گجت های گوشی هوشمند

لیستی از عجیب‌ترین گجت های گوشی هوشمند

معرفی لوازم جانبی‌های عجیبی که تا به حال ندیده‌اید

در این مطلب قصد داریم عجیب‌ترین گجت های گوشی هوشمند را به شما معرفی کنیم. شاید تا به حال در فضای مجازی، اینترنت و… گجت‌های تولید شده جالبی را مشاهده کرده باشید، اما در این لیست با عجیب‌ترین موارد آشنا خواهید شد.

گجت‌ها می‌توانند کار کردن با گوشی هوشمند را راحت‌تر کنند. این احتمال وجود دارد با استفاده از گجت خاصی بخشی از گوشی ارتقا پیدا کند و دیگر نیازی به تعویض یا خرید دستگاهی جدید نداشته باشید.

عجیب‌ترین گجت های گوشی هوشمند

همانطور که در بالا اشاره کردیم خرید لوازم جانبی می‌تواند استفاده از دستگاه‌های مختلف را ساده‌تر کند. اما مواردی که در این لیست وجود دارند به دلیل عجیب بودن توانستند توجه کاربران را به خود جلب کنند؛ زیرا استفاده از این گجت‌ها نمی‌تواند چندان به افراد در انجام کارهای مختلف کمک کند.

گجت Solo cam

اولین مورد در این لیست Solo cam نام دارد که عملکرد این وسیله بسیار به مونوپاد شبیه است. کاربران می‌توانند برای تهیه گزارش‌های مختلف از این گجت استفاده کنند؛ زیرا در قسمت دسته یک محل برای قرار گیری میکروفون وجود دارد و افراد می‌توانند با قرار دادن گوشی هوشمند خود در بالای این وسیله به صورت هم‌زمان صدا و تصویر را ضبط کنند.

گجت Cell Mate

این وسیله به هدفون شباهت دارد و تفاوت اصلی میان این گجت و هدفون این است که Cell Mate نمی‌تواند صدا را انتقال دهد؛ زیرا یک وسیله فلزی بوده که همانند هدفون روی گوشی کاربر قرار می‌گیرد و کاربران در قسمت زیر آن می‌توانند گوشی هوشمند خود را قرار دهند. این موضوع بدان معنی است که این وسیله یک نگه دارنده گوشی هوشمند است.

گجت TV hat

این گجت در واقع یک کلاه است که زیر قسمت آفتاب‌گیر آن یک محل برای قرار گرفتن گوشی وجود دارد. اطراف این قسمت نیز پوشانده شده و در صورت استفاده از این وسیله می‌توانید محتوای مورد نظر خود را بدون مزاحمت نور و کاهش روشنایی صفحه نمایش مشاهده کنید.

گجت Panono 360 degree Camera

چهارمین دستگاه در لیست عجیب‌ترین گجت های گوشی هوشمند Panono 360 degree Camera نام دارد که کاربران علاقه‌مند به فیلم برداری می‌توانند از آن استفاده کنند. این گجت در واقع یک توپ کوچک بوده که در آن یک دوربین قرار گرفته و در صورت پرتاب به سمت بالا این دوربین می‌تواند ویدیوهای جذابی را به ثبت برساند.

گجت Txtrng

این وسیله بسیار کوچک است و روی انگشت شما قرار می‌گیرد. با استفاده از این گجت دیگر هیچگاه هنگام تایپ کردن با گوشی هوشمند خود دچار اشتباه نخواهید شد؛ زیرا این وسیله کوچک دقت انگشت شما را هنگام انتخاب حروف افزایش می‌دهد.

گجت Payphone Adapter

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید شما می‌توانید با استفاده از جک ۳.۵ میلی متری به راحتی گوشی هوشمند و مدرن خود را به یک تلفن قدیمی تبدیل کنید. آیا به نظر شما استفاده از این دستگاه در سال ۲۰۲۱ می‌تواند کار کردن با گوشی هوشمند را برای افراد ساده‌تر کند؟

گجت Usb Typewriter

دستگاه Usb Typewriter در واقع یک ماشین تایپ قدیمی است که با اتصال‌های مختلف به یک گجت مدرن تبدیل شده است. بنابراین کاربران می‌توانند با تایپ کردن توسط این وسیله و برقراری اتصال با گوشی هوشمند خود پیام ارسال کنند. بر اساس این موضوع می‌توان گفت که این وسیله یک جایگزین برای کیبورد کوچک دستگاه شماست.

گجت Windscreen Wiper

این وسیله دارای یک تیغه کوچک برف پاک‌کن همانند ماشین است که در قسمت پایین دستگاه نصب می‌شود و برق خود را از طریق درگاه گجت شما تامین می‌کند. هنگام نصب شدن این وسیله تیغه روی صفحه نمایش قرار می‌گیرد و دقیقا همانند برف پاک کن ماشین آب قرار گرفته روی نمایشگر را پاک خواهد کرد. البته مشخص نیست که در صورت روشن بودن این گجت چگونه کاربران می‌توانند از دستگاه خود استفاده کنند.

به نظر شما کدام یک از گجت‌های نام برده عجیب‌تر هستند؟ در صورت دسترسی به عجیب‌ترین گجت های گوشی هوشمند کدام یک را خریداری خواهید کرد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا