقایق ابتدایی بازی اساسینز کرید والهالا آغازی پر از هیجان را برای این بازی رقم می‌زند و خیلی سریع بازیکن را در دل پلات اصلی داستان بازی قرار می‌دهد. از طرفی دیگر، از همان ابتدا مشخص است که با اثری طرف هستیم که گرافیک هنری تحسین‌برانگیزی را به رخ می‌کشد و به لحاظ بصری عملکرد قابل قبولی دارد.

بازی Assassin’s Creed Valhalla برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس | اس و رایانه‌های شخصی از فردا در دسترس قرار می‌گیرد.

نظر شما درباره‌ی این اثر چیست؟ فکر می‌کنید والهالا می‌تواند بالاخره طرفداران اساسینز کریدهای قدیمی را هم راضی کند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا